Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Extrapool
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Mezz
Breda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Lux
Nijmegen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Bakkerij
Castricum
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Bibelot
Dordrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
N9
Eeklo
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
21:00
Grand cafe Kroonenburg
Amersfoort
20:15
EKKO
Utrecht
21:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Flux
Zaandam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Cactus Muziekcentrum
Brugge
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Bibelot
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Amer
Amen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. De Klameare
Workum
Musis
Arnhem
22:00
De Flux
Zaandam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Trix
Antwerpen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
19:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Woetsjtok
Brunssum
14:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Pit
Terneuzen
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Iduna
Drachten
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
22:00
Lazarus
Leiden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Simplon
Groningen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Groene Engel
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
22:00
Vera
Groningen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Skâns
Gorredijk
20:00
Brebl
Nijmegen
20:30
De Kelder
Amersfoort
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
't Ukien
Kampen
Victorie
Alkmaar
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 06 maart 2015
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Haco + Tonic Train
Extrapool, Nijmegen
20:00
Guster
Botanique, Brussel
20:30
Gotcha!
Groene Engel, Oss
21:00
Get off my Shoes
Mezz, Breda
20:30
Gare Du Nord
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Friends of the Family
Simplon, Groningen
20:00
Freak Kitchen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Frazey Ford & Band
Lux, Nijmegen
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Spant!, Bussum
20:00
Forever After (UK) / Forkupines (D)
De Bakkerij, Castricum
Fink
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fatoumata Diawara
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Agnietenhof, Tiel
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Spant!, Bussum
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Lucent Danstheater, Den Haag
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Do | Uncovered
Meervaart, Amsterdam
Di-rect
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Delain
Bibelot, Dordrecht
21:00
Deep Purple - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
De Sluwe Vos
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater Sneek, Sneek
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Comm'Unité: Jaune Toujours (BE)
N9, Eeklo
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
21:00
Comedy Inc.
Grand cafe Kroonenburg, Amersfoort
20:15
Clash of the Titans (ronde #3)
EKKO, Utrecht
21:30
Chris van der Ende
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Challenger
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Candybar Planet / Monomyth
De Flux, Zaandam
20:30
Cameretten
Theater De Omval, Diemen
Cairo Liberation Front
Cactus Muziekcentrum, Brugge
16:00
Bruut!
Concerto, Amsterdam
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Bo Saris
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Bewilder / Max Meser / Paulusma
Bibelot, Dordrecht
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Basilisk / Brassum / Emperors
StudioGonz, Gouda
20:00
Axelle Red - Acoustic
De Spil, Roeselare
20:00
Awna Teixeira
De Amer, Amen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
All We Are
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 07 maart 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. De Klameare, Workum
Within Temptation
Musis, Arnhem
22:00
Wavelength Drum ´n Bass Club Edition
De Flux, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Urbanus Zelf!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tinashe
Trix, Antwerpen
20:15
Theatertour 2015
Theater De Willem, Papendrecht
19:00
The Wild Romance
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
14:00
The Go Wild!
PopEi, Eindhoven
19:30
The Ex
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Tarragona
Rock Café Bone, Haarlem
22:00
T-99
Merleyn, Nijmegen
21:00
Suburb Songs / The Royal Engineers
Altstadt, Eindhoven
20:00
Steeler
De Pit, Terneuzen
21:00
Steed
Taverne, Bergen
21:00
Stappen Als Toen
Iduna, Drachten
20:30
Silvester | Regels zijn regels
Meervaart, Amsterdam
19:00
Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
19:30
Satellite Stories
Hedon, Zwolle
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Wilminktheater, Enschede
22:00
Rosie
Lazarus, Leiden
20:00
Roosbeef
30CC/Schouwburg, Leuven
Ronnie Flex
Simplon, Groningen
22:00
Rockconcert met Double Veterans en Moutainbike
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Rockabilly Night The Baoons + support
Groene Engel, Oss
Rayen Panday - Vrijspraak
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Raw Flowers en the blackwater experience
Cultuurkapel Deurne, Deurne
22:00
Purling Hiss
Vera, Groningen
20:00
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
20:30
Pink Project - 20th anniversary show The Wall Essentials
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Peter Corry - Celtic Rhythms
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pater Moeskroen
De Skâns, Gorredijk
20:00
Okieson
Brebl, Nijmegen
20:30
Ntjam Rosie
De Kelder, Amersfoort
Niels Geusebroek - Here Am I
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Mutt Dog County / Old Man's Riot / The Spree
Musicon, Den Haag
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Markant Uden, Uden
20:30
Muppetstuff
't Ukien, Kampen
Mr. Polska
Victorie, Alkmaar
22:00
Morblus (ITA)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Mister and Mississippi
Metropool, Hengelo
Miss Montreal
Theater de Spiegel, Zwolle