Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Bosuil
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Nijend 24
Anderen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
13:00
013
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Grand Theatre
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
De Pit
Terneuzen
Markant Uden
Uden
21:00
Metropool
Hengelo
16:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
20:30
Brielpoort
Deinze
20:00
Winston
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Ruïnekerk
Bergen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
013
Tilburg
20:00
Pauluskerk
Tilburg
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Musicon
Den Haag
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
The Rock Station
Reuver
17:00
Sugar Factory
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Meester
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Haarlemmermeerstation
Amsterdam
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:00
Metropool
Hengelo
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:00
P60
Amstelveen
14:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
19:00
Iduna
Drachten
16:30
Mezz
Breda
20:30
Splendor
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Extase
Tilburg
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
Cafe de Pompe
Goes
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Gigant
Apeldoorn
13:00
Schouwburg Almere
Almere
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
Chassé Theater
Breda
16:00
Roepaen
Ottersum
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zaterdag 28 mei 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kings Of Lyon + Songs For The Deaf + Rediohead
De Bosuil, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Kali / KęKę / Palucha
Q-Factory, Amsterdam
Jungle By Night
Ancienne Belgique (AB), Brussel
JP & The Seeger Session Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
John Garcia
Patronaat, Haarlem
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jan Henk de Groot
Nijend 24, Anderen
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
13:00
International Gipsy Festival
013, Tilburg
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Herman Brood Academie on tour
Mezz, Breda
20:00
Her Majesty
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
HANS DULFER 7.6
Melkweg, Amsterdam
20:15
Graham Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gastprogramma: Shahin Najafi
RASA, Utrecht
20:30
Friars (EP release) + Orange Maplewood
EKKO, Utrecht
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Floriaan Wempe / Rob van Bavel Trio
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Find Us In Slumberland
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dotan presenteert: '7 Layers Sessions'
Grand Theatre, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dekoor - Close Harmony
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Def P / Engel&Just / McGyver / Spinal
De Pit, Terneuzen
De Dijk
Markant Uden, Uden
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Metropool, Hengelo
16:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Baroeg, Rotterdam
21:00
Dan Patlansky + Support
P3, Purmerend
20:30
Clouseau
Brielpoort, Deinze
20:00
Chinup / Club Dino's / Port Of Call
Winston, Amsterdam
21:30
casting couch
De Fles, Spijkenisse
19:30
Broederliefde / SBMG
Metropool, Hengelo
20:00
Britta Maria / Maurits Fondse / Red Limo String Quartet
Ruïnekerk, Bergen
20:15
Boudewijn de Groot
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Black Oak: 013 op locatie: De Pauluskerk
013, Tilburg
20:00
Black Oak
Pauluskerk, Tilburg
22:00
BB Queenies
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Badi Assad invites Simone Sou & Oleg Fateev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ashby / Profuna Ocean
Musicon, Den Haag
19:30
Antimatter (uk) + Supports
Willemeen, Arnhem
20:00
Anneke van Giersbergen / Viktorija Anselmo
The Rock Station, Reuver
17:00
Amsterdam Metal Night
Sugar Factory, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
20:00
AC/DC UK
De Meester, Almere
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:30
90's Now!
Vorstin, Hilversum
zondag 29 mei 2016
20:00
Yentl & de Boer
Haarlemmermeerstation, Amsterdam
14:30
Veronique Sodano
Het Veur Theater, Leidschendam
17:00
Van Dijk's Dylan - Tribute to Bob Dylan
Taverne, Bergen
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:00
Together: Chanoeka, Metanoia & Tribute
Metropool, Hengelo
14:15
Tobias Borsboom / Yukiko Hasegawa
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
The Bluesbones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:00
The BellRays + spport
P60, Amstelveen
14:00
Streekvijver (Basket Case, White Stream en Kongsi)
PopEi, Eindhoven
16:00
Steve Houben / Charles Loos
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
19:00
SPIDERS
Iduna, Drachten
16:30
Rita Zipora
Mezz, Breda
20:30
QUIOSQUE
Splendor, Amsterdam
19:30
Presentatie The Milsbeek Sessions
PopEi, Eindhoven
Pierce Brothers
Paradiso, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
20:00
Nightbirds: Dirty Fences / White Slice
Extase, Tilburg
17:00
midnight supply
De Fles, Spijkenisse
18:00
Luís de Sousa
Cafe de Pompe, Goes
19:00
Lonely Kamel
Little Devil, Tilburg
16:00
Lenya
Gigant, Apeldoorn
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
15:00
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Her Majesty
Zwolse Muziekkamer, Zwolle
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
16:00
Genevieve Chadwick / Maurice van Hoek
Roepaen, Ottersum
Flip en de Noormannen / Theo Nijland
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Eugene Chadbourne / Häxxan / Lookapony
dB's, Utrecht
20:00
Electric Eye / Tamarin Desert
Stroomhuis, Eindhoven
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Breaking Benjamin
Melkweg, Amsterdam
15:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
20:30
BEAUX / Mademoiselle / SMTHNGSMTHNGUNICRN
Paradiso, Amsterdam
14:00
Battle of The Big Bands
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Zomer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis