Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Flint
Amersfoort
20:15
Musis
Arnhem
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Vooruit
Boechout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
United Stage
Veenendaal
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
21:00
De Harmonie
Edam
21:00
Mezz
Breda
21:00
Fluor
Amersfoort
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:15
Rotown
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kelder
Amersfoort
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Biebob
Vosselaar
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
So What!
Gouda
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Mezz
Breda
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
donderdag 08 januari 2015
20:15
Lach het weg
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Raìces Cubanas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater De Winsinghhof, Roden
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Flint, Amersfoort
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Musis, Arnhem
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stef Bos
Theater Vooruit, Boechout
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
André Manuel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ozark Henry
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Sonic Soirée #30: Yuko / I am Oak / Hydrogen Sea
De Brakke Grond, Amsterdam
20:30
De Kift
Paradiso, Amsterdam
20:30
Skeletal Remains + Morfin
Vera, Groningen
20:30
Comedy Inc.
Café De Swartesteegh, Leusden
21:00
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
De Harmonie, Edam
21:00
De Hobbyisten
Mezz, Breda
21:00
Amber Arcades
Fluor, Amersfoort
22:00
Comet Control / Harsh Toke
Paradiso, Amsterdam
22:00
Music Matters presents Danijela Jankovic (Home Grown)
BIRD, Rotterdam
22:15
The Miseries // Locatie: V11
Rotown, Rotterdam
vrijdag 09 januari 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Ludens, Voorburg
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Achterolmen, Maaseik
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Op Sterk Water
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Miseries + The Black Cult + The Homesick
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Taymir / The Deaf
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
BREStheater, Brielle
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Out Of The Blues
De Zwerver, Oostende
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Schouwburg Almere, Almere
20:00
New Cool Collective
De Kelder, Amersfoort
20:00
Shirma Rouse
Vorstin, Hilversum
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Willow Mae
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Mississippi Mud Pie
P60, Amstelveen
20:00
Rob Acda Award 2014-2015 Voorronde 3
Patronaat, Haarlem
Enter Shikari
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Agnietenhof, Tiel
20:00
Holland Got Soul
Paradiso, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (premiere)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Garagenight met The Mothmen + De Stekkers
Dynamo, Eindhoven
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Faith Healer
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Scrum met Tunes of life
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Guns N' Roses-Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Ozark Henry
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Ludovico Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Red Dragon
Little Devil, Tilburg
20:00
Backfire!
Biebob, Vosselaar
20:00
TenTemPiés
Grounds, Rotterdam
20:15
3J'S
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ali B beken(d)t
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tim Akkerman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Dok6, Panningen
20:15
Lach het weg
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Singer Theater, Laren
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Idea, Soest
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Spant!, Bussum
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Maartje & Kine
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
So What!, Gouda
20:30
Drive By Wire
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Fixkes
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Max van den Burg - Amok
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jan de Bruijn
Mezz, Breda
20:30
We Love The Funk! Jungle By Night
Groene Engel, Oss
20:30
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Release s2MG (Splitsecond)
Hedon, Zwolle
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Theater Bellevue, Amsterdam
DeWolff
Grenswerk, Venlo
Ilse DeLange
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden