Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Merleyn
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
11:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Lokeren
Lokeren
Chassé Theater
Breda
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Scheltema Complex
Leiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Vera
Groningen
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Zandloper
Wemmel
Orpheus
Apeldoorn
13:00
Bokaal
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Grand Theatre
Groningen
20:00
Reflektor
Liège
zondag 29 mei 2016
Pierce Brothers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
BEAUX / Mademoiselle / SMTHNGSMTHNGUNICRN
Paradiso, Amsterdam
20:30
QUIOSQUE
Splendor, Amsterdam
maandag 30 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Theater de Spiegel, Zwolle
Yak
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Korn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
METZ + Solids
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
Dirty Fences
Rotown, Rotterdam
20:00
Os Mutantes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Potman Jr.
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Medicine Jet / St. Solaire
Paard, Den Haag
Garbage
Paradiso, Amsterdam
21:00
Chris Ayer / Eric Hutchinson
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 31 mei 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
11:00
Finale Buma Music Academy voor scholieren
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Lonely The Brave
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Northeast Party House
Paradiso, Amsterdam
METZ + Solids
Rotown, Rotterdam
Classic & Popular Compositions from Curaçao - The works of composers o
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Eleanor Friedberger
Bitterzoet, Amsterdam
Chris Brown
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Chills
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wick Hayen
Patronaat, Haarlem
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Finale Kaf & Koren
Merleyn, Nijmegen
Yak
Paradiso, Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Simon Keizer - Ik & Simon
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
18:30
Brin de nostalgie
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Analogues
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pentatonix
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Day Wave
Paradiso, Amsterdam
20:00
Liima
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Robert Jon & The Wreck
NiXenMeer, Enschede
20:00
Caesar / Scram C. Baby
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Marsicans
Concerto, Amsterdam
We Came As Romans
Dynamo, Eindhoven
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
20:30
Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Doornroosje, Nijmegen
Tim Knol
Scheltema Complex, Leiden
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ruysdael Kwartet
Splendor, Amsterdam
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
Metz + Solids
Vera, Groningen
We Are Scientists
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 02 juni 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sinas
Duycker, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
13:00
Pica Pica Parade: Maurice van Hoek (Bokaal)
Bokaal, Rotterdam
Issues
Melkweg, Amsterdam
Nelly
Melkweg, Amsterdam
19:30
Uncle Acid & The Deadbeats
Poppodium Volt, Sittard
Puscifer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
20:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Power Trip (USA) + ICEPICK + DEATHTRAP
Winston, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Neushoorn, Leeuwarden
Suzanne Vega
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
White Lung
Paard, Den Haag
20:00
Pentatonix
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Flying Horseman / Black Oak / Ansatz Der Machine
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Aina
Patronaat, Haarlem
20:00
Pierce Brothers
Grand Theatre, Groningen
20:00
Julianna Barwick
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Grand Theatre, Groningen
20:00
Milow
Reflektor, Liège