Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Café De Stad Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
013
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:00
Rotown
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Meervaart
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
Paradox
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Roepaen
Ottersum
Mezz
Breda
21:00
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Vera
Groningen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Simplon
Groningen
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
maandag 29 mei 2017
19:30
Cale Tyson
Café De Stad Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 30 mei 2017
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
Beartooth
Effenaar, Eindhoven
20:00
Psychic TV
Paard, Den Haag
Whiskey Myers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yamato
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Victory
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Afstudeershow 70's Revolution
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
De Ploeg - Pilp Function
Flint, Amersfoort
20:15
Jim Norton
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
White Hills
013, Tilburg
21:00
Davina and the Vagabonds
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Hackensaw Boys
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schuur, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
1e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
The Mission
Metropool, Hengelo
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 31 mei 2017
21:00
White Hills
Rotown, Rotterdam
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
Ryley Walker
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Mission
013, Tilburg
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
21:00
Björn van der Doelen
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Gary Hoey
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Luke Sital-Singh
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jim Norton
Meervaart, Amsterdam
22:00
Go!Pony
BIRD, Rotterdam
19:00
Hallo Venray
Paradiso, Amsterdam
19:00
2e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Yamato
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Flint, Amersfoort
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Hackensaw Boys
Paradox, Tilburg
Mike Boddé - De Geurige Man
Leidse Schouwburg, Leiden
donderdag 01 juni 2017
The Powerfest
Melkweg, Amsterdam
The Analogues - 50 jaar Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band
Ziggo Dome, Amsterdam
John Bramwell
Hedon, Zwolle
20:15
We remember Elvis Presley
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Davina and the Vagabonds
De Oosterpoort, Groningen
Matt Andersen
Roepaen, Ottersum
Peer
Mezz, Breda
21:00
The Brandos
De Bosuil, Weert
Seu Jorge
Melkweg, Amsterdam
Colter Wall
Melkweg, Amsterdam
22:00
Roots & Routes presents Romeo Boganen & Zafferio
BIRD, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Cat Power
Paradiso, Amsterdam
20:30
Youn Sun Nah
LantarenVenster, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Classics in the Club
Vera, Groningen
20:30
Ritual Howls
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
De Eerste De Beste
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Hiphop Saved My Life #5
EKKO, Utrecht
21:00
Machinedrum (live)
Simplon, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Close Talker
V11, Rotterdam
20:30
Caroline Sanders / Dario di Mango / Jeroen van Engelen / Punk / Raymon
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Bartek
Stathe, Utrecht
20:30
Ulrich Ellison and Tribe
Vorstin, Hilversum
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Het begin van het einde
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Identity Circus / Saint Charlie
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Texas Chainsaw Dust Lovers (FR) / The Gentle Art of Cooking People
Winston, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
19:45
Chris Ayer
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Sue the Night
Trix, Antwerpen
19:00
3e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond