Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Volta
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
13:00
Veluvine
Nunspeet
21:00
V11
Rotterdam
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
The Corner
Kampen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Splendor
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
21:00
So What!
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
18:00
Q-bus
Leiden
Posttheater
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradox
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
22:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
J.C. Pardoes
Hoogwoud
22:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
23:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Figi Theater
Zeist
23:00
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dolhuis
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
vrijdag 03 maart 2017
21:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Zaantheater, Zaandam
20:00
New Bliss / February Moon / Madlife
Winston, Amsterdam
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
20:00
Ghost Years / Hibakusha / Transient State
Volta, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Navarone
Vera, Groningen
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Veluvine, Nunspeet
21:00
Las Rosas
V11, Rotterdam
23:00
Real el Canario
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Koray Avci
TivoliVredenburg, Utrecht
Hamilton Leithauser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hanneke Laura
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
15:00
Mathilde Santing
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tigre Blanco
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Wende Snijders
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tangarine
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Fuse
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Jurassic Park
The Corner, Kampen
20:00
Typhoon - Moro Lobi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Weeknd
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Play it Again, Fred!
Splendor, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi
Spant!, Bussum
20:15
Watskeburt?! - de musical
Spant!, Bussum
21:00
The Jerry Hormone Ego Trip
So What!, Gouda
Tim Akkerman
Schouwburg Lochem, Lochem
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
Jonna Fraser
Rotown, Rotterdam
21:00
Depeche Mode Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
18:00
Pyrolysis / The Royal Spuds
Q-bus, Leiden
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
21:00
July Talk
Poppodium Volt, Sittard
20:00
MICH + Moon Tapes + Korfbal
Podium Asteriks, Leeuwarden
Lower Than Atlantis / Young Guns
Patronaat, Haarlem
23:00
Two Door Cinema Club DJ Set
Patronaat, Haarlem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Yuri Honing
Paradox, Tilburg
Two Door Cinema Club
Paradiso, Amsterdam
19:30
Baby Galaxy
Paard, Den Haag
20:00
Dayna Kurtz
Paard, Den Haag
Diggy Dex
P60, Amstelveen
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Sandra St. Victor, Lo van Gorp, B
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
josh hoyer & soul colossal
NiXenMeer, Enschede
15:00
An Evening With Mink
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Kik
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Yellow Grass
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Adriaan Geuze, Asko|Schonberg, Huang Ruo dirigent
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Celine Cairo
Mezz, Breda
22:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
22:00
Donnie
Merleyn, Nijmegen
19:30
Matoma
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Black Marble Selection
Melkweg, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Delta Saints
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hardsell
Little Devil, Tilburg
20:30
Trumpertparty Bigband o.l.v Wayne Bergeron
LantarenVenster, Rotterdam
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
21:00
JW Roy & Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
22:00
DJ Dano
Iduna, Drachten
20:00
LOS - VAST
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Het Evertshuis, Bodegraven
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
The Mysterons
Hedon, Zwolle
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
20:30
Flip Noorman - Make-up
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Karsu
Figi Theater, Zeist
23:00
Horizon: Intergalactic Gary
EKKO, Utrecht
Di-rect
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Orb
Effenaar, Eindhoven
20:00
Fake No More Farewell Show
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Waylon
Doornroosje, Nijmegen
23:00
PLANET ROSE PRESENTS 303 DAY – ACID SPECIAL
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bottles of Love
Dolhuis, Dordrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag