Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Zinin
Nijverdal
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
AINSI
Maastricht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Klooster
Woerden
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Hoftheater
Raalte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
AINSI
Maastricht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
18:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Paard
Den Haag
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Trix
Antwerpen
Rotown
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
DNK
Assen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cultuurpodium De Speelplaats
Ysselsteyn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
013
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Paard
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Vera
Groningen
21:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
donderdag 21 maart 2019
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater de Kom, Nieuwegein
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Veste, Delft
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ruben Hein
Het Klooster, Woerden
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
AINSI, Maastricht
Amazing Stroopwafels - Hiero
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
18:30
Submit Fest presents: Infected Rain + Dust In Mind + Klogr
Baroeg, Rotterdam
19:00
Charlie Winston
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Laibach
Paard, Den Haag
19:30
Normandie
Dynamo, Eindhoven
19:30
Kita Menari
Patronaat, Haarlem
19:30
Etta Bond
Trix, Antwerpen
The Cool Quest
Rotown, Rotterdam
Guus Meeuwis
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maaike Ouboter - Vanaf nu is het van jou
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
First Breath After Coma
Melkweg, Amsterdam
Panic! At The Disco
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
White Lies
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Kik Hertaalt!
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
DNK, Assen
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tiny Ruins
Cinetol, Amsterdam
The Brother Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
20:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
20:00
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jodymoon
Cultuurpodium De Speelplaats, Ysselsteyn
20:00
Craig Taborn / Vijay Iyer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Broken Brass Ensemble
Mezz, Breda
Mike Shinoda
AFAS Live, Amsterdam
20:00
CNCO
Melkweg, Amsterdam
20:00
EZG / Steen / Steff
Paard, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Black Box Revelation
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Daran
Spirit of 66, Verviers
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hausmagger
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jennie Lena
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Robert Jan Stips - RJSOLO
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:15
Paul de Munnik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater Sneek, Sneek
20:15
Lakshmi - Adem
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lil Xan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Dan Stuart
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Son Mieux
Hedon, Zwolle
20:30
Broeder Dieleman / Wannes Cappelle
Luxor Live, Arnhem
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Habib Koité & Bamada
013, Tilburg
20:30
Het Nederlands Kamerorkest Mahler
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Raggende Manne
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Linus+Økland/Van Heertum/Zach
Bimhuis, Amsterdam
The Strumbellas
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Songs from the Heart: afgunst & geloof
De Spot, Middelburg
20:30
Anna-Rose
Paard, Den Haag
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Soundgarden Lives!
Bibelot, Dordrecht
21:00
Graham Bonnet
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
David Nance
Vera, Groningen
21:00
Flavien Berger
Paradiso, Amsterdam
22:00
Belzebong / The Necromancers
Merleyn, Nijmegen