Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
RASA
Utrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Racso
Hoorn
Maassilo
Rotterdam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Hedon
Zwolle
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
Theater 't Pand
Gorinchem
Munttheater
Weert
20:00
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
19:30
TAC
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Willemeen
Arnhem
21:00
De Peppel
Zeist
Cultuurhuis de Leest
Izegem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
STECK
Delft
20:45
NiXenMeer
Enschede
Melkweg
Amsterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:30
WORM
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Kennemer Theater
Beverwijk
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
Parkgebouw
Rijssen
Bar American
Middelburg
Iduna
Drachten
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Reimerswaal
Rilland
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
So What!
Gouda
20:00
Paradiso
Amsterdam
ACU
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
N9
Eeklo
20:15
Hof in Salland
Raalte
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Mezz
Breda
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
23:00
Corneel
Lelystad
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Metropool
Hengelo
vrijdag 12 februari 2016
21:00
Parelsessies: The Cannonball Johnsons
RASA, Utrecht
20:00
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Orgaanklap
dB's, Utrecht
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NoizBoiz
Bibelot, Dordrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Nablijven! 1 Year Anniversary
Racso, Hoorn
Memphis Maniacs
Maassilo, Rotterdam
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Maison Du Malheur
Hedon, Zwolle
Lucas Hamming
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Lilian Vieira
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Lieve Bertha
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
King Dude / Kiss The Anus Of A Black Cat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
King Dalton
Paradiso, Amsterdam
21:00
Kenny B + Support
Manifesto, Hoorn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
20:00
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Julian Sas
Metropool, Hengelo
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
Joe Undercover
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
19:30
Iris Penning - CD Release 'Spreken met Suiker'
TAC, Eindhoven
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Her Majesty
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Heavynight: Daisy D + Death To Decaf + The Unslain + Crimson River
Willemeen, Arnhem
21:00
Harry Sacksioni
De Peppel, Zeist
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
23:00
Haarlem Ordinair presenteert: Apres Ski!
Patronaat, Haarlem
20:00
Gerson Main
Patronaat, Haarlem
Fling - A sunny day in the rain
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Fat Harry & The Fuzzy Licks
STECK, Delft
20:45
Etta James Experience
NiXenMeer, Enschede
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
21:00
Eriksson Delcroix
Gigant, Apeldoorn
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Elizium
Boerderij, Zoetermeer
23:30
Double Cross TEC ART Afterparty Ancient Methods (DE) & Martyn Hare (UK
WORM, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
21:00
Dirty Gift
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kennemer Theater, Beverwijk
Devon Allman
Hedon, Zwolle
20:00
Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
Denzel Curry / Le Scratch
013, Tilburg
De Staat
Paradiso, Amsterdam
De Kraaien
Paard, Den Haag
Dazzled Sticks
Bitterzoet, Amsterdam
Daniel Lohues
Parkgebouw, Rijssen
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Bar American, Middelburg
Colin Blunstone Band
Iduna, Drachten
20:00
Cirque Du Freakz
Neushoorn, Leeuwarden
Chris Chameleon - Drie Vriende
Podium Reimerswaal, Rilland
23:30
Brutuzz / Elf Kid / Gomes / GRIMEYARD / Mudde / P Money
Melkweg, Amsterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Theater De Lievekamp, Oss
Bo Saris
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Blitzen Trapper
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Bazzookas
So What!, Gouda
20:00
Bazart
Paradiso, Amsterdam
Avtovaz / Cymbaline / SATER.
ACU, Utrecht
20:30
Autobahn
Patronaat, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Ansatz der Maschine / Strange and Borderlines
N9, Eeklo
20:15
André Manuel
Hof in Salland, Raalte
Anderson .Paak / The Free Nationals
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Americana Rising
Vorstin, Hilversum
21:00
Amber Gomaa
Mezz, Breda
21:00
All Comes Down / The Black Veins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Alex Skolnick Trio
Duycker, Hoofddorp
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 13 februari 2016
23:00
Zwaar Belast
Corneel, Lelystad
19:45
Youth Lagoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Yokocola CD Presentatie: Met: Harry Merry, Mr Marcaille, Boom boom du
WORM, Rotterdam
20:30
Wooden Soldiers
Paard, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
De Kleine Willem, Enschede
21:00
Toe Maar
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:30
Tin Pan Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
20:30
The Ultimate Led Zeppelin Experience Physical Graffit
Boerderij, Zoetermeer
The Residents
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo