Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
TAC
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Café de Cactus
Hengelo
Munttheater
Weert
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Manifesto
Hoorn
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Maassilo
Rotterdam
20:00
Racso
Hoorn
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
dB's
Utrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Café de Herberg
Ommen
Lindenberg Theater
Nijmegen
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Spant!
Bussum
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Winston
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Dynamo
Eindhoven
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Pier 15
Breda
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Max
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Little Devil
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Club Antre
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
BREStheater
Brielle
013
Tilburg
Energiehuis
Dordrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
20:30
Podium heino
Heino
23:00
Atak
Enschede
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
Hofman
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
STECK
Delft
20:00
Extase
Tilburg
Mezz
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Club Antre
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
vrijdag 12 februari 2016
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Iris Penning - CD Release 'Spreken met Suiker'
TAC, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
22:00
Joe Undercover
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Koornbeurs, Franeker
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Julian Sas
Metropool, Hengelo
20:00
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Kenny B + Support
Manifesto, Hoorn
19:30
King Dalton
Paradiso, Amsterdam
20:00
King Dude / Kiss The Anus Of A Black Cat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Het Veur Theater, Leidschendam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Lieve Bertha
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lilian Vieira
Theater Dakota, Den Haag
Lucas Hamming
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Maison Du Malheur
Hedon, Zwolle
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
Memphis Maniacs
Maassilo, Rotterdam
20:00
Nablijven! 1 Year Anniversary
Racso, Hoorn
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
NoizBoiz
Bibelot, Dordrecht
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Griffioen, Amstelveen
Orgaanklap
dB's, Utrecht
20:00
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
Parelsessies: The Cannonball Johnsons
RASA, Utrecht
21:00
Pearl Jam door Marco Hovius
Café de Herberg, Ommen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
22:00
Pleinvrees on Tour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Reject The Sickness
Musicon, Den Haag
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Sandra van Nieuwland
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Doorgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Secret Garden
Spirit of 66, Verviers
20:30
Simon Keizer - Ik & Simon
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Stahlsarg + Weltschmerz
Winston, Amsterdam
Stef Bos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stick to your Guns
Dynamo, Eindhoven
21:30
STUFF. & IX
Rotown, Rotterdam
20:30
Textures
Bibelot, Dordrecht
The Black Cult
Pier 15, Breda
21:00
The Cool Quest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
The Doors In Concert
P60, Amstelveen
20:00
The Maureens & Support: Tularosa
Poppodium Apollo, Emmen
21:00
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
The Prodigy tribute by Voodoo People
Max, Alphen aan den Rijn
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
The Vintage Caravan + Dead Lord + Tiebreaker
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Thell Barrio
Little Devil, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Toe Maar
Podium 't Beest, Goes
20:30
Tom Vanstiphout
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Tombaz Ensemble
Club Antre, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Toto
013, Tilburg
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
21:00
Undercoversessie Foo Fighters
Roepaen, Ottersum
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
20:30
Vonder & Bloom
Podium heino, Heino
23:00
Waves HipHop. Beats. Trap. RNB
Atak, Enschede
Yuko Yuko
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Zwelbastard
PopEi, Eindhoven
zaterdag 13 februari 2016
20:00
3J'S - Tour 7
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Aafke Romeijn (album release)
EKKO, Utrecht
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Angel Haze
Melkweg, Amsterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:30
Artvark / Ntjam Rosie - Homelands
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Bas Paardekooper / Ralph de Jongh
STECK, Delft
20:00
Bazzookas / Larica / Skippabeat
Extase, Tilburg
Bird on the Wire / Blue Crime
Mezz, Breda
16:00
Bombay
Concerto, Amsterdam
17:00
Bone Machine
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Bosphorus waves
Club Antre, Amsterdam
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten