Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Prinsenhof
Best
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
17:00
Concerto
Amsterdam
19:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
NAXT Stage
Almelo
21:00
Victorie
Alkmaar
21:30
De Hofnar
Aalten
20:00
Netwerk
Aalst
21:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Munttheater
Weert
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:30
Grenswerk
Venlo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
De Pit
Terneuzen
22:00
De Fles
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
De Haestinge
Sint Maartensdijk
20:00
Korenbeurs Schiedam
Schiedam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
P3
Purmerend
Groene Engel
Oss
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
22:00
The Lane
Oostburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dansschool De Rijk
Nieuwegein
Corneel
Lelystad
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Thalia Theater
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Vorstin
Hilversum
21:00
'T Uilekot
Herzele
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Café The Old Inn
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Lichtfabriek
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Havenkwartier
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
O.J.C. De Roos
Deurne
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Koornbeurs
Delft
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
vrijdag 24 oktober 2014
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
20:30
Wouter Hamel
Mezz, Breda
20:30
Bradley's Circus
Mezz, Breda
Daniël Arends - Carte Blanche
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
Navarone
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
De Nieuwe Kolk, Assen
Gers Pardoel
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Posttheater, Arnhem
The Pretty Things
Gigant, Apeldoorn
17:00
Joep Pelt
Concerto, Amsterdam
19:30
Guitar Dinner Special met Wim den Herder & Franco Morone
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam
21:45
Womans Hour
Paradiso, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Flint, Amersfoort
20:30
Circle II Circle
NAXT Stage, Almelo
21:00
Kraak & Smaak
Victorie, Alkmaar
21:30
Natural Science
De Hofnar, Aalten
20:00
Hailu Mergia with Tony Buck & Mike Majkowski / Jerusalem In My Heart
Netwerk, Aalst
zaterdag 25 oktober 2014
21:00
Chef'Special
Hedon, Zwolle
23:00
Sabotage XL met Kypski
Hedon, Zwolle
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Munttheater, Weert
21:00
Pocahontas - Neil Young acoustic tribute
De Bosuil, Weert
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Elle Bandita
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
22:30
D-wayne / Deejay Alvaro & MC KC Jones / Mac Brown / Sam O Neall / Stic
Grenswerk, Venlo
20:15
Gers Pardoel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
King of the World
De Helling, Utrecht
The Magic Numbers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
TenTemPiés
EKKO, Utrecht
21:00
Ricardo Lemvo & Makina Loca
RASA, Utrecht
20:00
Magnus
De Warande, Turnhout
20:00
Little Devil 11 jaar! met live: Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
22:00
LEFT
De Pit, Terneuzen
22:00
Rebelstar
De Fles, Spijkenisse
21:00
DeWolff
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Improcabaret
De Haestinge, Sint Maartensdijk
20:00
Kizzy
Korenbeurs Schiedam, Schiedam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Kishi Bashi (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
Thomas Azier (locatie: Maassilo)
Rotown, Rotterdam
21:30
Buried / Wasted Bullet
V11, Rotterdam
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Hoftheater, Raalte
21:00
Robby Valentine Album presentatie: Bizarro World
P3, Purmerend
Popronde Oss
Groene Engel, Oss
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Kunstgreep, Oostzaan
22:00
Montoya
The Lane, Oostburg
Eefje De Visser
Lindenberg Theater, Nijmegen
23:00
Anthony Rother / Antigone
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Touch of Toto
Dansschool De Rijk, Nieuwegein
Navarone
Corneel, Lelystad
22:00
Kalio Gayo
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Into the Void
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Kintsukuroi
De Harmonie, Leeuwarden
American Aquarium
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Limehouse Lizzy
Thalia Theater, IJmuiden
20:15
Alain Clark - Walk With Me
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Anuar - Integer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Kulturhus Holten, Holten
Tangarine
Vorstin, Hilversum
21:00
Bart Maris / Lode Vercampt
'T Uilekot, Herzele
20:00
Go Back To The Zoo
Metropool, Hengelo
20:00
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:00
Mor Karbasi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
After The Burial / Dead Letter Circus / Miasmal / Tides From Nebula
Muziekodroom, Hasselt
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Harderwijk, Harderwijk
Dilana Smith
Café The Old Inn, Hardenberg
20:00
Wouter Hamel
Patronaat, Haarlem
20:00
Droog Brood speelt Toppers in de Mist – het beste uit 12½ jaar Droog B
Lichtfabriek, Haarlem
Rick de Leeuw
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:30
Lucas Hamming
Patronaat, Haarlem
Milow
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Urbanus Zelf!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
PitchLight / The Good, The Bad & Bart
Podium 't Beest, Goes
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Schakel, Gilze
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tomatito
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
21:00
Hernán Reinaudo Trio
N9, Eeklo
21:00
Gabber Syndrome BirthdayBash
Iduna, Drachten
21:00
Liquid Night
Bibelot, Dordrecht
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Transport League
Havenkwartier, Deventer
23:00
DeventerDubSessions
Burgerweeshuis, Deventer
Model Depose / Stillwave
O.J.C. De Roos, Deurne
20:30
Friends of the Family / Rät N FrikK / The Cosmic Carnival
Paard, Den Haag
20:30
King Punch
Koornbeurs, Delft
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Gashouder, Dedemsvaart
Daniël Arends - Carte Blanche
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Jungle By Night
Cactus Muziekcentrum, Brugge