Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
21:00
TAC
Eindhoven
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:30
De Meester
Almere
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Musicon
Den Haag
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Wilminktheater
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Hoftheater
Raalte
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Boerderij
Zoetermeer
Effenaar
Eindhoven
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
So What!
Gouda
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Effenaar
Eindhoven
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Luxor Live
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Nederland Drie
Wateringen
Theater Carrousel
Ommen
21:00
P3
Purmerend
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:30
Extrapool
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Mezz
Breda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Lux
Nijmegen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Bakkerij
Castricum
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
donderdag 05 maart 2015
20:15
Danny De Munk
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Cabarestafette
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Anuar - Integer
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ambush
Little Devil, Tilburg
20:15
3J'S
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 06 maart 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Within Temptation
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Vlek
TAC, Eindhoven
20:00
Tri State Corner
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Toxic Shock
Little Devil, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tinashe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Theatertour 2015
Het Klooster, Woerden
20:00
The Rosenberg Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
The Lasses
De Kargadoor, Utrecht
20:00
The Ex + Wolvon + Nancy Acid
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:30
The Eagles Classic albums weekend
De Meester, Almere
The Black Marble Selection
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
T-99
Hedon, Zwolle
23:00
Superstijl
Effenaar, Eindhoven
20:00
Subrockers
Musicon, Den Haag
20:30
Steffen Morrison / The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:00
Schudden - Perrongeluk
Het Evertshuis, Bodegraven
Satellite Stories
013, Tilburg
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Saint Motel
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Wilminktheater, Enschede
21:00
Powder For Pigeons
Altstadt, Eindhoven
21:00
Plaatpresentatie Sprokkelhout + The Howl Ensemble
Vera, Groningen
20:30
Peter Pan Speedrock
Mezz, Breda
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Peter Corry - Celtic Rhythms
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Lochem, Lochem
Pater Moeskroen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Oeloek - Prille Roest
Hoftheater, Raalte
22:00
Oceaán
Merleyn, Nijmegen
23:00
Nina Kraviz
Doornroosje, Nijmegen
Niels Geusebroek - Here Am I
Kennemer Theater, Beverwijk
Neal Morse
Boerderij, Zoetermeer
Navarone
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mulder & Sons
So What!, Gouda
Mr. Polska
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mister and Mississippi
Paard, Den Haag
20:00
Miss Montreal
Schouwburg Venray, Venray
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
20:00
Meatbodies
Doornroosje, Nijmegen
Mary Black
De Maagd, Bergen op Zoom
Marike Jager
Chassé Theater, Breda
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lookapony + The Black Tambourines (UK)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Little Axe
Grounds, Rotterdam
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Lach het weg
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Kinghiss / Komatsu
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
Joris Linssen & caramba
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Joep Pelt
Luxor Live, Arnhem
Jodymoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Perron-3, Rosmalen
20:30
Jeffrey Spalburg | Baas
Meervaart, Amsterdam
Jeff Finlin
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ian Siegal
Gigant, Apeldoorn
21:00
Holy Water Brothers
Nederland Drie, Wateringen
Henry van Loon | Sluimer
Theater Carrousel, Ommen
21:00
Henny Vrienten, En Toch...
P3, Purmerend
20:00
Harp Mitch & The Bluescasters
NiXenMeer, Enschede
20:00
Hans van Haeften - Orgelrecital
Edesche Concertzaal, Ede
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:30
Haco + Tonic Train
Extrapool, Nijmegen
20:00
Guster
Botanique, Brussel
20:30
Gotcha!
Groene Engel, Oss
21:00
Get off my Shoes
Mezz, Breda
20:30
Gare Du Nord
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Friends of the Family
Simplon, Groningen
20:00
Freak Kitchen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Frazey Ford & Band
Lux, Nijmegen
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Spant!, Bussum
20:00
Forever After (UK) / Forkupines (D)
De Bakkerij, Castricum
Fink
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fatoumata Diawara
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Agnietenhof, Tiel