Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
Atak
Enschede
23:00
Atak
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
17:15
Plato Groningen
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Grand Theatre
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
22:30
Vorstin
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Dok6
Panningen
Feesttent Pesse
Pesse
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
P3
Purmerend
20:00
The Rock Station
Reuver
De Spil
Roeselare
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
De Pit
Terneuzen
13:00
013
Tilburg
20:00
Pauluskerk
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:00
RASA
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Kargadoor
Utrecht
13:00
Parkzicht
Veendam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:30
De Bosuil
Weert
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
13:00
Schouwburg Almere
Almere
19:00
P60
Amstelveen
14:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Haarlemmermeerstation
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
16:00
Gigant
Apeldoorn
17:00
Taverne
Bergen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Iduna
Drachten
14:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
18:00
Cafe de Pompe
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:00
Metropool
Hengelo
13:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
De Fles
Spijkenisse
zaterdag 28 mei 2016
21:00
Nele Needs A Holiday+ LIO
Altstadt, Eindhoven
16:00
Vossenjacht Welpenfestijn
Atak, Enschede
23:00
Vossenjacht
Atak, Enschede
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
17:15
Marle Thomson
Plato Groningen, Groningen
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Dotan presenteert: '7 Layers Sessions'
Grand Theatre, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
John Garcia
Patronaat, Haarlem
20:15
Boudewijn de Groot
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Broederliefde / SBMG
Metropool, Hengelo
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Metropool, Hengelo
22:30
90's Now!
Vorstin, Hilversum
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tides From Nebula
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Solstice
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Find Us In Slumberland
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
the mystery lights
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Glitz
Ledeltheater, Oostburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
MILES Celebration Tour
Groene Engel, Oss
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
Status Quo
Feesttent Pesse, Pesse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Dan Patlansky + Support
P3, Purmerend
20:00
Anneke van Giersbergen / Viktorija Anselmo
The Rock Station, Reuver
Stef Bos
De Spil, Roeselare
16:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Baroeg, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
SHiNE
Grounds, Rotterdam
22:00
BB Queenies
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
MINGO w/Dream Koala
Rotown, Rotterdam
20:00
Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
Het Bolwerk, Sneek
21:30
casting couch
De Fles, Spijkenisse
21:00
Def P / Engel&Just / McGyver / Spinal
De Pit, Terneuzen
13:00
International Gipsy Festival
013, Tilburg
20:00
Black Oak
Pauluskerk, Tilburg
20:30
Black Oak: 013 op locatie: De Pauluskerk
013, Tilburg
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Dijk
Markant Uden, Uden
20:00
Gastprogramma: Shahin Najafi
RASA, Utrecht
20:15
Graham Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Friars (EP release) + Orange Maplewood
EKKO, Utrecht
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
13:00
Lisa Nora
Parkzicht, Veendam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Luminize + support (pop/rock)
Nederland Drie, Wateringen
20:30
Kings Of Lyon + Songs For The Deaf + Rediohead
De Bosuil, Weert
21:00
MARCH' STAY PUT - TOUR W/ DEAD GIVEAWAY & MEET THE STORM || DUKDALF
Dukdalf, Wieringerwerf
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 29 mei 2016
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
19:00
The BellRays + spport
P60, Amstelveen
14:00
Battle of The Big Bands
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
Admiral Freebee / Brolin / STUFF. / Coely / Glints / Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
19:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Breaking Benjamin
Melkweg, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
AB x Melkweg
Melkweg, Amsterdam
Flip en de Noormannen / Theo Nijland
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer
Haarlemmermeerstation, Amsterdam
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pierce Brothers
Paradiso, Amsterdam
20:30
BEAUX / Mademoiselle / SMTHNGSMTHNGUNICRN
Paradiso, Amsterdam
20:30
QUIOSQUE
Splendor, Amsterdam
16:00
Lenya
Gigant, Apeldoorn
17:00
Van Dijk's Dylan - Tribute to Bob Dylan
Taverne, Bergen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:30
Rita Zipora
Mezz, Breda
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
SPIDERS
Iduna, Drachten
14:00
Streekvijver (Basket Case, White Stream en Kongsi)
PopEi, Eindhoven
15:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
19:30
Presentatie The Milsbeek Sessions
PopEi, Eindhoven
20:00
Electric Eye / Tamarin Desert
Stroomhuis, Eindhoven
14:15
Tobias Borsboom / Yukiko Hasegawa
D' Engelenburgh, Fijnaart
18:00
Luís de Sousa
Cafe de Pompe, Goes
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Zomer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
14:00
Together: Chanoeka, Metanoia & Tribute
Metropool, Hengelo
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
14:30
Veronique Sodano
Het Veur Theater, Leidschendam
16:00
Steve Houben / Charles Loos
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Genevieve Chadwick / Maurice van Hoek
Roepaen, Ottersum
16:00
The Bluesbones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
midnight supply
De Fles, Spijkenisse