Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Podium Victorie
Alkmaar
14:30
Vorstin
Hilversum
14:30
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
14:45
Dynamo
Eindhoven
dB's
Utrecht
15:00
Poppodium Volt
Sittard
15:45
dB's
Utrecht
16:00
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:45
Podium Victorie
Alkmaar
16:45
Vorstin
Hilversum
dB's
Utrecht
Woodstock69
Bloemendaal
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Musis
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
19:15
Dynamo
Eindhoven
19:30
De Flux
Zaandam
19:45
Luxor Live
Arnhem
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
C.C. De Werft
Geel
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Musis
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Botanique
Brussel
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
21:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
18:30
Rotown
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. De Werft
Geel
Rockhal
Esch zur Alzette
Stadspark Groningen
Groningen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
P60
Amstelveen
Livestream
Online
Poppodium Volt
Sittard
Munttheater
Weert
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn
Ysselsteyn
Bernie's Beachclub
Zandvoort
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Amstelkerk
Amsterdam
19:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
BIRD
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
P60
Amstelveen
Metropool
Hengelo
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Chassé Theater
Breda
zondag 20 juni 2021
14:30
Victorie Sunday Sessions met Shirma Rouse - Show 1
Podium Victorie, Alkmaar
14:30
Brainpower
Vorstin, Hilversum
14:30
Vardan Hovanissian & Emre Gültekin
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
14:45
Raylin
Dynamo, Eindhoven
Tim Knol - Solo Acoustic (extra early show)
dB's, Utrecht
15:00
Pitboel Presents PitPop 4
Poppodium Volt, Sittard
15:45
Le Garage
dB's, Utrecht
16:00
Marlies du Mosch
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
The Quartet.NL
TivoliVredenburg, Utrecht
16:45
Victorie Sunday Sessions met Shirma Rouse - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
16:45
Brainpower
Vorstin, Hilversum
Tim Knol - Solo Acoustic # 1
dB's, Utrecht
Hernan Cattaneo at the Beach
Woodstock69, Bloemendaal
18:00
Het Zomer Theater: Tino Martin
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
18:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:30
Manja Smits en Egbert Jan Louwerse
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Stage 1,5: Lavinia Meijer - Show 1
Patronaat, Haarlem
19:00
Mike Boddé & The Royal Dutch Scam –celebrating The Music Of Steely Dan
Musis, Arnhem
Wade Bowen
Melkweg, Amsterdam
Black Uhuru
013, Tilburg
19:15
Autarkh / Encrypted Apocrypha
Dynamo, Eindhoven
19:30
Sam & Julia
De Flux, Zaandam
19:45
Levi Noah
Luxor Live, Arnhem
Tim Knol - Solo Acoustic # 1
dB's, Utrecht
20:00
Ava
TivoliVredenburg, Utrecht
Hippe Gasten
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Joshua J
Paradiso, Amsterdam
20:00
Baroeg Gaat Live: DJ Rogier - something completely different II
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Alan Parsons Live Project
De Roma, Antwerpen
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C. De Werft, Geel
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Bad Penny (NL)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Mummy's A Tree
Paco Plumtrek, Almelo
21:00
Stage 1,5: Lavinia Meijer - Show 2
Patronaat, Haarlem
21:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Mike Boddé & The Royal Dutch Scam –celebrating The Music Of Steely Dan
Musis, Arnhem
maandag 21 juni 2021
Social Distortion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Blaudzun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Fu Manchu
Patronaat, Haarlem
Hella Mega Tour: Green Day / Fall Out Boy / Weezer
Sportpaleis, Antwerpen
Randy Newman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 22 juni 2021
19:00
LA Priest
Botanique, Brussel
19:00
Blaudzun (show 1)
Paard, Den Haag
19:00
Roué Verveer
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
The Kik + Mark Lada's Golden Arches
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Tom Jones
Ziggo Dome, Amsterdam
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Massi
Effenaar, Eindhoven
Blaudzun (show 2)
Paard, Den Haag
21:00
Roué Verveer
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 23 juni 2021
Peter Pannekoek
Theater de Bussel, Oosterhout
18:30
Blaudzun
Rotown, Rotterdam
19:00
Jack Poels
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Personal Trainer
Metropool, Hengelo
The Secret Sisters
Paradiso, Amsterdam
L7
Melkweg, Amsterdam
Princess Nokia
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeroen Woe
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tijs Vanneste & de Pelikanen
C.C. De Werft, Geel
Judas Priest
Rockhal, Esch zur Alzette
Hella Mega Tour: Green Day / Fall Out Boy / Weezer
Stadspark Groningen, Groningen
Randy Newman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Anneke Van Giersbergen Eert Kate Bush
P60, Amstelveen
donderdag 24 juni 2021
Defqon.1 at Home
Livestream, Online
Pieter de Graaf
Poppodium Volt, Sittard
Peter Pannekoek
Munttheater, Weert
Jera On Air
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn, Ysselsteyn
Luminosity Beach Festival
Bernie's Beachclub, Zandvoort
18:00
Het Zomer Theater: OG3NE
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
18:00
Glodi Lugungu / Martijn Koning / Merijn Scholten
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
19:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda
19:30
Vitamin B12
Dynamo, Eindhoven
19:30
KO Brass
Amstelkerk, Amsterdam
19:30
Voorronde Roos van Nijmegen: Iok
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Harko / Kalaallit Nunaat
Cinetol, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
The Secret Sisters
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Karin Bloemen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
SMANDEM.
BIRD, Rotterdam
Stage 1,5 - Waltzburg
Patronaat, Haarlem
20:00
Calefax
Paradiso, Amsterdam
The Henhouse Prowlers
Vera, Groningen
Zucchero
Vorst Nationaal, Brussel
Randy Newman
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
De Maaspoort, Venlo
20:30
Henk Hofstede (nits) - Showtickets & Live Stream Tickets
P60, Amstelveen
Fokko
Metropool, Hengelo
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Gallowstreet
Paradiso, Amsterdam
21:00
Glodi Lugungu / Martijn Koning / Merijn Scholten
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Voorronde Roos van Nijmegen: Thou Shalt Not Kill
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Roué Verveer
Chassé Theater, Breda