Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
OCCII
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Trouble Tree Folkconcerts
Koudekerk aan den Rijn
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Sense
Dokkum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
DNK
Assen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Vera
Groningen
20:30
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
So What!
Gouda
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Azijnfabriek
Roermond
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:15
De Meerpaal
Dronten
21:15
De Bosuil
Weert
21:15
P3
Purmerend
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
De Helling
Utrecht
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Corneel
Lelystad
Melkweg
Amsterdam
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
vrijdag 24 maart 2023
Dermot Kennedy
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
The Teskey Brothers
La Madeleine, Brussel
20:00
Blackbird
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Van Dik Hout
Metropool, Hengelo
20:00
Nneka
De Roma, Antwerpen
20:00
Diggy Dex
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Klangstof
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Suzan & Freek - Theatertour
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Hondsdol: Psychose
OCCII, Amsterdam
Blue Man Group
Ahoy, Rotterdam
20:00
Soulvibration
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Edwin Evers Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Candy Dulfer - More Sax, Candy & Rock-‘n-roll
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jakomo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kommil Foo - Grind
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:00
Sef & het El Salvador Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Willow Mae - Song of Songs
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Froidebise & Cie « 66 Bis @ 66 »
Spirit of 66, Verviers
20:00
Daisy & the Dukes
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Bunker
Wolbodo, Delft
20:00
Jan Akkerman & Band
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Sophie Janna
Trouble Tree Folkconcerts, Koudekerk aan den Rijn
20:00
Dieter van der Westen - Eric van der Westen - Acoustic duo
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Het Experiment
Paradiso, Amsterdam
20:00
Johnny Symphonique Tour
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Waylon - Gewoon Willem
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
René van Meurs - 2636
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Abba Fever
De Maaspoort, Venlo
20:15
Brel Door Olivier Laurent
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Erwin Nyhoff - Elvis the Music
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Legendary Albums Live - Meat Loafs ‘Bat out of Hell’
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Two Of Us - Lennon & McCartney Acoustic
De Muze, Noordwijk
20:15
Motel Westcoast - One of these nights
Theater Sneek, Sneek
20:15
Buddy Vedder & A Perfect Combination - The Legends We've Lost
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Edsilia Rombley - In Balans
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Flip Noorman - Zingt Tom Waits
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Steven Brunswijk - Alleen Brabanders, geen Nederlanders
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Koningshof, Maassluis
20:15
Tania Kross - Van Curaçao Tot Concertgebouw
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Slagerij van Kampen - Rhythm of Life
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
The Bootleg Sixties - Overtures
Flint, Amersfoort
20:15
Phil Bee - With a little help from my friends
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Veluvine, Nunspeet
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cor Bakker / Karin Bloemen - Waar waren we gebleven
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Abba The Music - Thank You For The Music
Sense, Dokkum
20:15
Dennis Van Aarssen – Swinging On A Star
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tigre Blanco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rapalje
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Blaudzun - NY-RIO-BERLIN
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Alex Roeka - Nieuwe Dromen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Bettina Holwerda / Renee van Wegberg - #PERFECT
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Wouter Hamel - Little Torch
DNK, Assen
20:30
n00b speelt n00b
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Elfie Tromp - Op de barricade van het hart
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
De Weijer, Boxmeer
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Posttheater, Arnhem
20:30
Merijn Scholten - Solo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Blanks
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hallo Venray
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Jeroen Van Koningsbrugge Sings Pearl Jam
Grenswerk, Venlo
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Zaantheater, Zaandam
20:30
Sophie Straat
Vera, Groningen
20:30
Marble Sounds
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip
So What!, Gouda
20:30
Robin Scherpen
Hedon, Zwolle
20:30
Terzij De Horde
De Azijnfabriek, Roermond
20:30
Love'n'joy (ua) - Ukraine Fundraiser
Bibelot, Dordrecht
21:00
Bohemian Betyars
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Nilgün Yerli - Tinderella
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
dirk.
V11, Rotterdam
21:00
Nobu
Rotown, Rotterdam
21:00
Momentum
Vorstin, Hilversum
21:00
Voodoo Room a night of Hendrix, Clapton en Cream
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Dylan Bishop (usa)
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Meerpaal, Dronten
21:15
Paul Carrack
De Bosuil, Weert
21:15
Rootsriders
P3, Purmerend
22:00
Ciao Lucifer
Merleyn, Nijmegen
23:00
030303
De Helling, Utrecht
23:00
Kiss All Hipsters
Paard, Den Haag
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Herz
Luxor Live, Arnhem
23:00
Echo: Corren Cavini & Dennis Louvra
Corneel, Lelystad
Koven
Melkweg, Amsterdam
23:45
Nia Archives
Tolhuistuin, Amsterdam