Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:45
Stella by Starlight
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:30
Perron-3
Rosmalen
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:30
Molen De Ster
Utrecht
23:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Luxor Live
Arnhem
00:00
Lux
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
23:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Muziekhuis
Leiden
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Groene Engel
Oss
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Baroeg
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
vrijdag 11 januari 2019
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:45
Phil's Music Laboratory
Stella by Starlight, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Jean-Pierre Froidebise
Spirit of 66, Verviers
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
20:00
Mr. Wallace
Simplon, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Schouwburg Het Park, Hoorn
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Lakshmi - Adem
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
20:45
The Fortunate Sons
Podium Victorie, Alkmaar
The Sore Losers
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
Alex Roeka - En toen ineens
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
20:00
Andrew Combs
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jules Deelder & Boris van der Lek
Paard, Den Haag
20:00
Knight of the Guitar II
P60, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
23:30
Seewolf
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Heidevolk
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
DeWolff
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Jamsessie 3.0
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:30
Vegan Jazz Club: Kika Sprangers / Martin Fondse
Molen De Ster, Utrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Mezz, Breda
20:00
Postmen
Metropool, Hengelo
The Dawn Brothers
Merleyn, Nijmegen
19:30
The Royal Spuds
Melkweg, Amsterdam
Night Fever
Martiniplaza, Groningen
Mart Hoogkamer
Luxor Live, Arnhem
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Lux, Nijmegen
Holy Hell Tour
Lotto Arena, Antwerpen
23:00
LEKKAGE x TWIDL053
LOLA050, Groningen
21:00
BRUUT! + Crustacean
Little Devil, Tilburg
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Sjaak
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Black Star Sound / Crucial Warrior Sound / Zion Grooves
Het Muziekhuis, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Stairway To Hedon - De Finale
Hedon, Zwolle
20:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
Habitants
Groene Engel, Oss
20:00
Orgel Vreten
Gigant, Apeldoorn
19:30
This Is Jackson - Thriller
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Entree 2019
Effenaar, Eindhoven
20:30
Juneville
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Boef
Doornroosje, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Reggehof, Goor
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Meerpaal, Dronten
20:00
Eddy et les Vedettes - Chansons Fatales
De Kleine Willem, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Khaled
Concertgebouw, Amsterdam
22:15
Angie Flare
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Dulfer Plays Blues
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
20:30
Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Floris Kappeyne Trio
Bimhuis, Amsterdam
21:00
AC in DC
Bibelot, Dordrecht
19:30
The Dolmen + Shireen
Baroeg, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Back to Blondie
Altstadt, Eindhoven
20:30
Jodymoon
Agora Theater Druten, Druten