PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 nov
De Oosterpoort
Groningen
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Bibelot
Dordrecht
La Madeleine
Brussel
De Roma
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Simplon
Groningen
Trix
Antwerpen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Diligentia
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Paard
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Studio 21
Hilversum
MECC
Maastricht
Ahoy
Rotterdam
The College Hotel
Amsterdam
Klokgebouw
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
Ghelamco Arena
Gent
De Marktkantine
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Baroeg
Rotterdam
Iduna
Drachten
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Lewinski
Sneek
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Markant Uden
Uden
Hedon
Zwolle
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
Mezz
Breda
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Scala Theater
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
013
Tilburg
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Burgerhaven
Deventer
Patronaat
Haarlem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:30
Effenaar
Eindhoven
Zik Zak
Ittre
21:00
Veluvine
Nunspeet
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
CHV Noordkade
Veghel
21:00
Huis van Eemnes
Eemnes
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
BREStheater
Brielle
21:00
Koningshof
Maassluis
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
StudioGonz
Gouda
Theaters Tilburg
Tilburg
21:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:30
AINSI
Maastricht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
Vera
Groningen
21:30
Chassé Theater
Breda
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Estrado
Harderwijk

zaterdag 21 november 2020

Therapy? De Oosterpoort, Groningen
La Pegatina Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Magnapop Bibelot, Dordrecht
Franglish La Madeleine, Brussel
Ronnie Flex & Deuxperience Band De Roma, Antwerpen
Machine Head Doornroosje, Nijmegen
20:00
Drukwerk Fluor, Amersfoort
20:00
Infloyd Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Kraaien Simplon, Groningen
Suzan & Freek Trix, Antwerpen
20:00
Elsa Esnoult Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Linda Zijlmans / Skinnie Poppodium Volt, Sittard
20:00
Night of the Proms Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out Diligentia, Den Haag
Tawsen Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dardust Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Qlas & Blacka Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party De Buze, Steenwijk
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party Groene Engel, Oss
20:00
Massada Nieuwe Nor, Heerlen
Engel (NL) Paard, Den Haag
20:00
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
20:00
Snelle Studio 21, Hilversum
Tineke Schouten MECC, Maastricht
Foto Suzan & Freek
Suzan & Freek Ahoy, Rotterdam
Benjamin Herman The College Hotel, Amsterdam
Tino Martin Klokgebouw, Eindhoven
Typhoon AFAS Live, Amsterdam
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Marvin Dee Band Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Weer Bie Mekoar De Oosterpoort, Groningen
Toine Boerderij, Zoetermeer
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Ghelamco Arena, Gent
Klangkarussell De Marktkantine, Amsterdam
Abnormal - Volta & Ab present: shht Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Baroeg Gaat Live: Popronde Rotterdam pre-party (Twitch) Baroeg, Rotterdam
Voltage Iduna, Drachten
20:00
Typhoon - Lichthuis Op Reis LantarenVenster, Rotterdam
Esther de Jong / YVI Lewinski, Sneek
20:15
Fresku Effenaar, Eindhoven
20:15
Laura Jansen Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Arie Koomen - BOE! De Schattelijn, Geertruidenberg
Freek de Jonge - Asociale afstand Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P De Molenberg, Delfzijl
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lebbis - De Ervaring Markant Uden, Uden
Marc Almond Hedon, Zwolle
The Church of Cash Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Easy Life Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Luka Bloom Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
The Courettes Mezz, Breda
Orphaned Land Boerderij, Zoetermeer
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Scala Theater, Utrecht
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Posttheater, Arnhem
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
20:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude De Toegift, Den Hoorn
DeWolff Burgerhaven, Deventer
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum Patronaat, Haarlem
20:30
Pieter de Graaf TivoliVredenburg, Utrecht
Lars and the Magic Mountain Patronaat, Haarlem
20:30
The Sessions: Waltzburg Effenaar, Eindhoven
Jane Døe / Lemon Straw Zik Zak, Ittre
21:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed Veluvine, Nunspeet
Dominic Seldis - Simply, Dominic Theater de Bussel, Oosterhout
Tante Joke Karaoke Band Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Ray Stepien Trio CHV Noordkade, Veghel
21:00
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan Huis van Eemnes, Eemnes
21:00
Charly Luske - The story of George Michael Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Dennis van Aarssen - That's life De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood BREStheater, Brielle
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën Koningshof, Maassluis
21:00
René van Meurs - Hunkert De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
The Kik Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Noblesse StudioGonz, Gouda
Stefano Keizers - Sorry Baby Theaters Tilburg, Tilburg
21:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen! Theater Hofpoort, Coevorden
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Ludens, Voorburg
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Jandino - Opgefokt Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Stef Bos - Bloemlezing Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:30
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris AINSI, Maastricht
21:30
The Best of Simon & Garfunkel Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Nesim - TaBoe! Theater PePijn, Den Haag
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Rayen Panday - Trigger C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Parktheater, Eindhoven
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes C.C. De Pas, Heesch
21:30
Sven Ratzke - Where Are We Now Theater 't Speelhuis, Helmond
21:30
Noord Nederlands Orkest De Harmonie, Leeuwarden
Traumahelikopter Vera, Groningen
21:30
Van Dik Hout Chassé Theater, Breda
22:00
Opera Alaska Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: Komodo Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Mick, Henk, Ymte en Sheldon Estrado, Harderwijk
Pagina 0