Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
19:30
Abe Lenstra Stadion
Heerenveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
Atak
Enschede
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. De Kei
Reusel
Cacaofabriek
Helmond
Capitole
Gent
Club Dauphine
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
22:30
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oude School
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
De Reggehof
Goor
De Speeldoos
Vught
De Toegift
Den Hoorn
22:00
De Walrus
Groningen
De Warande
Turnhout
21:00
De Zwerver
Oostende
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
Fluor
Amersfoort
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Hoftheater
Raalte
19:00
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:45
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
23:00
Mezz
Breda
20:00
Musicon
Den Haag
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
N9
Eeklo
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P60
Amstelveen
donderdag 27 oktober 2016
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Paul de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
19:00
Saliva / Soil
TivoliVredenburg, Utrecht
Miss Montreal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Bazart
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Shane Alexander
Vorstin, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
vrijdag 28 oktober 2016
20:00
Maiden United
013, Tilburg
20:30
Space Oddity - The Ultimate David Bowie Experience
013, Tilburg
19:30
The best tributes of: Abba, Deep Purple, The Eagles, Rolling Stones
Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
20:00
Glints - EP Release show
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
A Rave of Thrones - Kristian Nairn
Annabel, Rotterdam
3J'S in concert
Atak, Enschede
20:00
Douwe Bob
Bibelot, Dordrecht
20:00
Strictly Family Business
Bibelot, Dordrecht
21:00
KSI
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Indian Askin
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
De Kift / Rats on Rafts
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Kik
C.C. De Kei, Reusel
John Garcia
Cacaofabriek, Helmond
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Monique Klemann
Club Dauphine, Amsterdam
17:00
Crying Boys Cafe
Concerto, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Cpunt Theater, Hoofddorp
Krankland
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Scott & Charlene's Wedding + SELECTOR DUB NARCOTIC
dB's, Utrecht
20:00
Coldplace
De Bosuil, Weert
22:30
Day Out coverband
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
20:15
Handsome Poets - Halloween Show
De Helling, Utrecht
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Meerpaal, Dronten
20:00
Queen Forever
De Meester, Almere
Izaline Calister - Latin Diva
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Noord Nederlands Orkest - Topstukken uit de Romantiek
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wilfried de Jong en Bruut!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
GroovyQ
De Oude School, Dordrecht
21:00
Peter Pan Speedrock - Afscheidstour
De Peppel, Zeist
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
22:00
Iguana Death Cult / The Black Cult
De Walrus, Groningen
Warhaus
De Warande, Turnhout
21:00
Austin Lucas
De Zwerver, Oostende
Jeremy Loops
Effenaar, Eindhoven
20:00
Sophia
Effenaar, Eindhoven
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
22:00
St. Tropez
Fluor, Amersfoort
22:00
Housekamer
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
I Am Oak
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Diggy Dex
Grenswerk, Venlo
20:00
Broederliefde
Hedon, Zwolle
20:00
Brit Floyd
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Eddie Conard Kwartet
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Roos Blufpand / Zazí
Hoftheater, Raalte
19:00
Venom Inc.
Iduna, Drachten
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Edwin Evers Band - Reprise
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Cory Henry & The Funk Apostles / Makaya McCraven
LantarenVenster, Rotterdam
19:45
Kr!z / Antigone / Sterac aka Steve Rachmad
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Onslaught
Little Devil, Tilburg
Goose
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Lorrèn
Luxor Live, Arnhem
20:15
Arnhemse Blues Night III
Luxor Live, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
19:30
Sekuoia
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eek-A-Mouse
Metropool, Hengelo
21:00
Bokoesam
Metropool, Hengelo
20:00
Themeprov
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Mezz en Boogiedown presenteren: Dazzled Sticks + support
Mezz, Breda
23:00
Woodie Smalls (BE) Aftershow Dazzled Sticks
Mezz, Breda
20:00
Profet + Insurrection + Rages of Sin
Musicon, Den Haag
22:00
Fat Harry & The Fuzzy Licks
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Hollis Brown
N9, Eeklo
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Roni Size / Youngman
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
'Southern Roots Clubnight' ft. Dale Watson (USA) + Reverend Shawn Am
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Fleddy Melculy
Nijdrop, Opwijk
21:00
Nik West
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Haunted Halloween
Nozem & De Non, Heemskerk
20:00
Metal Bar ft. Chain of Dogs & friends
Oefenbunker, Landgraaf
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sabrina Starke
P60, Amstelveen