Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Bosuil
Weert
De Nieuwe Regentes
Den Haag
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
12:00
Cacaofabriek
Helmond
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
Paradijskerk
Rotterdam
14:30
De Spot
Middelburg
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Iduna
Drachten
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
dB's
Utrecht
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
So What!
Gouda
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
013
Tilburg
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Hedon
Zwolle
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Artishock
Soest
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
20:15
Grenswerk
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Lux
Nijmegen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
V11
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Paradiso
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
19:30
Kavka
Antwerpen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
Cinetol
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Het Koffiehuis
Noordwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Concertgebouw
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Rockhal
Esch zur Alzette
21:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
zondag 17 maart 2019
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
De Bosuil, Weert
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
11:00
Pieter van Loenen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
12:00
Lambertusconcerten - Rianne Wilbers en Beate Loonstra
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Misty House Big Band
PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Geert Bierling
Paradijskerk, Rotterdam
14:30
Hippe Gasten
De Spot, Middelburg
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Daisy Correia
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:30
Jennifer Ewbank / Peter Beets
Vorstin, Hilversum
15:30
Hans Vos
Patronaat, Haarlem
15:30
Frank Carillo
Iduna, Drachten
16:00
Combattimento - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
16:00
Nekromantix
dB's, Utrecht
16:00
Ellen ten Damme
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
17:00
Jazzy Sunday met St. Paul Peterson
Club Dauphine, Amsterdam
18:00
Dub Explorations
Melkweg, Amsterdam
18:00
Pubquiz
So What!, Gouda
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
Alestorm
013, Tilburg
19:00
Hejira
Paradiso, Amsterdam
19:00
These Go To Eleven Pubtalk
Hedon, Zwolle
19:15
An Evening with Branford Marsalis
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Qu’est-ce qui reste du feu?
La Madeleine, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Heino
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
20:00
Kabaka Pyramid
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
KOZZELTOV
Artishock, Soest
20:00
Komatsu
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Live at LOLA: Blue Ruin (NZL) + Abalone
LOLA050, Groningen
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Theater Aan De Slag, Culemborg
20:15
Heino
Grenswerk, Venlo
20:15
Marcel De Groot - DOOR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Black Heart Rebellion plays A Girl Walks Home Alone At Night
Lux, Nijmegen
20:30
3J'S
Simplon, Groningen
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
20:30
James Oesi
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Franz von Chossy Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Voltage Control
Paradiso, Amsterdam
20:30
How to Dress Well
EKKO, Utrecht
FEWS
V11, Rotterdam
21:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paard, Den Haag
21:00
Derek & the Dirt
De Zwerver, Oostende
22:00
S10
Paradiso, Amsterdam
maandag 18 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Zak Abel
Melkweg, Amsterdam
Panic! At The Disco
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ural Thomas and The Pain
Paradiso, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Pokerface [Thrash/Death Metal,UK)
LOLA050, Groningen
20:00
Mercy John
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Internet
Paradiso, Amsterdam
21:00
James Chance & Les Contorsions
Paard, Den Haag
dinsdag 19 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
The Bootleg Sixties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
19:30
Nekromantix
Kavka, Antwerpen
20:00
Britta Maria & Maurits Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl en de Boer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Windhand
Patronaat, Haarlem
Poets of the Fall
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Tommy Emmanuel/Simo
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
GZA Genius
Simplon, Groningen
David Nance
Cinetol, Amsterdam
20:00
Martin Solveig
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lil Xan
La Madeleine, Brussel
20:00
James Chance & die Contortions + Dead Neanderthals
dB's, Utrecht
20:00
Het Kingston Kwartet
Het Koffiehuis, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Boris / Jennie Lena / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Romy Monteiro
De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Vintage Trouble
Paradiso, Amsterdam
20:30
SIK-K World Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Kabaka Pyramid
De Helling, Utrecht
20:30
Steve Mason
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
21:30
The Jaydees
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Tennyson
Paradiso, Amsterdam