Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Den heuvel
Alphen
Café de Bommel
Breda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Parkgebouw
Rijssen
Theater Zinin
Nijverdal
Het Klooster
Woerden
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Muze
Noordwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Sneek
Sneek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
Cultuurcentrum Diest
Diest
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Duif
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
De Vasim
Nijmegen
20:00
P60
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
Q-Factory
Amsterdam
De Bosuil
Weert
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Unie
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
De School
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Vera
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
PopEi
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
21:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Mezz
Breda
donderdag 16 november 2017
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Albert Hammond Sr.
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Den heuvel, Alphen
Traudes
Café de Bommel, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ali B - Koorts
Parkgebouw, Rijssen
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Beuving - Raaklijn
Het Klooster, Woerden
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
The Bootleg Sixties
Cultuurcentrum Diest, Diest
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Bussel, Oosterhout
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
Paceshifters
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Average White Band
Melkweg, Amsterdam
19:30
J Hus
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lijger
Paard, Den Haag
Fleet Foxes
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Kim Wilde
Metropool, Hengelo
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Patronaat, Haarlem
Ben L’Oncle Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Klangstof
Muziekgieterij, Maastricht
Bonobo
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Kooks
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Boggamasta: Flat Earth Society & David Bovee
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Moses Sumney
De Duif, Amsterdam
20:00
Hieroglyphic Being / Sarathy Korwar / Shabaka and the Ancestors
Paradiso, Amsterdam
20:00
Navarone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Orgel Vreten
Rotown, Rotterdam
Queens Of The Stone Age
Sportpaleis, Antwerpen
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:00
Hallo Venray
P60, Amstelveen
Hausmagger
Patronaat, Haarlem
BØRNS
Q-Factory, Amsterdam
The Paladins
De Bosuil, Weert
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
Mark Lotterman
De Unie, Rotterdam
20:00
Sophia
Melkweg, Amsterdam
Prophets of Rage
013, Tilburg
20:00
Bumblefoot
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Marco Borsato
Paradiso, Amsterdam
20:00
Donna Blue / Pandae / Radio Mortale
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Screw Houston / WRCKG
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Danny Vera
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Blue Hawaii
De School, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Milky Chance
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
The Nits
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Taksim Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Fureys
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
The Blues Brothers
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tcha Limberger & his Budapest Gypsy Orchestra
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Chantal Acda
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rumours of Fleetwood Mac
Mezz, Breda
20:30
And So I Watch You From Afar
Vera, Groningen
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Songhoy Blues
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stephanie Struijk
Luxor Live, Arnhem
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daddy Long Legs
Patronaat, Haarlem
20:30
Matthew Stevens
Paard, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:30
Nico Dijkshoorn
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:30
Bear's Den
Effenaar, Eindhoven
20:30
Jibber Jabber & The Jams / Larkins / Stillwave
Vorstin, Hilversum
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Volta's local playground - Scarlet wolf
Volta, Amsterdam
20:30
Hypergoods
PopEi, Eindhoven
21:00
Francobollo
V11, Rotterdam
Call It Off
Luxor Live, Arnhem
21:00
De Dijk
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Dan Hair / The Fiscus
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Arabic Poetry meets Kytopia
Grounds, Rotterdam
22:00
Ferocious Dog
Merleyn, Nijmegen
22:00
Charlie & The Lesbians / Electropoezie / Kitty Kitty Tuna / Mexican Su
Mezz, Breda