PODIUMINFO CONCERTAGENDA - concerten in provincie Zuid Holland

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 03 jun
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater Dakota
Den Haag
21:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
do 04 jun
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
vr 05 jun
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Boerderij
Zoetermeer
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Paard
Den Haag
za 06 jun
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Op Hodenpijl
Schipluiden
Koningshof
Maassluis
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
zo 07 jun
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Baroeg
Rotterdam
De Romeynshoff
Rotterdam
di 09 jun
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
wo 10 jun
Baroeg
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
do 11 jun
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vr 12 jun
Het Nationale Theater
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Baroeg
Rotterdam
Paard
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
So What!
Gouda
za 13 jun
Ahoy
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
zo 14 jun
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 15 jun
Paard
Den Haag
di 16 jun
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 17 jun
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
do 18 jun
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vr 19 jun
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
So What!
Gouda
za 20 jun
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Diligentia
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
So What!
Gouda
zo 21 jun
Capsloc
Capelle aan den IJssel
di 23 jun
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
wo 24 jun
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
do 25 jun
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vr 26 jun
Het Zuiderpark
Den Haag
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Bibelot
Dordrecht
So What!
Gouda
za 27 jun
Bibelot
Dordrecht
Het Zuiderpark
Den Haag
Bibelot
Dordrecht
do 02 jul
BIRD
Rotterdam
vr 03 jul
20:30
Paard
Den Haag
za 04 jul
Boerderij
Zoetermeer
Kroepoekfabriek
Vlaardingen

woensdag 03 juni 2020

19:00
Lichtgeraakt Try-out Silvester Zwaneveld Comedy Club Haug, Rotterdam
Foto Gabriel Iglesias
Gabriel Iglesias Ahoy, Rotterdam
Brigitte Heitzer Zingt! Theater Dakota, Den Haag
21:30
Lichtgeraakt Try-out Silvester Zwaneveld Comedy Club Haug, Rotterdam

donderdag 04 juni 2020

Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Lichtgeraakt Try-out Silvester Zwaneveld Comedy Club Haug, Rotterdam
Rob Scheepers - Gulzig Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Leidse Schouwburg, Leiden
Queen The Music Theater de Stoep, Spijkenisse
Rosalie Cunningham Boerderij, Zoetermeer
21:30
Lichtgeraakt Try-out Silvester Zwaneveld Comedy Club Haug, Rotterdam

vrijdag 05 juni 2020

Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Alien Weaponry
Alien Weaponry Gebr. De Nobel, Leiden
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Oude Luxor Theater, Rotterdam
Redi Kapje - Redi Kapje Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Rot - O Ja! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
The Doors in Concert Boerderij, Zoetermeer
Voltage Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kiss All Hipsters Paard, Den Haag

zaterdag 06 juni 2020

Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eo-jongerendag 2020 Ahoy, Rotterdam
Fabrizio Paterlini De Doelen, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Oude Luxor Theater, Rotterdam
Redi Kapje - Redi Kapje Theater Zuidplein, Rotterdam
Awkward I - KYD Theater Walhalla, Rotterdam
Magda Mendes - Oliveiras Op Hodenpijl, Schipluiden
Brigitte Heitzer Zingt! Koningshof, Maassluis
The Watch plays Genesis Boerderij, Zoetermeer
20:30
Di-rect Koninklijke Schouwburg, Den Haag
40UP Paard, Den Haag
PiÑa Bibelot, Dordrecht

zondag 07 juni 2020

Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Battle 4 BOA Baroeg, Rotterdam
Magda Mendes - Oliveiras De Romeynshoff, Rotterdam

dinsdag 09 juni 2020

Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jack Poels - Blauwe Vear Paard, Den Haag

woensdag 10 juni 2020

The Rumjacks Baroeg, Rotterdam
Pechakucha #31 Gebr. De Nobel, Leiden
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

donderdag 11 juni 2020

Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Her Majesty - Are You Ready For The Country? Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts Koninklijke Schouwburg, Den Haag

vrijdag 12 juni 2020

Redi Kapje - Redi Kapje Het Nationale Theater , Den Haag
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Blood Incantation + Taphos + Lucifericon Baroeg, Rotterdam
Foto The Church
The Church Paard, Den Haag
Fris Bibelot, Dordrecht
BRUUT! & Anton Goudsmit Paard, Den Haag
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B Theater De Veste, Delft
Thin White Duke: Tribute To David Bowie Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ytf Records Hiphop Night So What!, Gouda

zaterdag 13 juni 2020

Nacht van Oranje Ahoy, Rotterdam
Foto An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer De Doelen, Rotterdam
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Edwin Evers Band Paard, Den Haag
Mezzoforte Boerderij, Zoetermeer

zondag 14 juni 2020

Jan Rot - O Ja! Theater Walhalla, Rotterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 15 juni 2020

Macy Gray Paard, Den Haag

dinsdag 16 juni 2020

Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 17 juni 2020

Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Popa Chubby Boerderij, Zoetermeer

donderdag 18 juni 2020

Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

vrijdag 19 juni 2020

Rollerdisco Paard, Den Haag
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joy Division Undercover Bibelot, Dordrecht
Bruut! & Anton Goudsmit So What!, Gouda

zaterdag 20 juni 2020

Jeroen van Veen - The best of Einaudi De Nieuwe Kerk, Den Haag
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rock 'n Ramps Next Top Band Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Diligentia, Den Haag
Ian Siegal Boerderij, Zoetermeer
Disco-train Bibelot, Dordrecht
New Wave City: Joy Division/new Order Special Paard, Den Haag
Frameworks W/ Dyen So What!, Gouda

zondag 21 juni 2020

Jamcity Capsloc, Capelle aan den IJssel

dinsdag 23 juni 2020

The Black Dahlia Murder Baroeg, Rotterdam
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

woensdag 24 juni 2020

Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

donderdag 25 juni 2020

Eefje De Visser Paard, Den Haag
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

vrijdag 26 juni 2020

Foto Kings of Leon / Snow Patrol
Kings of Leon / Snow Patrol Het Zuiderpark, Den Haag
Beer & Games Capsloc, Capelle aan den IJssel
Het Gezelschap Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Knight Area Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Golden Caves Bibelot, Dordrecht
Pene Corrida So What!, Gouda

zaterdag 27 juni 2020

Monsters Of Rap Bibelot, Dordrecht
Foto Editors
Editors Het Zuiderpark, Den Haag
Wave #4 Josbros + Flansosa + D-drecht Planet Bibelot, Dordrecht

donderdag 02 juli 2020

BRUUT! & Anton Goudsmit BIRD, Rotterdam

vrijdag 03 juli 2020

zaterdag 04 juli 2020

Dave Grusin / Lee Ritenour Boerderij, Zoetermeer
2000 MOTELS PLAYS FRANK ZAPPA Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pagina 1