PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 24 apr
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugarfactory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
2
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
AFAS Live
Amsterdam
3
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 25 apr
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Walhalla
Rotterdam
2
7
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Musis en Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Meenthe
Steenwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Hoftheater
Raalte
1
Munttheater
Weert
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Kolk
Assen
14:30
C.C Warenar
Wassenaar
19:00
Botanique
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Doornroosje
Nijmegen
2
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vera
Groningen
2
21:00
Patronaat
Haarlem

dinsdag 24 april 2018

Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Munnik Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
The Bootleg Sixties Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Kik - Hertaalt Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues Theaterhotel Almelo, Almelo
19:30
Lisa Stansfield Melkweg, Amsterdam
20:00
Nick & Simon TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
SOHN Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:00
Stef Bos - Kern C.C. Hasselt, Hasselt
Foto Rag N Bone Man
Rag N Bone Man AFAS Live, Amsterdam
3
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Marco Borsato Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Ali B - Koorts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Goudse Schouwburg, Gouda
Alexis Taylor Bitterzoet, Amsterdam

woensdag 25 april 2018

Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij Theater Walhalla, Rotterdam
2
7
JW Roy Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leonie Meijer - Bella Italia Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Musis en Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Schoon Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Herman van Veen Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
The Bootleg Sixties De Meenthe, Steenwijk
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vreemde Kostgangers Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Het Postkantoor, Bovenkarspel
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Daniel Lohues
Daniel Lohues Hoftheater, Raalte
1
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Voest Het Musiater, Zevenaar
Saman Amini Theater De Kolk, Assen
14:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen C.C Warenar, Wassenaar
19:00
Charlotte Gainsbourg Botanique, Brussel
20:00
Stef Bos - Kern C.C. De Werf, Aalst
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
ISLAND TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Chassé Theater, Breda
20:00
Yentl & de Boer - Magie Theater de Mythe, Goes
20:00
Andre van den Boogaart Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Her Majesty Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Shame
Shame Doornroosje, Nijmegen
2
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cuerteto Lunares Cultura, Ede
20:15
Zonder verdoving TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde De Muze, Noordwijk
20:30
Notenkrakers Paradox, Tilburg
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina 1