Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
013
Tilburg
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Sint-Lambertus Kerk
Maastricht
Effenaar
Eindhoven
16:00
Mansion24
Apeldoorn
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Gigant
Apeldoorn
Vorstin
Hilversum
20:30
Atak
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
TAC
Eindhoven
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
CHV Noordkade
Veghel
22:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Mezz
Breda
22:00
Panama
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
J.C. De Klinker
Aarschot
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
Theater Zinin
Nijverdal
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posthuis Theater
Heerenveen
donderdag 03 december 2015
19:30
TenTemPiés
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Evil Invaders
Nijdrop, Opwijk
19:30
Citizens!
Nijdrop, Opwijk
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Maaike Ouboter
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
The Kik
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Danny Vera
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Adams
P60, Amstelveen
20:00
Refused
Trix, Antwerpen
20:00
De Dijk
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Spartan / The Monolith Deathcult
Patronaat, Haarlem
Fat Freddy's Drop
013, Tilburg
20:00
Man From The South + Mark Lotterman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Bløf
Metropool, Hengelo
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
De Sluwe Vos Pres. Kontra LIVE
Doornroosje, Nijmegen
vrijdag 04 december 2015
Selah Sue
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Finntroll (FI) + Aktarum (BE)
P60, Amstelveen
22:00
Dirty Fences
Merleyn, Nijmegen
21:00
Pauw
Effenaar, Eindhoven
Lonely Robot
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Leftfield
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Paard, Den Haag
Black Star Riders
013, Tilburg
De Dijk
Muziekcentrum Enschede, Enschede
dEUS
Sint-Lambertus Kerk, Maastricht
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
16:00
JW Roy / Leon Verdonschot
Mansion24, Apeldoorn
Sue the Night
EKKO, Utrecht
Gabriel Rios
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Black Horse Society / Raglans
Paard, Den Haag
Stiff Little Fingers
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Mysterons / Tout Va Bien / Slomote
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
The Dutch Queen Tribute
De Pul, Uden
20:00
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Hedon, Zwolle
21:00
JW Roy & Leon Verdonschot
Gigant, Apeldoorn
Sven Hammond
Vorstin, Hilversum
20:30
Andy Frasco
Atak, Enschede
20:30
The Rosenberg Trio - Familia
Parktheater, Eindhoven
20:15
The Common Linnets
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Analogues
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
De Kift - Bidonville
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cuca Roseta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Gare Du Nord
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
21:00
Beans & Fatback
Bibelot, Dordrecht
21:00
Mark Olson
Metropool, Hengelo
21:00
Lemon
StudioGonz, Gouda
21:00
Curtis Eller / de Sp aties
dB's, Utrecht
21:00
Red Snapper
Hedon, Zwolle
21:00
UNDERCOVERSESSIE ROBBIE WILLIAMS
Roepaen, Ottersum
21:00
ZUMA - a Neil Young Evening
De Bosuil, Weert
21:00
Orkesta Mendoza
RASA, Utrecht
21:00
Massive Assault / The Hunger
Vera, Groningen
21:00
schnellertollermeier
TAC, Eindhoven
20:30
Asmus Tietchens / DJ Zipo / Transport / DJs Tesk, Vomit Heat & Franco
WORM, Rotterdam
20:30
Trip
Paard, Den Haag
20:30
Sunday Sun
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Hef + support
Corneel, Lelystad
20:30
Finders Keepers
CHV Noordkade, Veghel
22:00
Noize Suppressor
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
The Wooden Sky
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Vijay Iyer Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Ex
Podium 't Beest, Goes
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Herman Brood Academie On Tour
Mezz, Breda
22:00
Uit Je Naad!
Panama, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Drums United
Theater Aan de Slinger, Houten
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Carnifex
J.C. De Klinker, Aarschot
19:00
Hobbs' Angel Of Death
Little Devil, Tilburg
19:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
19:30
Benjamin Herman / Jan Akkerman
Metropool, Hengelo
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen