PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 feb
20:30
Theater Posa
Lelystad
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Mezz
Breda
20:30
So What!
Gouda
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
21:00
Groene Engel
Oss
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Bluesclub the Lane
Oostburg
22:00
OT301
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
013
Tilburg
1
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Simplon
Groningen
23:30
Patronaat
Haarlem
zo 10 feb
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Kasteel
Coevorden
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Walhalla
Rotterdam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:00
Cultura
Ede
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
15:00
Het oude Wapen
Blijham
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
EKKO
Utrecht
15:30
Bij Broere
IJsselstein
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Grenswerk
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Waalse Kerk
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
De Oosterpoort
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Der Aa-theater
Groningen
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
013
Tilburg
10
1
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
ma 11 feb
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Flagey
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
3
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven

zaterdag 09 februari 2019

20:30
Jodymoon Theater Posa, Lelystad
20:30
Cam Penner / Jon Wood Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Adam James Sorensen & Matthew James Fullen In the Woods, Leusden
20:30
Paul Sinha Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Martijn Fischer zingt Hits van Hazes Mezz, Breda
20:30
STUFF. x Niels Broos EKKO, Utrecht
20:30
Winter Light Club Antre, Amsterdam
20:30
Wolfclan Sister De Spot, Middelburg
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Theater Ins Blau, Leiden
Roaw Vlis Mezz, Breda
20:30
So What! So What!, Gouda
20:45
The Bony King Of Nowhere TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
De Kift Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
21:00
Navarone NL Salvo Tour Groene Engel, Oss
Foto Charly Lownoise & Mental Theo
Charly Lownoise & Mental Theo Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Cuda - release show Poppodium Volt, Sittard
21:00
Larssen. Altstadt, Eindhoven
21:00
Iris Penning / Port Of Call JVC De Schuit, Katwijk
21:00
Barracuda The Jack, Eindhoven
21:00
The Devil's Note: A Black Sabbath Tribute Vera, Groningen
21:30
Fueled Up @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
22:00
LIVE: The Art of Pantera Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Lost at 42 Bluesclub the Lane, Oostburg
22:00
Dikanda OT301, Amsterdam
23:00
Detest / Footworxx / footworxx militant crew / Goetia / Spitnoise Doornroosje, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band 013, Tilburg
1
23:00
DEEP XL - 10 YEAR ANNIVERSARY EDITION Hedon, Zwolle
23:00
Wildernis presents: Joachim Pastor Simplon, Groningen
23:30
Het Reservaat: Nuno dos Santos / Some Chemistry Patronaat, Haarlem

zondag 10 februari 2019

Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Theater De Tuin, Leusden
Anneke van Giersbergen - Inchecken Kasteel, Coevorden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Beauforthuis, Austerlitz
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Walhalla, Rotterdam
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Antoine Trommelen Kwartet Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
Petit Fours PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Boogie Nights PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:00
Nadja Filtzer - 'Vive Piaf!' Cultura, Ede
15:00
Michiel Borstlap TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Theater de Blauwe Kei, Veghel
15:00
J R&B Bluesband Het oude Wapen, Blijham
15:00
Culture Het Bolwerk, Sneek
15:00
Sifra & Jaap (singer-songwriterduo) PopEi, Eindhoven
15:30
Halverwege EKKO, Utrecht
15:30
Kees Dusink Blues Band Bij Broere, IJsselstein
15:45
Victorie Sunday Sessions: Hans Dulfer Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Dirk Scheele Luxor Live, Arnhem
16:00
Hippe Gasten Grenswerk, Venlo
16:00
Hippe Gasten De Maaspoort, Venlo
16:00
Marc Pantus De Waalse Kerk, Amsterdam
16:00
Flora Concerto, Amsterdam
16:15
The Small Breed Gigant, Apeldoorn
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show De Oosterpoort, Groningen
Romy Monteiro Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Inglorious Melkweg, Amsterdam
19:00
BC Camplight Melkweg, Amsterdam
19:30
D/troit Der Aa-theater, Groningen
19:30
Kodie Shane Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Lisa Fischer Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
19:30
Noche Flamenca PopEi, Eindhoven
20:00
The Bootleg Beatles TivoliVredenburg, Utrecht
Foto The Revolution
The Revolution Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Hayley Kiyoko Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Sore Losers Botanique, Brussel
20:00
dodie De Roma, Antwerpen
20:00
Jasper Steverlinck Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Aminé Melkweg, Amsterdam
20:00
Decapitated Dynamo, Eindhoven
Foto Mastodon
Mastodon 013, Tilburg
10
1
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love' Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Crocodiles Q-Factory, Amsterdam
20:00
SOKONINARU Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Frédéric Chopin / Hommage Claude Debussy / Johann Sebastian Bach / Mar Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Florian Weber / Markus Stockhausen Bimhuis, Amsterdam
20:30
Brian Downey's Alive and Dangerous De Vorstin, Hilversum
Foto Graham Gouldman
Graham Gouldman Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Snapped Ankles Merleyn, Nijmegen

maandag 11 februari 2019

Ronald Snijders - Groot Succes 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dorine Wiersma - Gaan we katten? De Kleine Komedie, Amsterdam
18:30
Jake Etheridge Paradiso, Amsterdam
19:00
The Ex Melkweg, Amsterdam
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Knipa meets Ploum - Trük noa Sjoeël Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jerry Paper Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Drug Church Dynamo, Eindhoven
20:00
Jacob Collier Flagey, Brussel
20:00
Willeke Alberti AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Jerry Paper Cinetol, Amsterdam
20:00
Quiz’m Mezz, Breda
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Titanic - Valuascollege De Maaspoort, Venlo
Foto Brian Fallon
Brian Fallon Meervaart, Amsterdam
3
20:30
Alec Benjamin Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Dilly Dally Paradiso, Amsterdam
21:00
Cam Penner / Jon Wood Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pagina 0