PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 15 feb
20:30
Jansen & Janssen
Enschede
20:30
Simplon
Groningen
ACU
Utrecht
1
20:30
Stathe
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Effenaar
Eindhoven
do 16 feb
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Schaffelaartheater
Barneveld
1
Theater De Willem
Papendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
1
Den heuvel
Alphen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
De Muze
Noordwijk
De Kunstlinie
Almere
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
OT301
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:15
Dynamo
Eindhoven
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
Mezz
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugarfactory
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Effenaar
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
1
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Electron
Breda
1
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Hofman Café
Utrecht
21:30
Cul de Sac
Tilburg

woensdag 15 februari 2017

20:30
Daniel Meade / Lloyd Reid Jansen & Janssen, Enschede
20:30
Comedy Night Simplon, Groningen
Foto 45ACIDBABIES
45ACIDBABIES ACU, Utrecht
1
20:30
Voltage Stathe, Utrecht
21:00
Saint Motel Bitterzoet, Amsterdam
1
21:00
Vera van der Poel Winston, Amsterdam
22:00
Andy Shauf Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Donald’s Party Jazz Experience BIRD, Rotterdam
23:00
STUKAFEST AFTERPARTY MET THE COOL QUEST, YAKUMO Effenaar, Eindhoven

donderdag 16 februari 2017

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Spot De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Bellevue, Amsterdam
Frank Boeijen Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Foto Guido Weijers - Masterclass Geluk
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schaffelaartheater, Barneveld
1
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater De Veste, Delft
1
Eva Crutzen - Spiritus Den heuvel, Alphen
Marc-Marie Huijbregts Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Even goede vrienden Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut Het Klooster, Woerden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur De Muze, Noordwijk
Kirsten van Teijn - Zalf De Kunstlinie, Almere
The Bootleg Sixties ATLAS Theater, Emmen
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Chassé Theater, Breda
The Dutch Eagles Munttheater, Weert
Spinvis Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lookapony OT301, Amsterdam
18:00
Moss Concerto, Amsterdam
19:00
Tytan Little Devil, Tilburg
19:15
Comeback Kid + Deez Nuts + First Blood + Get The Shot + Hellions + mor Dynamo, Eindhoven
1
Foto Klangstof
Klangstof TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Watskeburt?! - de musical Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wende Snijders Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Welkom bij de Fresku Show Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kiki Schippers - Wie kijkt? De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
The Bootleg Beatles Patronaat, Haarlem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater Cardo, Groesbeek
Foto Vitalic
Vitalic Melkweg, Amsterdam
2
20:00
The Toy Dolls Mezz, Breda
20:00
The Soul of Spanish Harlem Markant Uden, Uden
20:00
Ferocious Dog Willemeen, Arnhem
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade Orpheus, Apeldoorn
20:00
Luke Winslow King TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tigercub Sugarfactory, Amsterdam
20:00
Helstar Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Shawn James Duycker, Hoofddorp
20:00
FABELHAFT Leidse Schouwburg, Leiden
Foto The Amazons
The Amazons Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Yuri Honing Wilminktheater, Enschede
20:00
Josh Ritter Paradijskerk, Rotterdam
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Chris Silos - Pierewaaien Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Zaantheater, Zaandam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tangarine - From Tuscon With Songs Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Percossa - The Real Deal Flint, Amersfoort
20:15
Daniel Meade C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Meenthe, Steenwijk
20:15
Oldenosborn - #Life Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
O'G3NE Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Patrick Nederkoorn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Enge Buren - Ruk! De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Traffic Jam Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Kik Effenaar, Eindhoven
Foto Iguana Death Cult
Iguana Death Cult Rotown, Rotterdam
1
20:30
Josylvio Patronaat, Haarlem
20:30
Martyn Joseph Lux, Nijmegen
20:30
The Hubschrauber / John Monday Paard, Den Haag
21:00
Dakota / Viruuunga Electron, Breda
1
21:00
Turnpike Troubadours Bitterzoet, Amsterdam
1
21:00
The Mahones Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Rivers Hofman Café, Utrecht
21:30
Project Bongo Cul de Sac, Tilburg
Pagina 0