EXTRA INFORMATIE
We are the Champions: The Greatest Hits & More is het ultieme eerbetoon aan Queen als live-band. Crazy Little Things liet in hun twee eerdere theatertours Queen: The Story en The Freddie Mercury Story al zien dat ze net wat verder gaan dan andere Queen Tributebands. Met de nieuwe show We are the Champions draait alles om de pure sensatie van een Queen-concert.
Jean-Paul Heck, muziekjournalist, schrijver en drummer van de band, zag op 14-jarige leeftijd voor het eerst een liveoptreden van Queen. “30 januari 1979, ik weet het nog als de dag van gisteren. 45 jaar later kan ik bijna elk moment van die avond reproduceren. De kracht van de band, de knallende drums van Taylor, het gitaargeweld van May maar vooral de natuurkracht Freddie Mercury.”
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in C.C. Den Herd in Bladel. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van C.C. Den Herd in Bladel? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Crazy Little Things | We Are The Champions in C.C. Den Herd plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.