Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lotto Arena
Antwerpen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
De Speeldoos
Vught
20:00
dB's
Utrecht
Metropool
Hengelo
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Le Forum
Liège
20:30
De Roma
Antwerpen
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
16:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
20:00
Concertgebouw
Brugge
13:30
Figi Theater
Zeist
15:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
15:30
Café Trianon
Nijmegen
20:00
Bar3
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
A9 studios
Uitgeest
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
The Waterhole
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Sojo
Leuven
Melkweg
Amsterdam
19:00
Vk*
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
P60
Amstelveen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Extase
Tilburg
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Q-bus
Leiden
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
De School
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
21:30
V11
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Lux
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Mezz
Breda
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
zondag 08 mei 2016
K3
Lotto Arena, Antwerpen
16:00
Jenn.B Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
Gov't Mule
Metropool, Hengelo
17:00
Friction & The Roots Drivers
Taverne, Bergen
20:00
Frank Michaël
Le Forum, Liège
20:30
Frank Boeijen
De Roma, Antwerpen
15:00
FemME metal metal battle - halve finale 2
PopEi, Eindhoven
16:00
Evergrey
De Bosuil, Weert
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
21:00
Danielle Nicole (Trampled Under Foot)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Dan Sartain
Metropool, Hengelo
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
16:00
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
19:00
ConSentido
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
13:30
Claudine Carmen Roma
Figi Theater, Zeist
15:00
Circle II Circle
Baroeg, Rotterdam
Buzzcocks
Melkweg, Amsterdam
16:00
Brahms 2
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Boudewijn de Groot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
Blowbeat
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Black Oak
De Kloveniersdoelen, Middelburg
15:30
Birds of Chicago
Café Trianon, Nijmegen
20:00
Birdbones / Life`s Electric / The Pendulum's Motion
Bar3, Rotterdam
20:00
Basia Bulat
Paradiso, Amsterdam
16:00
Abba Gold
A9 studios, Uitgeest
maandag 09 mei 2016
21:00
Walking On Cars
Bitterzoet, Amsterdam
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Uprisers
The Waterhole, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
Simple Plan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
Long Distance Calling
013, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Farflung
Sojo, Leuven
David Duchovny
Melkweg, Amsterdam
19:00
Chipmunk
Vk*, Brussel
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Troye Sivan
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Elvis Concert 2016
Corneel, Lelystad
20:00
The Common Linnets
Theater de Spiegel, Zwolle
The Boxer Rebellion
Effenaar, Eindhoven
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
21:30
Quilt
Paradiso, Amsterdam
21:00
Quantic Live
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Odile / The Mysterons
Melkweg, Amsterdam
20:30
Noa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Naomi Shelton & The Gospel Queens
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Milow (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Matthew and the Atlas
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Magnum
Boerderij, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
Iggy Pop / Josh Homme
Heineken Music Hall, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Fumaça Preta
Extase, Tilburg
20:30
De Nederlandse Bachvereniging
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
David Ramirez
Q-bus, Leiden
20:30
Dan Sartain
Merleyn, Nijmegen
20:30
Beverly
De School, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Archie and the Bunkers
dB's, Utrecht
21:30
Aidan Knight
V11, Rotterdam
woensdag 11 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Vallis Alps
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tolbar Jamsession
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Elvis Concert 2016
Neushoorn, Leeuwarden
The Common Linnets
Martiniplaza, Groningen
20:15
The Analogues
De Maaspoort, Venlo
Stef Bos
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Zaantheater, Zaandam
20:00
Seth Bogart
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ronnie Spector
De Roma, Antwerpen
20:00
Rob Heron and the Tea Pad Orchestra
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Quantic
BIRD, Rotterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
20:30
Noa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick van Wyk / Sem Blom / Siberian Oxygen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Lux, Nijmegen
22:00
MXXWLL
Paradiso, Amsterdam
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Rotown, Rotterdam
20:00
Matthew and the Atlas
Altstadt, Eindhoven
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Luke-Winslow King + Mitch Rivers
Mezz, Breda
Luka Bloom
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Ludovico Einaudi
De Oosterpoort, Groningen