Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Club Solo
Breda
Paradiso
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:00
Atak
Enschede
11:00
De Weijer
Boxmeer
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Pul
Uden
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
20:00
Splendor
Amsterdam
14:30
Grenswerk
Venlo
Melkweg
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
De Kleine Waarheid
Zaandam
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Blijburg
Amsterdam
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Hostel Ani & Haakien
Rotterdam
18:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
dB's
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
Gelredome
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
De Pit Buggenhout
Buggenhout
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Patronaat
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Theater Dina
Dedemsvaart
EKKO
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Vera
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zondag 05 juni 2016
Majid Jordan
Tolhuistuin, Amsterdam
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
Pierce Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Raveyards
Club Solo, Breda
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
Kenny B, Gerson Main en Luna May
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Candi Staton
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
14:00
Met Trio Castradivi terug naar de tijd van de castraten
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Her Majesty
De Kleine Komedie, Amsterdam
12:00
Open Huis/ Culturele Zondag
Atak, Enschede
11:00
Cultuur & Cappuccino
De Weijer, Boxmeer
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Suck City Rock 'n Roll Bash: Tio Gringo + Big Bat (Batmobile & Bosco)
Mezz, Breda
20:00
The Toy Dolls
De Pul, Uden
SBMG
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
20:00
Floris Mijnder & het Kaim Trio
Splendor, Amsterdam
14:30
Anton Goudsmit / Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
Little Big
Melkweg, Amsterdam
14:00
Ocean Alley / The Burning Hell / Wolves Dressed in Sheep
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
The Friel Sisters
De Kleine Waarheid, Zaandam
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Gingerpig
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Lemon
Blijburg, Amsterdam
15:00
Amken / Art of Pain / Ceremony / Disquiet / Nervosa / Procreation
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:30
Bertus en Ruud Borgers, Jan Pieter Kuijten
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Vera Zané
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Sean Webster & The Dead Lines
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
The Royal Engineers
Taverne, Bergen
18:00
Pica Pica Parade: Wouter Mol + Oliver Pesch (Hostel Ani & Haakien)
Hostel Ani & Haakien, Rotterdam
18:00
Gigstarter Jazz Talent Night
Winston, Amsterdam
21:00
An Evening With: Shalamar feat. Howard Hewett, Jeffrey Daniel & Caroly
North Sea Jazz Club, Amsterdam
maandag 06 juni 2016
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
The Melvins
Paradiso, Amsterdam
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
Daniel Romano
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bertus Borgers / Björn van der Doelen / Iris Penning / Thijs Schrijnem
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Stijn Charpentier
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:30
Gratkowski - Landfermann - Zoubek - Mahnig
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Berri Txarrak
Sound Dog, Breda
20:00
The laundry bigband met Reinier Baas
Vorstin, Hilversum
19:30
Soep van de Dag
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bonnie Raitt
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Footprints in the Void
dB's, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 07 juni 2016
Southbound + Ravvel
Rotown, Rotterdam
20:00
Autolux
Paradiso, Amsterdam
21:00
Ondergronds pres: Wake Island
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Santiago Cimadevilla
Splendor, Amsterdam
20:30
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Harts
Melkweg, Amsterdam
19:30
Building Bridges - Dave Smalley
Dynamo, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 08 juni 2016
Iron Maiden
Gelredome, Arnhem
20:30
The Undertones
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Palehound
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tol Tunes #8 Sterre Weldring / Linde Baaijens
Cinetol, Amsterdam
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
21:00
Warped Dreamer
LantarenVenster, Rotterdam
22:00
White Hills
Vera, Groningen
22:00
Dinosaur Pile-up
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jucifer
dB's, Utrecht
20:00
Lynne Hanson
Theater Dina, Dedemsvaart
20:00
Farflung
Little Devil, Tilburg
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Daniel Lohues
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
19:30
Lera Lynn
Melkweg, Amsterdam
19:30
Peter, Bjorn and John / Spain
Melkweg, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dave Smalley
Patronaat, Haarlem
donderdag 09 juni 2016
Shellac
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Degial
Baroeg, Rotterdam
20:30
Albert Niland
Theater Dina, Dedemsvaart
The Sore Losers + Paceshifters
EKKO, Utrecht
20:30
Moon Moon Moon
Paard, Den Haag
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Katerina Tsiridouw & Kompania (RASA 45 jaar)
RASA, Utrecht
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
21:00
The Stangs
Cul de Sac, Tilburg
21:30
Spain
Vera, Groningen
22:00
DMC SAMPLES DAFT PUNK
BIRD, Rotterdam
22:00
Harts
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Analogues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
BEAUX / Helm Op / Mademoiselle
De Helling, Utrecht
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Daniel Lohues
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer