Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Estrado
Harderwijk
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Manifesto
Hoorn
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
17:00
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
00:00
Ernesto's
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
22:00
De Fles
Spijkenisse
013
Tilburg
15:00
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
19:30
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
18:00
Taverne
Bergen
15:30
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:00
Koninklijke Muntschouwburg
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Musicon
Den Haag
16:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Iduna
Drachten
15:00
Theater Meerzigt
Eastermar
Podium 't Beest
Goes
15:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Estrado
Harderwijk
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Oefenbunker
Landgraaf
16:00
The Lane
Oostburg
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
21:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
Little Devil
Tilburg
14:00
RASA
Utrecht
18:00
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Vooruit
Gent
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
14:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Extase
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Boerderij
Zoetermeer
zaterdag 27 september 2014
20:00
Kinks Cafe Platenbeurs special
Estrado, Harderwijk
19:00
Admiral Freebee / Kraak & Smaak / Mister and Mississippi / Puur Gelul
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
The Hard Way LIVE
Nieuwe Nor, Heerlen
Hadewych Minis
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Anima Mundi
Cacaofabriek, Helmond
22:00
A-Part / Dr. Darkness / Lethal Injection / Partyraiser / Predator
Manifesto, Hoorn
20:30
Focus
't Ukien, Kampen
20:00
We Stood Like Kings
Oefenbunker, Landgraaf
19:00
Lonely Kamel
Sojo, Leuven
20:00
Mirusia Louwerse
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
17:00
Tommy Ebben
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Nijmeegse Kunstnacht @ Merleyn
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Neophyte
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Re-Flect
Baroeg, Rotterdam
20:00
Back 2 the 90's: 2 Unlimited / 3T / Alice Deejay / DJ Coenio / DJ Pau
Ahoy, Rotterdam
20:00
Kizzy
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oscar and the Wolf
Rotown, Rotterdam
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
00:00
DJ H.A.R.
Ernesto's, Sittard
DeWolff
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Brokstukken / Kees van Amstel
S.C.C. De Ruchte, Someren
22:00
Purple Rainbow
De Fles, Spijkenisse
The Baseballs
013, Tilburg
15:00
Masters of Metal / RAW / The Unforgiven
De Pul, Uden
20:00
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Max van den Burg - Amok
Werftheater, Utrecht
Monomyth / Shaking Godspeed
De Helling, Utrecht
20:45
Strand Of Oaks
EKKO, Utrecht
21:00
Festival RASAMania!: Bombino
RASA, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
van Beresteyn, Veendam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Ludens, Voorburg
De Kift
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lifesigns + Panic Room
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Rowwen Heze
Hedon, Zwolle
21:00
The Smiths Indeed
Hedon, Zwolle
23:00
Sabotage
Hedon, Zwolle
zondag 28 september 2014
16:00
JPK Band
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
19:30
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Ellen ten Damme
Concerto, Amsterdam
Sinead O' Connor
Melkweg, Amsterdam
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Paradiso, Amsterdam
20:15
Stevie Ann
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nick Howard
Paradiso, Amsterdam
22:00
Heidi Happy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Strand Of Oaks
Trix, Antwerpen
16:15
Number Nine
Gigant, Apeldoorn
A.J. Croce
Gigant, Apeldoorn
18:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience
Taverne, Bergen
15:30
Revölvo
Mezz, Breda
16:30
Arthur Adam
Mezz, Breda
20:00
Asaf Avidan
Koninklijke Muntschouwburg, Brussel
20:00
First Aid Kit
Botanique, Brussel
15:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Playyard
Musicon, Den Haag
16:00
Qetiq
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Scott H. Biram + Support
Iduna, Drachten
15:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater Meerzigt, Eastermar
Shawn James & The Shapeshifters
Podium 't Beest, Goes
15:00
Plato Planet
De Oosterpoort, Groningen
21:00
The Smiths Indeed
Patronaat, Haarlem
20:00
50 jaar Kinks
Estrado, Harderwijk
19:30
Albert Hammond Sr.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
The Casualties
Oefenbunker, Landgraaf
16:00
Paul Batto
The Lane, Oostburg
20:00
Yori Swart + Robin Borneman
Groene Engel, Oss
20:00
Blackberry'n Mr. Boo-Hoo
Den Heilige Cornelius, Roermond
Hadewych Minis
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
BIRD presents The Foreign Exchange
BIRD, Rotterdam
20:00
Nishe Presents… ReaZun
The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
Dutch Bacon Brothers
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
21:30
De Kift
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
15:00
Blue Grass Boogiemen
Het Bolwerk, Sneek
17:00
Ben Granfelt
De Fles, Spijkenisse
16:00
MMM: Jaguar (UK) + Vortex + Wizard (D) + Salem (UK) + Avenger (UK)
Little Devil, Tilburg
14:00
Festival RASAMania!: Shantala Subramanyam
RASA, Utrecht
18:00
Join The Cavalry
dB's, Utrecht
20:30
Oscar and the Wolf
EKKO, Utrecht
21:00
Hedon Presents: The Muncks / Dear Steve
Hedon, Zwolle
maandag 29 september 2014
First Aid Kit
Melkweg, Amsterdam
Asaf Avidan
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Cabaretteketet
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 30 september 2014
The Maine
Melkweg, Amsterdam
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
20:00
Suuns
Vooruit, Gent
Chastity Brown
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
14:30
Krasse Knarren Revue - Try out
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Sleepy Sun
Rotown, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Knight Area
Extase, Tilburg
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Animals as Leaders / Tesseract
Boerderij, Zoetermeer