Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Wilminktheater
Enschede
Dynamo
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
Mahogany Hall
Edam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
18:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
galerie Windkracht 13
Den Helder
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
De Bakkerij
Castricum
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Kiehool
Burgum
20:00
Botanique
Brussel
20:00
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
20:30
Para
Breda
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Kennemer Theater
Beverwijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
OCCII
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
19:00
OT301
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
18:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
De Flux
Zaandam
19:00
De Bosuil
Weert
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
17:00
De Fles
Spijkenisse
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
15:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
P3
Purmerend
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Bar American
Middelburg
16:00
Corneel
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
18:00
Oefenbunker
Landgraaf
16:00
't Ukien
Kampen
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
19:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Engelenburcht
Haacht
19:30
Vooruit
Gent
20:00
De Reünie
Geleen
16:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
zaterdag 28 maart 2015
20:30
Within Temptation
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Peter Corry - Celtic Rhythms
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Reggehof, Goor
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Miss Montreal
Wilminktheater, Enschede
Delain + support
Dynamo, Eindhoven
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Indian Askin / Tales That Are Not Supposed To Be Heard By People
Altstadt, Eindhoven
22:00
we all love 80's & 90's
Effenaar, Eindhoven
21:00
Goes & De Gasten (BE) / Fernant Zeste, Rianto Delrue, Bruno Deneckere
N9, Eeklo
20:00
Pergolesi's Stabat Mater
Edesche Concertzaal, Ede
De Kift
Mahogany Hall, Edam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Popkoor On Cue Ft Billboard
Iduna, Drachten
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg de Lawei, Drachten
18:00
Reggae Central XL: The Festival
Bibelot, Dordrecht
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
C.C. Martien van Doorne, Deurne
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
galerie Windkracht 13, Den Helder
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
20:00
JJ Grey & Mofro
Paard, Den Haag
20:15
Seppe Torremans / Thomas Smith / Soe Nsuki / Joost van Hyfte
Diligentia, Den Haag
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Woof Woof Ridicule
Paard, Den Haag
20:30
Swinder
Paard, Den Haag
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
BoXruBa / I Saw The Deep / Mullet
De Bakkerij, Castricum
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Spant!, Bussum
20:00
Herder
Kiehool, Burgum
20:00
Klub des Loosers
Botanique, Brussel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
BREStheater, Brielle
Henry van Loon | Sluimer
Chassé Theater, Breda
20:30
Sexton Creeps
Para, Breda
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - Carte Blanche
Kennemer Theater, Beverwijk
Made in Belgium met o.a. The Sore Losers, Bed Rugs, Fixkes ++
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Audio Adam
Taverne, Bergen
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Posttheater, Arnhem
20:00
Gingerpig
Willemeen, Arnhem
Oscar & The Wolf
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Chuck Ragan
Trix, Antwerpen
King Champion Sounds
OCCII, Amsterdam
16:00
Lavinia Meijer
Concerto, Amsterdam
19:00
Subbacultcha Forever
OT301, Amsterdam
20:00
Alexander Marcus
Melkweg, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
MC Theater, Amsterdam
20:00
Logic
Melkweg, Amsterdam
20:00
mantra machine / Nauseahtake / The Fur / Yama
Winston, Amsterdam
20:00
Gallowstreet
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
10 jaar Pacific Parc - dag 1
Pacific Parc, Amsterdam
20:15
Ali B beken(d)t
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Meervaart, Amsterdam
Memphis Maniacs
Paradiso, Amsterdam
20:30
Droog Brood - Kissy Kissy
Meervaart, Amsterdam
22:30
Formation
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jules Deelder en de Deeldeliers
De Meester, Almere
Bløf
Schouwburg Almere, Almere
17:00
Sound Blaster
Café de Pilaren, Alkmaar
21:30
Sealed XL
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 29 maart 2015
18:30
Hedon Presents: Midnight Motel / The Pavements / Wilhelmfreddie
Hedon, Zwolle
Rico & Sticks (Extra show)
Hedon, Zwolle
14:30
Bas Paardekooper and The Blew Crue
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Rock the Family
De Flux, Zaandam
19:00
Volbeat (tribute)
De Bosuil, Weert
14:30
Misha Fomin pianorecital
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
20:00
Het Werfkelder Concert
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Maggie Björklund
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Lord Volture
Little Devil, Tilburg
Morrissey
013, Tilburg
17:00
Lefthand Freddy
De Fles, Spijkenisse
15:00
Popa Chubby
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Samba Toure
Grounds, Rotterdam
20:00
Pink Oculus (The Breakfast Club)
BIRD, Rotterdam
15:30
Wintergast: Margo Reuten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Lazy Sunday Concerts presents: Kaz Lux & The Adopted
P3, Purmerend
Marc Broussard
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Fit For The Bleeding / King Of Clubz / Manu Armata / Run Like Hell / W
Bar American, Middelburg
16:00
Matt The Electrician
Corneel, Lelystad
20:00
Ashes Of Many / For I Am King / The Royal
Gebr. De Nobel, Leiden
Bo Saris
Leidse Schouwburg, Leiden
18:00
Kingdom of Giants
Oefenbunker, Landgraaf
16:00
Alamo Race Track
't Ukien, Kampen
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. 't Gasthoes, Horst
19:30
Beenie Man
Duycker, Hoofddorp
20:00
Michael Lee Firkins
Duycker, Hoofddorp
21:00
Tristan (Albumrelease)
Patronaat, Haarlem
20:00
Het Belgisch Eburon Quintet / Hubert Damen
Engelenburcht, Haacht
19:30
Raketkanon
Vooruit, Gent
20:00
Gingerpig
De Reünie, Geleen
16:00
Singer-songwriterduo Walk the Vehicle live in PopEi
PopEi, Eindhoven
20:00
Roosbeef
Effenaar, Eindhoven
Nick Mulvey
Effenaar, Eindhoven