Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
013
Tilburg
EKKO
Utrecht
Het Klooster
Woerden
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Popcentrale
Dordrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Kelder
Amersfoort
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
O.J.C. De Roos
Deurne
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
De Pul
Uden
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:00
Theater 1900
Turnhout
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
Paard
Den Haag
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater450
Dordrecht
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Jansstheater
Lochem
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Taverne De Waag
Haarlem
21:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Handelsbeurs
Gent
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh
Burgh-Haamstede
20:00
Andledon
Den Andel
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Hofpoort
Coevorden
16:00
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
dB's
Utrecht
15:00
Hedon
Zwolle
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
14:30
De Badcuyp
Amsterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
EKKO
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
16:00
P3
Purmerend
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
zaterdag 22 november 2014
20:00
Raul Midón
Patronaat, Haarlem
20:00
Mother's Finest
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Mad Trist
Musicon, Den Haag
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
20:00
Only Seven Left
013, Tilburg
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Het Klooster, Woerden
15:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
15:00
Julia Oschewski Leerlingen Concert
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
The Cool Quest
Concerto, Amsterdam
17:00
FLYING FISH FESTIVAL
Popcentrale, Dordrecht
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
19:30
An Acoustic Evening | o.a. Douwe Bob
De Meester, Almere
19:30
Vulgar Display Of Pantera
The Rock Temple, Kerkrade
20:00
Charles Aznavour
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Tommy Emmanuel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Electric Six
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tribute night editie 4
P3, Purmerend
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Klein Theater, Dinxperlo
20:15
Codarts & Royal Conservatory Big Band / David Liebman
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Intgeniep - Op en haar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Popronde Afterparty: David Douglas + PAUW + Yuko Yuko
De Kelder, Amersfoort
20:00
Elske DeWall
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Grim Tim
O.J.C. De Roos, Deurne
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
20:15
Caro Emerald
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kiss Lickss
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Frequency Drift
De Pul, Uden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Speeldoos, Vught
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Urbanus Zelf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Admiral Freebee
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Cameretten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Phantom Four
Nozem & De Non, Heemskerk
20:00
John The Conqueror
Winston, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Capellenborg Theater, Wijhe
20:00
Stin Scatzor
Theater 1900, Turnhout
20:00
Barnevelds Philharmonisch Orkest / Karin Bloemen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
40UP / Alex van Oostrom / DJ Harry de Winter
Victorie, Alkmaar
20:00
EgbertLIVE / Bram de Winter / Rogier Zeebregts
Groene Engel, Oss
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
zondag 23 november 2014
Arkona / Eluveitie
Effenaar, Eindhoven
19:00
Ill Niño
Burgerweeshuis, Deventer
Lamb
Doornroosje, Nijmegen
Fink
Paradiso, Amsterdam
Tower of Power
013, Tilburg
Aestrid
Mezz, Breda
20:00
Marianne Faithfull
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Curtis Harding
Paradiso, Amsterdam
Mighty Oaks + Charlie Cunningham
Vera, Groningen
Electric Six
Paard, Den Haag
20:30
La Coka Nostra
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ellen Foley & Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater450, Dordrecht
20:00
King Tuff
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Jansstheater, Lochem
20:00
The Temperance Movement + support
De Zwerver, Oostende
20:00
Angus & Julia Stone
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ivo Bernard
Taverne De Waag, Haarlem
21:00
The Proper Ornaments
Hedon, Zwolle
Boom Pam / Selda Bağcan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Novastar
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Tommy Emmanuel
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Martin Barre Band
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Wallace Vanborn
Handelsbeurs, Gent
20:15
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
ZydeGoNutz
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh, Burgh-Haamstede
20:00
Inge van Calkar
Andledon, Den Andel
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Botanique, Brussel
23:00
DJ Moortje / Snelle Jelle
Doornroosje, Nijmegen
Douwe Bob
Theater Hofpoort, Coevorden
16:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
Band of Friends plays Rory Gallagher
De Bosuil, Weert
15:00
Kamchatka
Poppodium Volt, Sittard
15:00
The Monsters / Wreckless Eric
dB's, Utrecht
15:00
Hedon Zwaar: Metal Koffie Concert
Hedon, Zwolle
15:00
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
van Beresteyn, Veendam
15:00
Clean Pete
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
14:30
Zangleerlingen Muziekschool Amsterdam
De Badcuyp, Amsterdam
14:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Benjamin Herman / Miguel Rodriguez
Theater de Stoep, Spijkenisse
16:00
Aliyah - Live in concert
P3, Purmerend
16:00
David Olney / Sergio Webb
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dana Fuchs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch