Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Pul
Uden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Moira
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Bosuil
Weert
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
People's Place
Amsterdam
Vondelkerk
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
18:00
Taverne
Bergen
14:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
11:00
De Weijer
Boxmeer
16:30
Mezz
Breda
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
17:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
The Rambler
Eindhoven
15:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Vera
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Extrapool
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
11:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
14:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
15:00
Hofman
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
zaterdag 01 november 2014
Insomnium
De Pul, Uden
20:00
BIG ASS METAL FEST
dB's, Utrecht
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Werftheater, Utrecht
20:00
Circle J / DJ Gusztav / Dj Pizdabolkin / DJ Tommi / Kalio Gayo / Mala
Moira, Utrecht
20:15
How to Dress Well
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hallo Venray
EKKO, Utrecht
20:30
Magnus
De Helling, Utrecht
Monomyth
Grenswerk, Venlo
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Virgil Donati Band
De Bosuil, Weert
Daniël Arends - Carte Blanche
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Carpet Crawlers - Genesis Tribute 40th Anniversary of The Lamb Lies Do
Boerderij, Zoetermeer
23:00
DEEP
Hedon, Zwolle
zondag 02 november 2014
16:00
Rayn & The Flavors Of Soul
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
The Elementary Penguins
Concerto, Amsterdam
Caro Emerald
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
White Lung
Paradiso, Amsterdam
20:00
Taylor McFerrin
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Happy Camper
De Kleine Komedie, Amsterdam
Chris Thile and Brad Mehldau Duo
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Radical Face
Paradiso, Amsterdam
20:30
Becca Stevens / Taylor McFerrin
People's Place, Amsterdam
James Yorkston
Vondelkerk, Amsterdam
22:00
Dorian Wood
Paradiso, Amsterdam
16:15
Bird on the Wire
Gigant, Apeldoorn
18:00
Julius
Taverne, Bergen
14:00
Marco Roelofs
Gebouw-T, Bergen op Zoom
11:00
Julia Dietrich
De Weijer, Boxmeer
16:30
Colin Smith (USA) + Michael Brunnock (USA)
Mezz, Breda
19:30
Die! Die! Die! + Rape Blossoms + Maze
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Animals as Leaders / Tesseract
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The War On Drugs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sondre Lerche - Jesse Marchant
Botanique, Brussel
15:00
Sam Baker
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
André Manuel / Boozy / Eric Corton / Howard Komproe / Jeffrey Huf / Ka
Paard, Den Haag
Level 42
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Celano Baggiani Group
Muziekpodium DJS, Dordrecht
17:00
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
Matchbox
The Rambler, Eindhoven
15:00
Mike Zito and The Wheel & Samantha Fish (USA)
NiXenMeer, Enschede
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Wilminktheater, Enschede
Helmet
Vera, Groningen
20:00
Bill Wyman's Rhythm Kings
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Reverend Shine Snake Oil Co
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Michael Schenker Group
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Kom, Nieuwegein
Animals as Leaders
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Das Ding / Interstellar Funk
Extrapool, Nijmegen
16:00
Eivør Pálsdóttir
Roepaen, Ottersum
11:30
Quantazz speelt “smooth jazz with class” op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Panama Pictures - Alpha, de nieuwe wildernis
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Bard Villans
Boerderij Kamps, Rolde
14:00
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Walhalla, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
20:30
Chris Dave & the Drumhedz
BIRD, Rotterdam
21:30
La Luz + Slow Down Molasses
Rotown, Rotterdam
17:00
Robbert Fossen & Peter Struijk
De Fles, Spijkenisse
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ilse DeLange & The Common Linnets
013, Tilburg
15:00
JAZZBENDE met Funkel & Funkel en Indifference
Hofman, Utrecht
16:00
Artvark Saxophone Quartet / Kees van Kooten
TivoliVredenburg, Utrecht
Ibrahim Maalouf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sebadoh
EKKO, Utrecht
23:30
Becca Stevens
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Eric Steckel
De Bosuil, Weert
20:30
Virgil Donati band
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Hedon Zwaar: Metal Koffie Concert
Hedon, Zwolle
20:00
Lorrainville
Hedon, Zwolle
maandag 03 november 2014
Ed Sheeran
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Spijkers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Eefje De Visser
Concertgebouw, Amsterdam
Ty Segall
Paradiso, Amsterdam
The Magic Numbers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Chris Dave
Paradiso, Amsterdam
21:00
Welcome To Night Vale
Meervaart, Amsterdam
20:00
Foxygen - Haley Bonar
Botanique, Brussel
Helmet: Betty- 20th Anniversary
Effenaar, Eindhoven
20:15
Bill Wyman's Rhythm Kings
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sam Baker
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ben van Gelder Kwartet
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Avishai Cohen Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 04 november 2014
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Stereo Mc's
Melkweg, Amsterdam
20:00
Foxygen
Tolhuistuin, Amsterdam
JEFF the Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amsterdam Saints
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
The Boston Boys
People's Place, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Fuse
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Eivør Pálsdóttir
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Craft Spells
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bea
Paradiso, Amsterdam
Ed Sheeran
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Daan
Botanique, Brussel
20:00
Childhood
Botanique, Brussel