Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
V11
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Vestzaktheater
Enschede
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Metropool
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
21:00
Paard
Den Haag
21:00
dB's
Utrecht
Mezz
Breda
Victorie
Alkmaar
20:00
Werftheater
Utrecht
Winston
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Luxor Live
Arnhem
EKKO
Utrecht
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Pier 15
Breda
Paard
Den Haag
23:00
Merleyn
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Nieuwe Anita
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Corneel
Lelystad
20:45
Duycker
Hoofddorp
The Cave
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
P3
Purmerend
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
22:30
Vera
Groningen
21:00
TAC
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
Effenaar
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
21:30
Electron
Breda
20:00
De Pul
Uden
20:00
Hedon
Zwolle
23:00
Mezz
Breda
20:00
Todo
Best
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:00
Sjor
Roggel
14:30
De Pul
Uden
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Werftheater
Utrecht
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Bar3
Rotterdam
20:00
RASA
Utrecht
19:00
Sojo
Leuven
donderdag 10 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Nattas + Misanthropia
Vera, Groningen
Nile / Suffocation
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
20:30
Orange Skyline / Rondé / Emil Landman
Patronaat, Haarlem
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Paul Smith & The Intimations
Paradiso, Amsterdam
20:00
Say yes dog
Hedon, Zwolle
Seasick Steve
Effenaar, Eindhoven
19:30
Shaka Ponk
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Crooked Brothers
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:00
The Godfathers
Luxor Live, Arnhem
21:30
The Lumes
V11, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
Triggerfinger
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 11 september 2015
23:00
50HURTZ: 4 Year Anniversary
Melkweg, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band
De Peppel, Zeist
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
19:30
Arnhem Noise Attack met: Kugra + Crustenunie + Krapuul + Inwar
Willemeen, Arnhem
19:30
Arnhem Noise Attack met: Kugra + Crustenunie + Krapuul + Inwar
Willemeen, Arnhem
20:00
Baio
Bitterzoet, Amsterdam
23:00
Boehmer / Cesqeaux / Jeftuz / Lady Bee / LNY TNZ / Moksi / Yellow Claw
Paradiso, Amsterdam
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Catself / Jesse Stael / Marvin Dee
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
China Crisis
Metropool, Hengelo
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
CUT_
Luxor Live, Arnhem
21:00
Danella Smith Band
Paard, Den Haag
21:00
Danny Kroha
dB's, Utrecht
De Dijk
Mezz, Breda
Delta Saints / My Baby
Victorie, Alkmaar
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
DR MARTENS STAND FOR SOMETHING TOUR with: Turbowolf, The Black Cult, B
Winston, Amsterdam
Elephant9
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Erwin Nyhoff plays the Boss
De Bosuil, Weert
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
Find Us In Slumberland
EKKO, Utrecht
Frank Turner
BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
Fresku
Effenaar, Eindhoven
20:00
Gotcha! + Opie + DJ Sam the Man
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Green Hornet / The Miseries / zZz
Manifesto, Hoorn
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
Jaimi Faulkner
Paard, Den Haag
23:00
Jangala@Merleyn: Grimeyard + Banganagangbangers + Future Vintage MM
Merleyn, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
22:00
Johnny Cash Memorial Show
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Juan Wauters
De Nieuwe Anita, Amsterdam
17:00
Karsu Dönmez
Concerto, Amsterdam
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
20:00
LelystART
Corneel, Lelystad
20:45
Local Heroes invites: We Patriots
Duycker, Hoofddorp
Luctus / Spermafrost
The Cave, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Martin Smith
Hedon, Zwolle
20:00
Michael Katon & Rob Orlemans
P3, Purmerend
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Nattan (SWE) + Misanthropia
Little Devil, Tilburg
20:15
Otis Gibbs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Premiere / EP release Ares
Q-Factory, Amsterdam
21:00
PS Project
Vorstin, Hilversum
22:30
Punkrockheavymetalkaraokeband
Vera, Groningen
21:00
Quark
TAC, Eindhoven
20:00
Room for Elephants
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Say yes dog
Paradiso, Amsterdam
Seasick Steve
Theater Rotterdam, Rotterdam
21:00
Smutfish
Gigant, Apeldoorn
20:00
Steen
De Helling, Utrecht
Sun Kil Moon
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tamarin Desert + Double Veterans
Altstadt, Eindhoven
21:00
Tania Maria (uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
The Beards
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Dallas Project
Cafe D’n Ingel, Thorn
The Godfathers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Kik & Armand
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Mahones
Oefenbunker, Landgraaf
Triggerfinger
Effenaar, Eindhoven
19:00
Vicfest IV
PopEi, Eindhoven
21:30
VVHile
Electron, Breda
20:00
Welcome To Pul Fiction #4
De Pul, Uden
20:00
Zeno - A tribute to Toto
Hedon, Zwolle
zaterdag 12 september 2015
23:00
90's Now!
Mezz, Breda
20:00
Aeverium
Todo, Best
20:00
Batik
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniel Norgren
De Roode Bioscoop, Amsterdam
23:00
Darkraver
Paard, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
21:00
de Straets
Sjor, Roggel
14:30
Dead End / Desolate Fields / Grim Ordeal / Officium Triste / Stormgrey
De Pul, Uden
20:00
Deciliters
Gigant, Apeldoorn
21:00
Deep Purple by Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
Def Americans
Metropool, Hengelo
20:30
Delta Saints
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
21:00
Dream On Little Dreamer by Lotte Walda & Friends
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Drunken Dolly / Freeloader / Jordi Abel / Order of the Emperor / Pene
Bar3, Rotterdam
20:00
El Cachivache
RASA, Utrecht
19:00
Elephant9 / Sardonis
Sojo, Leuven