Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:30
Paradiso
Amsterdam
Para
Breda
20:00
Paard
Den Haag
22:00
P60
Amstelveen
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
N9
Eeklo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
22:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
16:45
Lutherse Kerk
Haarlem
18:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Gelredome
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
EKKO
Utrecht
21:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
16:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Den Trap
Kortrijk
Den Bolder
Waspik
De Reggehof
Goor
20:15
De Pul
Uden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
De Bosuil
Weert
De Boodschap
Rijen
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
C.C. De Kei
Reusel
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
18:30
Brikke Oave
Brunssum
BREStheater
Brielle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
Artishock
Soest
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
15:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
't Getouw
Mol
11:00
Winterland Schiedam
Schiedam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 10 december 2016
23:30
RAUW
Paradiso, Amsterdam
Philippe Geubels
Para, Breda
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
22:00
Delete
P60, Amstelveen
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Maaike Ouboter
Orpheus, Apeldoorn
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Je Veux Flâner - 21ième édition
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Edwin Schimscheimer
Nijend 24, Anderen
20:30
Jungle By Night
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Archie Lee Hooker / Carl Wyatt & The Delta Voodoo
N9, Eeklo
21:00
Jazz & beyond: Killer B3 session
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Dulce Pontes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
DEF HANK PRESENTS: De Felicianos & Hillbilly Hayride
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Boris Dzaneck
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Elske DeWall
Mezz, Breda
22:00
Fiesta Macumba
Mezz, Breda
22:00
The Sore Losers
Merleyn, Nijmegen
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
20:00
An Evening With Moses
Melkweg, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
The Tibbs
Manifesto, Hoorn
16:45
The GospelExperience
Lutherse Kerk, Haarlem
18:00
Incubate: Okkultokrati (NOR) + Ohhms (UK) + Oozing Wound (USA) + Exo (
Little Devil, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Zhenya Strigalev's Never Group
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Mala Vita
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Snakepit: The Need For Speed
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Conflict
Iduna, Drachten
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
King of the World
Het Bolwerk, Sneek
FeestDJRuud
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
K-otic
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Emil Landman
Hedon, Zwolle
20:30
Candy Dulfer Together Tour
Groene Engel, Oss
20:00
Mega Piraten Festijn
Gelredome, Arnhem
21:00
Dans Dans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Windbroke
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Woodie Smalls
EKKO, Utrecht
21:30
Gare Du Nord
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Grote Prijs van de Bollenstreek - halve finale
Duycker, Hoofddorp
22:00
DRU Beats
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Crippled Black Phoenix
Doornroosje, Nijmegen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
16:30
Dirty Aces / Doghouse Sam & his Magnatones / Frank Blueka / Frédérique
Deventer Schouwburg, Deventer
Fleddy Melculy
Den Trap, Kortrijk
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Brace
De Reggehof, Goor
20:15
Sylvan
De Pul, Uden
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Simon Joyner
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Meesterlijk Metaal Dutch Steel Attack
De Meester, Almere
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
20:00
Fifty Foot Combo
De Kreun, Kortrijk
20:15
Ernst Jansz & Band
De Kleine Waarheid, Zaandam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Kraantje Pappie
De Helling, Utrecht
20:15
The Dutch Eagles
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
De Grote Kerk, Alkmaar
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
20:00
HARP4 / Ilja De Neve & His International Bluesband
De Casino, Sint-Niklaas
Symfo Classics
De Bosuil, Weert
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:00
De Andersons
Dassenakker Live, Houten
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Bon Scotch / The DC Denims
Café ‘t Spektakel, Asten
21:00
Trouble No More
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
18:30
Edsilia Rombley
Brikke Oave, Brunssum
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
BREStheater, Brielle
20:00
The Aurora Project
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Max Meser
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Onno Govaert / Reinier Baas & Joris Roelofs
Artishock, Soest
Above & Beyond
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
It It Anita
Altstadt, Eindhoven
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
15:00
Incubate: Babyfather + Clipping.
013, Tilburg
Kovacs
013, Tilburg
20:30
Leeways
't Ukien, Kampen
Fuse
't Getouw, Mol
zondag 11 december 2016
11:00
Kizzy
Winterland Schiedam, Schiedam
19:45
Mbongwana Star
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lubomyr Melnyk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dulce Pontes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
LOS - VAST
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss