Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Poppodium Romein
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Simplon
Groningen
23:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
't Ukien
Kampen
21:00
A9 studios
Uitgeest
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Altstadt
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. De Bombardon
Heythuysen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Concerto
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Pul
Uden
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Geertekerk
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
vrijdag 01 mei 2015
20:30
Henry van Loon | Sluimer
Meervaart, Amsterdam
Causes / Gengahr / Other Lives
Melkweg, Amsterdam
20:30
Robben Ford
Mezz, Breda
21:00
Rape Blossoms
Mezz, Breda
20:15
Edwin Evers Music Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Audio Adam
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Mud Morganfield - A Tribute to Muddy Waters
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
Hans en Candy Dulfer
P60, Amstelveen
20:00
Paramatman / Tarzan's My Daddy
Paard, Den Haag
20:00
Orgel Vreten
Paradiso, Amsterdam
22:00
Isabelle
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rock4
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Mysterons + The Womb
Podium Asteriks, Leeuwarden
The Real McKenzies
Poppodium Romein, Leeuwarden
Buitenstaanders
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Tabatabaei / Win-Bang Trio & Maede
RASA, Utrecht
21:00
Talk Talk - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Theatertour 2015
Schouwburg Venray, Venray
19:30
Negura Bunget
Simplon, Groningen
23:30
Applescal / David Douglas / Hubert Kirchner / Olaf Stuut / Some Chemis
Simplon, Groningen
Pater Moeskroen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Cameretten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martin Simek - Enkelspel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Anuar - Integer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Veste, Delft
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Greg Trooper
Theater in de Steeg, Den Haag
Metropole Orchestra / Snarky Puppy
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Estudiantina Ensemble - Santiago de Cuba - Casa de la Trova
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Utrechts Studenten Koor en Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Sam Amidon
V11, Rotterdam
21:00
Jacco Gardner + Eerie Wanda
Vera, Groningen
20:00
Madisen Ward and The Mama Bear
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Werftheater, Utrecht
20:30
Klone + Moodswing
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 02 mei 2015
20:00
Apophys + Grown Cold
't Ukien, Kampen
21:00
Crazy Piano's
A9 studios, Uitgeest
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Coppersky / The Daydream Fit
Altstadt, Eindhoven
Klone
Baroeg, Rotterdam
Colin Stetson en Sarah neufeld
Bimhuis, Amsterdam
22:00
St. Louis Slim
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
GB3 Guitar Virtuoso Group
Boerderij, Zoetermeer
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
C.C. De Bombardon, Heythuysen
20:30
Max van den Burg - Amok
C.C. Zundert, Zundert
17:00
Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Chassé Theater, Breda
Drivin' N' Cryin'
Concerto, Amsterdam
20:30
Danny Vera
Corneel, Lelystad
20:00
Negura Bunget
dB's, Utrecht
22:00
Southern Train
De Fles, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Harmonie, Leeuwarden
Jacco Gardner
De Helling, Utrecht
20:30
Bas van Lier / De Deeldeliers / Jules Deelder
De Kelder, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Meerpaal, Dronten
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
21:00
The Posies
De Peppel, Zeist
Pater Moeskroen
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lucas Hamming + Sunday Sun
De Pul, Uden
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rat Patrol / The Idiots / The Spax
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
The Cure(Bettie Serveert)
Duycker, Hoofddorp
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
20:30
Nits - NITS?
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Fischer-Z
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Kamerorkest Pulcinella
Geertekerk, Utrecht
21:00
Stooker & Jansen
Grounds, Rotterdam
20:00
Above the Struggle
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
MakeBelieve
Hedon, Zwolle
23:00
LUX
Hedon, Zwolle
Chef'Special
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
New Cool Collective
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Rory Block Farewell Tour
Iduna, Drachten
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Koningshof, Maassluis
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Golden Earring
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
KhaoZ
Little Devil, Tilburg
Heidevolk
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lucretia van der Vloot | Altijd Alles
Meervaart, Amsterdam
21:00
Egonaut
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
The Asteroids Galaxy Tour
Metropool, Hengelo
20:30
Herman Brood Academie On Tour: Franky Age / Go Go Kill / Jay-Way
Mezz, Breda