Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
18:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
20:00
Ontmoetingshuis
Veenendaal
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
NatLab
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Mezz
Breda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Iduna
Drachten
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Groene Engel
Oss
23:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
De Poorterij
Zaltbommel
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. De Steiger
Menen
C.C. De Klameare
Workum
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
vrijdag 15 maart 2019
20:00
Epik High
Q-Factory, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
21:00
I Against I
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Vangrail
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Def Americans / Johnny Cash - Live At San Quentin
Podium Victorie, Alkmaar
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Idefix #5: WTRVLD / Hilbrandt / JSSY
Podium Asteriks, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Heavy Uit Haarlem: o.a. 3rd Machine
Patronaat, Haarlem
18:00
Heavy uit Haarlem XXL
Patronaat, Haarlem
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Spiritualized
Paradiso, Amsterdam
19:00
Umberto Tozzi
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Winne
Paard, Den Haag
21:00
Daredevils
P60, Amstelveen
21:00
Cacatory / Dauthuz / Infantry
P3, Purmerend
20:00
Ernst Jansz
Ontmoetingshuis, Veenendaal
20:00
KUENTA
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Iris Penning
NatLab, Eindhoven
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Grand East
Muziekcoöperatie, Meppel
22:00
LIVE: Black Sabbath, by Sick Sabbath + Beton
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
21:00
no wow
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Ten Years After
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Athena
Melkweg, Amsterdam
19:00
Lavrentis Macheritsas & Nikos Portokaloglou
Melkweg, Amsterdam
19:00
Say yes dog
Melkweg, Amsterdam
23:00
Moonshine
Luxor Live, Arnhem
21:00
Julia Zahra
Luxor Live, Arnhem
20:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Lux, Nijmegen
21:00
Live at LOLA: Hans Hannemann + We Ghosts (SWE/UK)
LOLA050, Groningen
21:00
Paradigm
Little Devil, Tilburg
20:30
Flavium
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Madame Monsieur
Koninklijk Circus, Brussel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Golden Caves
Iduna, Drachten
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
20:00
Recomposed by Peter Gregson: Bach – The Cello Suites
Het Zonnehuis, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
23:00
De Sluwe Vos
Hedon, Zwolle
21:00
Another Now / Splinterbomb
Groene Engel, Oss
23:00
Vincent van Reen
Grenswerk, Venlo
20:00
Douwe Bob
Grenswerk, Venlo
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
21:00
Dieter von Deurne & The Politics / Scram C Baby
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Raymond van het Groenewoud
Gebouw-T, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
Killfest Tour 2019
Effenaar, Eindhoven
19:30
Indian Askin
Effenaar, Eindhoven
20:00
Manticora
Duycker, Hoofddorp
Colter Wall
Doornroosje, Nijmegen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Hieronymus Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
De Pul, Uden
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Poorterij, Zaltbommel
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Mercy John
De Bosuil, Weert
20:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
De Amer, Amen
20:00
The Fire Harvest record release Open Water
dB's, Utrecht
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Janne Schra - Lalala love
Cultura, Ede
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Tania Kross - Carmen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
21:00
Siberian Oxygen
Cafe Averechts, Utrecht
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Steiger, Menen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
Haken
Boerderij, Zoetermeer
20:00
RUV
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Hoodie Allen
Bitterzoet, Amsterdam
Nightmares on Wax
BIRD, Rotterdam
20:30
Rein de Graaff trio - Alto madness
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
20:30
Coppersky
Bibelot, Dordrecht
Romy Monteiro
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Anemone / Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Dave Matthews Band
AFAS Live, Amsterdam
Pendulum (verplaatst)
013, Tilburg
Ronnie Flex & Deuxperience Band
013, Tilburg