Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:15
't Getouw
Mol
20:30
Zoku Hotel
Amsterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Boerderij Beekbergen
Beekbergen
20:00
Dolhuis
Dordrecht
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Mezz
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Roepaen
Ottersum
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
22:00
Iduna
Drachten
22:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
13:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
20:00
Volta
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
16:00
Concerto
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
The Corner
Kampen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Figi Theater
Zeist
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Atak
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
23:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Hedon
Zwolle
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Vera
Groningen
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ACU
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Splendor
Amsterdam
18:00
Q-bus
Leiden
Het Kielzog
Hoogezand
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
22:00
Mezz
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
So What!
Gouda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
vrijdag 03 maart 2017
20:15
Adriaan Geuze, Asko|Schonberg, Huang Ruo dirigent
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:15
Alex Roeka
't Getouw, Mol
20:30
Allman Brown / Mosa Wild
Zoku Hotel, Amsterdam
15:00
An Evening With Mink
Neushoorn, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
Baby Galaxy
Paard, Den Haag
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Belker
De Kargadoor, Utrecht
Bökkers
Boerderij Beekbergen, Beekbergen
20:00
Bottles of Love
Dolhuis, Dordrecht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Dialoog, Ermelo
20:00
Celine Cairo
Mezz, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniel Lohues - Moi
Spant!, Bussum
20:00
Dayna Kurtz
Paard, Den Haag
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Depeche Mode Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Di-rect
Effenaar, Eindhoven
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diggy Dex
P60, Amstelveen
22:00
DJ Dano
Iduna, Drachten
22:00
Donnerwetter
De Zwarte Ruiter, Den Haag
22:00
Donnie
Merleyn, Nijmegen
Drive Like Maria
Burgerweeshuis, Deventer
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Veluvine, Nunspeet
20:00
Fake No More Farewell Show
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Flip Noorman - Make-up
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Sandra St. Victor, Lo van Gorp, B
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Fuse
Theater de Beun, Heiloo
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
20:00
Ghost Years / Hibakusha / Transient State
Volta, Amsterdam
Hamilton Leithauser
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hanneke Laura
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hardsell
Little Devil, Tilburg
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Hopeless Jack
Blue Collar Hotel, Eindhoven
23:00
Horizon: Intergalactic Gary
EKKO, Utrecht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kennemer Theater, Beverwijk
16:00
Jeanne Rouwendaal
Concerto, Amsterdam
Jonna Fraser
Rotown, Rotterdam
20:00
Jonwayne
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
josh hoyer & soul colossal
NiXenMeer, Enschede
21:00
July Talk
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Jurassic Park
The Corner, Kampen
21:00
JW Roy & Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Karsu
Figi Theater, Zeist
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Koray Avci
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
KRS-One
Atak, Enschede
21:00
Las Rosas
V11, Rotterdam
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
LOS - VAST
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lower Than Atlantis / Young Guns
Patronaat, Haarlem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
15:00
Mathilde Santing
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Matoma
Melkweg, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
20:00
MICH + Moon Tapes + Korfbal
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
Navarone
Vera, Groningen
20:00
New Bliss / February Moon / Madlife
Winston, Amsterdam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pinegrove
ACU, Utrecht
20:00
Pink Project
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
PLANET ROSE PRESENTS 303 DAY – ACID SPECIAL
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Play it Again, Fred!
Splendor, Amsterdam
18:00
Pyrolysis / The Royal Spuds
Q-bus, Leiden
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
23:00
Real el Canario
Tolhuistuin, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
SFB
Annabel, Rotterdam
22:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Tangarine
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:30
The Black Marble Selection
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Delta Saints
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
21:00
The Jerry Hormone Ego Trip
So What!, Gouda
20:00
The Kik
Neushoorn, Leeuwarden