Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fluor
Amersfoort
BREStheater
Brielle
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Ziggo Dome
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
20:30
TOP
Bemmel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Stadstheater Arnhem
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Expo Twente
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Podium Reimerswaal
Rilland
12:00
Bibliotheek Tilburg Centrum
Tilburg
20:00
Jacks Music Bar
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Paard
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Volta
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Energiehuis
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Café De Heul
Alphen aan den Rijn
Bibelot
Dordrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Meester
Almere
20:30
Effenaar
Eindhoven
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
De Terp
Oudorp
Musis
Arnhem
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Mezz
Breda
15:00
dB's
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
14:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Flux
Zaandam
17:00
Die Twee
Bergen op Zoom
20:15
Figi Theater
Zeist
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Floralis
Lisse
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Beun
Heiloo
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
NEST
Gent
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Café Café
Hasselt
zaterdag 13 januari 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
De Kift
Fluor, Amersfoort
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
16:00
Dédé and the Hedge
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:00
Deetox / Rebelion / Stereotuners
Cacaofabriek, Helmond
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
20:15
Eric Vaarzon Morel & Juan en Miguel Martinez
Beauforthuis, Austerlitz
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Firehouse Mama
Estrado, Harderwijk
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Frans Bauer
Theater Gooiland, Hilversum
Golden Earring
Expo Twente, Enschede
20:30
Ground Control
Vorstin, Hilversum
20:00
Intergalactic Lovers
Muziekgieterij, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Julian Sas / The Bintangs
Boerderij, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
12:00
Kizzy
Bibliotheek Tilburg Centrum, Tilburg
20:00
Kleazer
Jacks Music Bar, Zwolle
20:00
Kong / Stakbabber / Yokocola
Paard, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
De Bosuil, Weert
20:15
Liza Ferschtman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Luwten + Tusky + EUT
Metropool, Hengelo
19:30
Madhara EP release
Paard, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Fischer
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mengjie Han
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
20:30
Nieuwe maan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Punto cubano
Volta, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
Rosemary & Garlic
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
21:00
Statesmen
Altstadt, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Sweet Mary Jane
Café De Heul, Alphen aan den Rijn
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Dutch Disciples
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Meester, Almere
20:30
This Is Jackson
Effenaar, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
zondag 14 januari 2018
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Burning Witches (SWI) + Savage Blood (GER)
Little Devil, Tilburg
20:00
Chasing Mavericks / Non-Alignment Pact
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Dark Rosie
De Terp, Oudorp
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
15:00
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Theater Walhalla, Rotterdam
15:30
Jayke Orvis & The broken band
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Joep Beving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
16:15
L.A.
Gigant, Apeldoorn
15:00
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
15:00
Moon Moon Moon
dB's, Utrecht
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Singer Songwriter Sunday #11
De Pul, Uden
14:00
Singshop unplugged
PopEi, Eindhoven
19:30
Sjako!
Patronaat, Haarlem
20:00
Slagerij van Kampen
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
17:00
Sweet Mary Jane
Die Twee, Bergen op Zoom
20:15
The Stones
Figi Theater, Zeist
15:30
Traudes
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Wieb Zigtema
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 15 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Floralis, Lisse
21:00
Een avond met Jacques Klöters
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 16 januari 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Carla Bruni
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Celebrating David Bowie
Paradiso, Amsterdam
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Paramore
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Uniformed Fools
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt