Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
P3
Purmerend
22:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
De Flux
Zaandam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Mezz
Breda
23:00
Woetsjtok
Brunssum
23:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
PC Sint-Andries
Balen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Paard
Den Haag
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
dB's
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Atak
Enschede
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Tuin
Leusden
van Beresteyn
Veendam
Muziekodroom
Hasselt
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Omval
Diemen
15:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
De verlichte geest
Roeselare
19:00
Melkweg
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Podium Vlieland
Vlieland
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Het Klooster
Woerden
M-Lab
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Trefpunt
Warmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Rodahal
Kerkrade
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Odeon
Veldhoven
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Reünie
Geleen
20:00
Wiel's Le Renard Noir
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Parkgebouw
Rijssen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
19:30
In The Woods
Lage Vuursche
A9 studios
Uitgeest
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
CC Asse
Asse
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
Mezz
Breda
20:00
Effenaar
Eindhoven
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Théâtre de Namur
Namur
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
zaterdag 10 oktober 2015
21:30
Damaged Justice
De Fles, Spijkenisse
22:00
ABBA Revival
P3, Purmerend
22:00
Angerfist
Duycker, Hoofddorp
22:00
Amerildo de Krijger / Dret & Krulle
De Flux, Zaandam
22:00
Temporary Roads
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Superstijl
Mezz, Breda
23:00
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
23:00
Zer00's Heroes
Gigant, Apeldoorn
21:00
Jamsessie In De Vorstin
Vorstin, Hilversum
21:00
The Original Jukebox Heroes
PC Sint-Andries, Balen
20:30
Belgian Metal Invasion
Poppodium Volt, Sittard
20:30
The Girls Who Cried Wolf / Alkaloid / The Howl Ensemble
Paard, Den Haag
20:30
Templeton Pek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Liesbeth List
Vorstin, Hilversum
21:00
The Cool Quest
De Peppel, Zeist
21:00
MotorBongo + Sunds
Altstadt, Eindhoven
21:00
Blackalicious
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Set It Off
Little Devil, Tilburg
21:00
The Keystones
dB's, Utrecht
21:00
Going Back To My Roots
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Housje, Boompje, Feestje
Atak, Enschede
The Dublin Legends
Kursaal Oostende, Oostende
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
Dez Mona
Muziekodroom, Hasselt
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
15:00
Oh Thunder
Concerto, Amsterdam
16:00
MuziekcafÉ Met (inter) Nationale Artiesten
Vorstin, Hilversum
17:00
The Workmates
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Architects of Chaoz
De verlichte geest, Roeselare
19:00
Sarah Jane
Melkweg, Amsterdam
Battle
C.C. De Werf, Aalst
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Podium Mozaiek, Amsterdam
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sven Ratzke - STARMAN
Theater de Bussel, Oosterhout
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Het Trefpunt, Warmond
Tim Knol - Lost & Found
Theater Aan de Slinger, Houten
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Bear's Den
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
RE-VOLT - The Undergound Madness
De Bosuil, Weert
20:00
Taake
Neushoorn, Leeuwarden
Racoon
Rodahal, Kerkrade
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Henny Vrienten - En toch...
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
NNENN
Odeon, Veldhoven
20:00
Close Up
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Gun Barrel / Weapon
De Reünie, Geleen
20:00
The Imaginary Suitcase
Wiel's Le Renard Noir, Brussel
20:00
The Bootleg Beatles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
DJ Roger Stock
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
The Franklin Electric
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jill Barber / Matthew Barber
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
19:00
Rita Zipora
Melkweg, Amsterdam
19:30
Big One
De Pul, Uden
19:30
Annie Keating / Trina Hamlin & Steve Mayone
In The Woods, Lage Vuursche
Gerard Joling / Jeroen van der Boom / Rene Froger
A9 studios, Uitgeest
20:00
Danny Vera
Theater Sneek, Sneek
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Enchant + HFMC
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Axelle Red
CC Asse, Asse
20:00
Biters
Q-Factory, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Extince
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dazzled Sticks
Melkweg, Amsterdam
zondag 11 oktober 2015
Lucas Hamming / Stereophonics
Paradiso, Amsterdam
Gregory Porter
013, Tilburg
20:15
Saybia
Effenaar, Eindhoven
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
Taake + Dominanz + Orkan
Luxor Live, Arnhem
Kovacs
Mezz, Breda
20:00
Hoffmaestro
Effenaar, Eindhoven
16:00
Ivo & Angelique
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Randy Newman
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Big One
Gebr. De Nobel, Leiden
21:30
Vermillion
M.C. Kinky Star, Gent
19:30
Set It Off + The Overslept @ Luxor Live
Luxor Live, Arnhem
20:30
Eduardo Guerrero y Company
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Vetiver
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Axelle Red
Théâtre de Namur, Namur
20:30
Ibrahim Maalouf
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Rita Zipora
Melkweg, Amsterdam
20:00
Echotape
Het Depot, Leuven
20:00
Diana Krall
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel