Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Zomerloos
Gistel
21:00
De Spieghel
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
WORM
Rotterdam
20:15
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Café Camille
Beverwijk
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
17:00
Laporte
Meppel
16:15
Gigant
Apeldoorn
13:30
Het Kielzog
Hoogezand
13:00
Hedon
Zwolle
13:00
Hedon
Zwolle
12:30
Grounds
Rotterdam
IJsselhallen
Zwolle
’t Kleine Kerkje
Gieterveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Amer
Amen
De Molenberg
Delfzijl
13:30
De Kargadoor
Utrecht
IJsselhallen
Zwolle
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Paard
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Café De Stad Utrecht
Utrecht
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Café Central Venlo
Venlo
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
11:00
Beatrix Theater
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stathe
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
zondag 26 februari 2017
Joanne Shaw Taylor
C.C. Zomerloos, Gistel
21:00
Karl Blau
De Spieghel, Groningen
20:30
The Guitar Hero: Een hommage aan Paco de Lucia
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Dan Reed Network
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
20:00
King Champion Sounds
WORM, Rotterdam
20:15
Strand Of Oaks
EKKO, Utrecht
20:00
Oliver Alexander
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Café Camille, Beverwijk
20:00
Barathrum + Countess + Blackdeath + special guest
Willemeen, Arnhem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Diligentia, Den Haag
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Doelen, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
17:00
JJ Sharp band
Laporte, Meppel
16:15
Matt Winson
Gigant, Apeldoorn
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Het Kielzog, Hoogezand
13:00
Kunstbende DJ-voorronde
Hedon, Zwolle
13:00
Raw Essence - Dance & Rap Battles
Hedon, Zwolle
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
K3
IJsselhallen, Zwolle
Snowapple
’t Kleine Kerkje, Gieterveen
Teus Nobel - Social Music
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stackhouse
De Amer, Amen
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
13:30
Zoumana Diarra Trio
De Kargadoor, Utrecht
K3
IJsselhallen, Zwolle
16:00
Roger Hubbard
The Lane, Oostburg
16:00
Moo Sessions // Evan Dain & Band
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
Israel Nash
Roepaen, Ottersum
16:00
JW Roy & Band
Paradiso, Amsterdam
15:00
Legends: Greetje Kauffeld + Dolf de Vries Trio
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Daniel Meade / Lloyd Reid
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
14:30
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater Sneek, Sneek
14:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Dakota, Den Haag
14:15
Erwin Rommert Weerstra
D' Engelenburgh, Fijnaart
maandag 27 februari 2017
The Dandy Warhols
Paard, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jools Holland met Louise Marshall en Ruby Turner
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kuma
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
20:30
Daniel Meade
Café De Stad Utrecht, Utrecht
21:30
Wallis Bird
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yellow Lounge
Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Peter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Karl Blau
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
King of the World
Bibelot, Dordrecht
19:30
Fatherson
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
18:30
Kwante Hippe
Café Central Venlo, Venlo
Joanne Shaw Taylor
Spirit of 66, Verviers
dinsdag 28 februari 2017
Band Of Horses
Paradiso, Amsterdam
Two Door Cinema Club
TivoliVredenburg, Utrecht
FEWS
Paradiso, Amsterdam
Wallis Bird
Merleyn, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Asking Alexandria
Trix, Antwerpen
20:00
Lose Control
Mezz, Breda
20:00
We're like Adele - Afstudeerconcert
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Frank Boeijen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
22:00
David Simard
Paradiso, Amsterdam
20:00
Loyle Carner
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ben Hobbs
Sugar Factory, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
11:00
Brandweerman Sam Live!
Beatrix Theater, Utrecht
19:30
Lil Yachty
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mezzoforte
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wende Snijders
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Dandy Warhols
Doornroosje, Nijmegen
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Kadhja Bonet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 01 maart 2017
22:00
Tonstartssbandht
Paradiso, Amsterdam
19:00
Belzebong
Magasin 4, Brussel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Stathe Sessie: Témé Tan
Stathe, Utrecht
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Vrije Geluiden Live
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Josh Savage
Stathe, Utrecht
20:30
Las Rosas + Bonzo
De Zwerver, Oostende
20:30
July Talk
EKKO, Utrecht
21:00
Attila the Stockbroker / Barnstormer
Vera, Groningen
21:00
Melonhead
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Nightshade
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Thievery Corporation
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mark Eitzel
Het Zonnehuis, Amsterdam