Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater Carrousel
Ommen
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Groene Engel
Oss
Roepaen
Ottersum
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Club Vibes
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Artishock
Soest
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
19:30
De Meester
Almere
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
P60
Amstelveen
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:30
Concerto
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
DE Studio
Antwerpen
Omnisport Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Prinsenhof
Best
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
13:30
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Koornbeurs
Delft
20:30
Paard
Den Haag
O.J.C. De Roos
Deurne
15:00
Havenkwartier
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Iduna
Drachten
21:00
N9
Eeklo
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schakel
Gilze
vrijdag 24 oktober 2014
20:15
Stef Bos - Mooie waanzinnige wereld
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Elle Bandita (NL) + (support) Heller
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Bony King of Nowhere + Sväva
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Koningshof, Maassluis
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
Allez Mama
Xinix, Nieuwendijk
Gregory Alan Isakov
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Musclefarm
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Carrousel, Ommen
21:30
In The Picture
De Zwerver, Oostende
20:00
Free the Robots
Nijdrop, Opwijk
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Gare Du Nord
Groene Engel, Oss
Chuck Prophet
Roepaen, Ottersum
20:00
Disaster Crew
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Purmaryn, Purmerend
Douwe Bob / Michael Prins
Hoftheater, Raalte
19:00
The Treatment
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ken&Mary / Neon Rainbows / Otis
Club Vibes, Rotterdam
Tangarine (locatie: LantarenVenster)
Rotown, Rotterdam
21:30
The Wrong Kid Died
V11, Rotterdam
22:00
Joe madman & The Sidewalkers
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater Sneek, Sneek
20:00
eOverload
Artishock, Soest
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Barb Wire Dolls
Little Devil, Tilburg
20:00
Steve Rothery (Marillion)
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Caravana Rabequeiros de Pernambuco en Renata Rosa
RASA, Utrecht
21:00
Dr. Hirschfeld / Xarah von den Vielenregen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
De Speeldoos, Vught
21:00
Jethro Tull's Martin Barre & band
De Bosuil, Weert
21:00
Blender + De Deeldeliers
De Peppel, Zeist
20:00
Stevie Ann
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lisa Stansfield
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The Cool Quest Albumrelease
Hedon, Zwolle
21:00
Band Of Glory
Hedon, Zwolle
zaterdag 25 oktober 2014
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Scarecrow Reunion
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
17:00
Funk 'n Soul Experience
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
The Hoax
Victorie, Alkmaar
20:30
Lieve Bertha
Paco Plumtrek, Almelo
19:30
Hunting The Robot / The Vagary
De Meester, Almere
20:00
De Dijk
Flint, Amersfoort
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Kill All Hipsters: Tears & Marble + The Benelux
P60, Amstelveen
16:00
Vocal Jazz Day Trip met Ilse Huizinga
De Badcuyp, Amsterdam
16:30
Sietske Roscam Abbing
Concerto, Amsterdam
19:00
Fiddler's Green
Melkweg, Amsterdam
Gregory Alan Isakov
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tribute to Sting
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
My Brightest Diamond
Tolhuistuin, Amsterdam
Band of Skulls
Paradiso, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (2e seizoen) | Rein Mulder, Benny van
Meervaart, Amsterdam
21:00
Beans On Toast
Winston, Amsterdam
21:00
Denise Jannah - Ella!
Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
The Slow Club
Paradiso, Amsterdam
22:00
Juliana Braga E Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
De Kift
DE Studio, Antwerpen
Marco Borsato
Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Maagd, Bergen op Zoom
Di-rect
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kennemer Theater, Beverwijk
13:30
Gelderlander Meezingkoor
De Weijer, Boxmeer
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jungle By Night
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - Carte Blanche
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
King Punch
Koornbeurs, Delft
20:30
Friends of the Family / Rät N FrikK / The Cosmic Carnival
Paard, Den Haag
Model Depose / Stillwave
O.J.C. De Roos, Deurne
15:00
Transport League
Havenkwartier, Deventer
23:00
DeventerDubSessions
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Liquid Night
Bibelot, Dordrecht
21:00
Gabber Syndrome BirthdayBash
Iduna, Drachten
21:00
Hernán Reinaudo Trio
N9, Eeklo
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tomatito
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Schakel, Gilze