Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
N9
Eeklo
21:00
Paardcafe
Den Haag
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Taverne
Bergen
21:30
De Helling
Utrecht
21:30
De Noot
Amersfoort
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
Mezz
Breda
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
Bluesclub XXL
Wageningen
14:00
Boerderij
Zoetermeer
15:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
15:00
Sound Dog
Breda
15:30
Podium 't Beest
Goes
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
De Fles
Spijkenisse
17:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Taverne
Bergen
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
Paviljoen Meerzicht
Midlaren
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Rijncantine
Amsterdam
20:00
The Cave
Amsterdam
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
19:00
Hofman
Utrecht
20:00
Mukkes
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kapel van Hoogelande
Grijpskerke
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stratumseind Klassiek
Eindhoven
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
't Rozenknopje
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Mallemolen
Zelhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Little Devil
Tilburg
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Schavuit
Zeist
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
OCCII
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Nijdrop
Opwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kerkje van Persingen
Persingen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
Hofman
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Studio K
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
zaterdag 13 september 2014
20:30
Abba Gold
Metropool, Hengelo
20:30
023 uur Haarlemse Cultuur
Patronaat, Haarlem
20:30
Chui Wan
Cinetol, Amsterdam
21:00
Julian Sas
De Peppel, Zeist
21:00
Tuxedomoon
N9, Eeklo
21:00
Clockwork Radio / Number Nine
Paardcafe, Den Haag
21:00
Blues Night V: King of the World
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Frédérique Spigt
Taverne, Bergen
21:30
The Klinik
De Helling, Utrecht
21:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
De Noot, Amersfoort
22:00
Benny Rodrigues
Groene Engel, Oss
22:00
Berlin Nights: Don Williams (DE) + Marcelus (FR) + T.I.M & Rotek
Mezz, Breda
The Silverfaces
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Major Lazer Giocatori / Wantigga
Burgerweeshuis, Deventer
zondag 14 september 2014
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Bitterzoet, Amsterdam
Hamilton Loomis
Bluesclub XXL, Wageningen
14:00
Twelve Bar Blues Band
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
15:00
Ad Colen / Rembrandt Frerichs
Edesche Concertzaal, Ede
15:00
Megaseth
Sound Dog, Breda
15:30
Rilan & The Bombardiers
Podium 't Beest, Goes
16:00
Maerzfeld
De Bosuil, Weert
16:00
Manfred Leuchter & Ian Melrose
Roepaen, Ottersum
16:00
Matt The Electrician
Het Huis Verloren, Hoorn
16:00
Jeanne Rouwendaal
Concerto, Amsterdam
16:00
Wolf Martini
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:15
Clockwork Radio
Gigant, Apeldoorn
17:00
Rob Orlemans & Half Past Midnight
De Fles, Spijkenisse
17:00
DWDD presents Guilty Pleasures
Paradiso, Amsterdam
18:00
Tribute to AC/DC
Taverne, Bergen
Wye Oak
Paradiso, Amsterdam
Freddie Gibbs
Paard, Den Haag
20:00
James Wood
Mezz, Breda
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Bruce in the USA
Paard, Den Haag
20:00
Cold Pumas / Klaus Johann Grobe
dB's, Utrecht
Eileen Rose
Paviljoen Meerzicht, Midlaren
20:00
Jay Nash
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Mirel Wagner Live Food The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
20:00
Johnny Verger
Rijncantine, Amsterdam
20:00
Rock Night @ The Cave
The Cave, Amsterdam
Jiri
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
Jack Parow (ZAF)
Patronaat, Haarlem
21:30
Natural Child
Rotown, Rotterdam
21:30
Opie (EP Release)
Patronaat, Haarlem
22:00
Kevin Morby (Full Band)
Vera, Groningen
maandag 15 september 2014
19:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
95-C
Mukkes, Leeuwarden
20:00
Ani DiFranco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Samaris
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Kapel van Hoogelande, Grijpskerke
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
20:00
War Horse
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Natural Child
Tolhuistuin, Amsterdam
Wye Oak
Doornroosje, Nijmegen
21:00
The Acid
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 16 september 2014
20:00
Percy Sledge
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bonnie 'Prince' Billy
Doopsgezinde Kerk, Utrecht
20:00
Antropofagus
Willemeen, Arnhem
Sean Taylor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Spinvis
Stratumseind Klassiek, Eindhoven
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
The Guts
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater De Omval, Diemen
21:00
The Guts
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 17 september 2014
Sean Taylor
't Rozenknopje, Eindhoven
Three Days Grace
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Dutch - Resurrection
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mulder & Van Gorkum
De Mallemolen, Zelhem
20:00
The Weatherman
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Wye Oak
Rotown, Rotterdam
20:30
July Talk / Lowlakes / Max Jury / The John Steel Singers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
21:00
Bonnie 'Prince' Billy
Statenzaal, Zwolle
21:00
The Little Fuller Band
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Fallen Idols / Hassler / Midnight Crisis
OCCII, Amsterdam
Eline Gemerts / Ruben Hein / Spinifex Bollycore / Superswamp / The Ob6
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Lonely The Brave
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bored Nothing
Vera, Groningen
donderdag 18 september 2014
17:00
Fabrieke
Concerto, Amsterdam
19:00
The Besnard lakes
Nijdrop, Opwijk
19:30
Giovanca
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Kerkje van Persingen, Persingen
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
De Dijk
Paard, Den Haag
Jurk!
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kong
P60, Amstelveen
20:00
Wooden Wand
Paard, Den Haag
20:00
T-Pain
Melkweg, Amsterdam
The Pussywarmers
Hofman, Utrecht
20:00
Monkeywrench
Victorie, Alkmaar
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Studio K, Amsterdam
20:00
Comedyhuis Comedynight: Leon van der Zanden, Stefan Pop e.a.
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Isabelle Durin en Agnès Peytour
Portugese Synagoge, Amsterdam