Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Paard
Den Haag
20:00
WORM
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Posttheater
Arnhem
18:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
P3
Purmerend
21:00
Mezz
Breda
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Theater Dakota
Den Haag
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Groene Engel
Oss
22:15
V11
Rotterdam
23:00
Corneel
Lelystad
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Gigant
Apeldoorn
Manifesto
Hoorn
21:00
CHV Noordkade
Veghel
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Vera
Groningen
23:00
Effenaar
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
vrijdag 30 januari 2015
20:00
The Original USA Gospel Singers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bo Saris
Hedon, Zwolle
20:00
KING OF THE WORLD + THE ANN LIES BLUESBAND
Podium 't Beest, Goes
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Max van den Burg - Amok
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Anuar - Integer
Theater De Omval, Diemen
20:00
The Phantom Four
Luxor Live, Arnhem
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Lefties Soul Connection + Tommy Moustache
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Janne Schra - Deze show is verplaatst naar 21 februari
Victorie, Alkmaar
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Blues & Beyond: Bag of Bones
Muziekpodium DJS, Dordrecht
18:30
Grauzone
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fair Huxley / Hunting Robin / Leeways
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Bregje Sanne Lacourt / Lulu Doxin / Michel Ebben
Duycker, Hoofddorp
20:15
Lach het weg
De Eendracht, Gemert
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Zaantheater, Zaandam
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Stoep, Spijkenisse
Red Vultures
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater de Mythe, Goes
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Flint, Amersfoort
20:00
Naomi Punk
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Aan de Slinger, Houten
Nielson
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 31 januari 2015
The Kooks
Heineken Music Hall, Amsterdam
Obituary
De Warande, Turnhout
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
20:00
Trust
WORM, Rotterdam
20:30
Disappears
EKKO, Utrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
Posttheater, Arnhem
18:00
Gorecity 2
Dynamo, Eindhoven
20:30
Orlando Julius & The Heliocentrics
BIRD, Rotterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Diligentia, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
'Bunkerclub' presents 'Hollandse Meesters' ft. Secret Cinema
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jah Sessions Ft Un-Cover • Jose • Messian Dread
Iduna, Drachten
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
The Cool Quest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Band of Friends - A Celebration Of The Music of Rory Gallagher
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Pere Ubu
Metropool, Hengelo
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jan J. Pieterse, Gerard van Maasakkers e.a. | Club Sandwich Brabant
Meervaart, Amsterdam
20:15
Marike Jager
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Bon theater, Medemblik
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Niels Geusebroek - Here Am I
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Voor De Prijzen en De Roem
Singer Theater, Laren
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Max van den Burg - Amok
BaronTheater, Opende
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Marlene Hemmer & friends II - Meesterlijk Mozart
Edesche Concertzaal, Ede
20:15
Betraying The Martyrs
De Helling, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Jan Rot
Musis, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater De Omval, Diemen
21:00
ZENO - A tribute to Toto
P3, Purmerend
21:00
Mountain Bike
Mezz, Breda
21:00
Punk Rock Heavy Metal Karaoke
dB's, Utrecht
21:00
The Hendrix Alive Project
Taverne, Bergen
21:30
Justin Townes Earle
Rotown, Rotterdam
21:30
Burnside XI + Michael Jackson + Tony Clifton
Patronaat, Haarlem
22:00
"De nacht heeft duizend ogen" van I Compani
Theater Dakota, Den Haag
22:00
Wallace Vanborn
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Juliana Braga E Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Hemels! Dekmantel Sound System
Groene Engel, Oss
22:15
Naomi Punk
V11, Rotterdam
23:00
Basic Base
Corneel, Lelystad
21:00
Het Omdat We Gin Geduld Hebbe Fist: Rockaoke
Little Devil, Tilburg
21:00
Janne Schra
Bibelot, Dordrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Kraantje Pappie
Poppodium Apollo, Emmen
20:30
Rick de Leeuw
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
uKanDanZ
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Professor Nomad Sessions
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Gigant, Apeldoorn
KING OF THE WORLD + THE TIGHTROPES
Manifesto, Hoorn
21:00
Def Americans
CHV Noordkade, Veghel
21:00
Semtex
De Peppel, Zeist
21:00
Tee Pee Records Night met: Harsh Toke + Comet Control
Vera, Groningen
23:00
Friso Classics
Effenaar, Eindhoven
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ruth Moody
In The Woods, Lage Vuursche