Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Little Devil
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
22:00
Mezz
Breda
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
De Doelen
Rotterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Duycker
Hoofddorp
Theater de Koornbeurs
Franeker
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Stoba
Echt
21:00
P3
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C. De Kei
Reusel
18:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
Scala Helmond
Helmond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Café De Komedie
Rotterdam
20:30
Red Shoe Sessions
Nijmegen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Harmonie
Edam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
17:00
Taverne
Bergen
Mezz
Breda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
15:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Lux
Nijmegen
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:15
Rotown
Rotterdam
21:00
De Harmonie
Edam
20:15
Theater Vooruit
Boechout
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Musis
Arnhem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 02 januari 2015
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Lemon
Cafe Stiels, Haarlem
21:00
Fragment
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Fiesta Cubana
De Badcuyp, Amsterdam
Dilana Smith
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Defy The Crown + Last Thoughts (B) + Witness the Fall + Enough Said (B
Little Devil, Tilburg
Clouseau
Sportpaleis, Antwerpen
Amsterdam Klezmer Band
Bimhuis, Amsterdam
zaterdag 03 januari 2015
20:00
We Rock
De Pul, Uden
22:00
WC Experience
Mezz, Breda
20:00
The Miseries
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
De Doelen, Rotterdam
19:30
The Kik
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Charm The Fury
P60, Amstelveen
21:00
The Boogie Wonderband
Winston, Amsterdam
22:00
The Black Cult / The Miseries
Doornroosje, Nijmegen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Koornbeurs, Franeker
16:00
Paulusma
Concerto, Amsterdam
20:00
Parris
Stoba, Echt
21:00
New Year's After
P3, Purmerend
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Monstertone + Edge of Serenity
StudioGonz, Gouda
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Lefthand Freddy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Led Zeppelin: The Ultimate Experience by Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
20:30
KISS on the Rocks
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. De Kei, Reusel
18:00
Iron Thor (D) + Skelethal (F) + Insulter (D) + Manifestic (D) + Skelet
Little Devil, Tilburg
19:30
Hedon Zwaar Nieuwjaar
Hedon, Zwolle
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Scala Helmond, Helmond
20:00
Dinner for once
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Denise Jannah Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
dave chavez band
Café De Komedie, Rotterdam
20:30
BRTHR / Echo Beatty
Red Shoe Sessions, Nijmegen
17:00
Arthur Ebeling
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Orpheus, Apeldoorn
zondag 04 januari 2015
20:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
16:00
The Suzannes
Concerto, Amsterdam
17:00
The Juke Joints
De Fles, Spijkenisse
20:00
The Damned and Dirty
De Harmonie, Edam
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Paradigm
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Not The Dr Phil Show met Handsome Poets
Hedon, Zwolle
20:00
Mike Vos
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
17:00
Living Room Heroes
Taverne, Bergen
Lady Dandelion
Mezz, Breda
20:00
Koninklijk Roermonds Mannenkoor
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
15:30
Haarlemse Jazzclub: Nieuwjaarsfestival
Patronaat, Haarlem
maandag 05 januari 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Harderwijk, Harderwijk
dinsdag 06 januari 2015
20:15
Stef Bos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Ozark Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Opie
Duycker, Hoofddorp
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Dominic Marshall Trio
De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 07 januari 2015
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Silent Song
Lux, Nijmegen
20:15
Silvester Zwaneveld
Gigant, Apeldoorn
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Singer Theater, Laren
20:15
Raìces Cubanas - On Tour in Holland 2015
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Plastik Soldiers / TenTemPiés / The Ob6sions / Tip-Jar
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Max van den Burg - Amok
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Hans Liberg - ATTACCA
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
FLÁVIO SILVA & PIERO BIANCULLI (DUVELVIBES SESSIONS)
BIRD, Rotterdam
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 08 januari 2015
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:15
The Miseries // Locatie: V11
Rotown, Rotterdam
21:00
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
De Harmonie, Edam
20:15
Stef Bos
Theater Vooruit, Boechout
20:30
Sonic Soirée #30: Yuko / I am Oak / Hydrogen Sea
De Brakke Grond, Amsterdam
20:30
Skeletal Remains + Morfin
Vera, Groningen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Klooster, Nuenen
20:15
Raìces Cubanas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Musis, Arnhem
20:30
Ozark Henry
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Niels Duffhuës presenteert Fable Dust & We write But never meet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:00
Music Matters presents Danijela Jankovic (Home Grown)
BIRD, Rotterdam
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out)
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Ludovico Einaudi
TivoliVredenburg, Utrecht