Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Tuchthuis
Eindhoven
Troubadour
Hardenberg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Musicon
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Koningshof
Maassluis
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
23:00
Ernesto's
Sittard
16:00
EKKO
Utrecht
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
19:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Dok6
Panningen
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Piek
Vlissingen
19:30
De Meester
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
22:00
Café Royal
Mill
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bar
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
't Ukien
Kampen
Ziggo Dome
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Vooruit
Gent
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:00
PopEi
Eindhoven
16:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
13:00
P60
Amstelveen
15:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Muziek Cafe Brakeboer
Medemblik
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
15:30
Little Devil
Tilburg
Jonosh
Asten
20:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Hedon
Zwolle
15:00
Groninger Museum
Groningen
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
16:15
Gigant
Apeldoorn
13:30
De Pul
Uden
De Piek
Vlissingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Hip
Deventer
20:00
De Doelen
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 30 mei 2015
21:00
Elyose / Lovelorn Dolls
Tuchthuis, Eindhoven
Dilana Smith
Troubadour, Hardenberg
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater Sneek, Sneek
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Hof 88, Almelo
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Chris Smither
Roepaen, Ottersum
21:00
ad / Aries / Brutuzz / DJ Ex.Zero / Gomes / Majestic / MINZO / Obscure
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Merals Harem
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Clear Clamour
Podium 't Beest, Goes
20:30
The Replacements
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
21:00
My Propane
P3, Purmerend
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anneke van Giersbergen
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Ten Minste Houdbaar Tot 36+ Dance Party Feat. Loïs Lane, Hans Dulfer,
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Tip Jar - Bart de Win / Arianne Knegt / Joost van Es
Nijend 24, Anderen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Apparition + Nox Aeterna
Musicon, Den Haag
22:00
Musee Mecanique
Merleyn, Nijmegen
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Markant Uden, Uden
21:00
Danny Vera
Manifesto, Hoorn
20:00
Otis Redding III & The All Star Super Soul Selection
Luxor Live, Arnhem
20:30
Morres
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Koningshof, Maassluis
21:00
Knight Susan
Het Bolwerk, Sneek
23:00
Eeuwigheid
Hedon, Zwolle
The Pretty Things
Gigant, Apeldoorn
23:00
MAMACITA! 40th EDITION
Ernesto's, Sittard
16:00
Woodlum
EKKO, Utrecht
20:00
Paolo Giacometti - Wereldpianisten
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Circa Survive
Dynamo, Eindhoven
21:00
Black Command // Verlies [FR] // Wyrms [FR]
Dukdalf, Wieringerwerf
19:30
't Luchtorkest / Slagwerkgroep Afslag 9
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Dok6, Panningen
21:30
Jesse Malin
De Zwerver, Oostende
20:00
The Strawbs (support: John Statz)
De Vermaning, Zaandam
20:00
VicFest
De Pul, Uden
20:00
Anne Soldaat
De Piek, Vlissingen
19:30
Rapper delight #2
De Meester, Almere
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Bruceband
Corneel, Lelystad
JP & The Seeger Session Band
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
16:00
Roy Santiago
Concerto, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Chassé Theater, Breda
22:00
Sweet Bourbon
Café Royal, Mill
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
22:00
Rusty Apollo
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Chris Daniels & The Kings + special guest: Jan Rijbroek Band
Bibelot, Dordrecht
De Likt / Hausmagger / Rene SG
Bar, Rotterdam
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
21:00
New Dutch Generation + Lois & The Dirty Heroes
Altstadt, Eindhoven
21:00
Sunds
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Monomyth / Shaking Godspeed
't Ukien, Kampen
zondag 31 mei 2015
Fleetwood Mac
Ziggo Dome, Amsterdam
Toto
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ought
Vooruit, Gent
15:00
Koffie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
14:00
Scordatura
Van Abbemuseum, Eindhoven
20:00
Nate Ruess
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nate Ruess
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
16:00
Singer-songwriter Sebastiaan Benjamin live in PopEi
PopEi, Eindhoven
20:00
Yamato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Otis Redding III
Paard, Den Haag
13:00
De Kift Bidonville & Laatste Woord
P60, Amstelveen
15:00
The Wynntown Marshals
NiXenMeer, Enschede
20:00
Chris Daniels & the Kings
Muziek Cafe Brakeboer, Medemblik
19:00
The Ultimate 80's Experience
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jörgen Rymann & Brainpower
Meervaart, Amsterdam
15:30
She's Got Balls AC/DC
Little Devil, Tilburg
Tsar Bompa
Jonosh, Asten
20:00
Sunday Sessions - Punk edition
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Holy Beggars / Toycar Taxi / Wessel Klooster
Hedon, Zwolle
15:00
Meindert Talma
Groninger Museum, Groningen
19:00
Bløf
Goudse Schouwburg, Gouda
16:15
Tommy Moustache
Gigant, Apeldoorn
13:30
Benefiet concert Uden
De Pul, Uden
Henri Herbert
De Piek, Vlissingen
Buitenstaanders
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Brother Dege
De Hip, Deventer
20:00
Mohit Chauhan
De Doelen, Rotterdam
16:00
The Leisure Society
Concerto, Amsterdam
16:00
Freek de Jonge
Cacaofabriek, Helmond
14:30
Deep & the Dudes / Jan Scherpenzeel / Robbert Fossen & Peter Struijk
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Tourist
Bitterzoet, Amsterdam