Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
De Kelder
Amersfoort
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
ACU
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
22:00
dB's
Utrecht
De Pul
Uden
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Café Unique
Maarssen
19:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
22:00
Cafe Rocks
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Steentjeskerk
Eindhoven
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Gigant
Apeldoorn
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Panama
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
't Oude Pothuys
Utrecht
21:30
De Helling
Utrecht
De Pul
Uden
20:00
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Porgy en Bess
Terneuzen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
LantarenVenster
Rotterdam
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
Groene Engel
Oss
15:00
The Lane
Oostburg
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Bacchus
Leiden
18:30
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
Patronaat
Haarlem
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Steentjeskerk
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Paardcafe
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
22:00
Mezz
Breda
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Nijend 24
Anderen
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
donderdag 11 september 2014
19:00
Neon Trees
Melkweg, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
22:00
Hollerado
Paradiso, Amsterdam
David Douglas / Eefje De Visser / Thomas Azier / Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Matt The Electrician
De Kelder, Amersfoort
vrijdag 12 september 2014
Tim Akkerman
Hedon, Zwolle
20:30
King of the World
Boerderij, Zoetermeer
23:00
CRANQ
De Flux, Zaandam
21:00
The Delta Saints
De Bosuil, Weert
20:30
Dolf Jansen
Theater Ludens, Voorburg
20:00
The Happy Few
ACU, Utrecht
20:15
Bo Saris
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Natural Child
EKKO, Utrecht
22:00
Reverend James Leg
dB's, Utrecht
Uriah Heep
De Pul, Uden
19:00
DJ Rudie Kuul & VJ Radie Kaal
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Mannen van Naam
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Amatorski
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Giovanca
BIRD, Rotterdam
20:30
Ethan Johns (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
20:30
Paul de Munnik
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Rotown, Rotterdam
12:00
opROER
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Clockwork Radio / Number Nine
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Dustin Welch / Kevin Welch
Roepaen, Ottersum
20:30
And The Band Played On
Groene Engel, Oss
Jack Parow
Merleyn, Nijmegen
21:00
Girl Band
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Jack Parow
Doornroosje, Nijmegen
20:00
voorronde European Battle of the Coverbands
Café Unique, Maarssen
19:00
SEIZOENSOPENING DAG 1: 3VOOR12/FRIESLAND PRESENTEERT...
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
De Dijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
21:00
Slobberbone
Metropool, Hengelo
20:30
Focus
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Junkestra [EP-release]
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland (try-out)
Patronaat, Haarlem
20:00
Israel Nash Gripka
Patronaat, Haarlem
21:00
Take Root in VERA met Daniel Romano + Reverse Cowgirls
Vera, Groningen
22:00
BloYaTop
Cafe Rocks, Enschede
20:00
John Fullbright
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Johnny Cash Memorial Show by Def Americans
Steentjeskerk, Eindhoven
21:00
Buzz Rockington / Mutt Dog County
Paard, Den Haag
20:00
Lose Control: Ruud Feltkamp + Tommy Walker + MVL
Mezz, Breda
21:00
Rusty Roots
Mezz, Breda
20:30
Jan Smit
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Judy Blank
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Eileen Rose & The Holy Wreck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Doots / Orange Fox
Gigant, Apeldoorn
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
19:30
Spoken XL
Paradiso, Amsterdam
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Winston, Amsterdam
20:00
Fabrieke
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Dru Hill
Panama, Amsterdam
20:30
Stream of Passion
P60, Amstelveen
20:30
The Kik + The Black Marble Selection
De Kelder, Amersfoort
20:00
Barnyard Tea / Wieb Zigtema
Victorie, Alkmaar
20:30
Ten Foot Pole + Antillectual + Dead Giveway
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 13 september 2014
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Julian Sas
De Peppel, Zeist
20:00
Daimy Lotus / Someday
't Oude Pothuys, Utrecht
21:30
The Klinik
De Helling, Utrecht
Stream of Passion
De Pul, Uden
20:00
Bo Saris
013, Tilburg
20:00
ØCHTENDGLØREN
Hall Of Fame, Tilburg
Hamilton Loomis
Porgy en Bess, Terneuzen
21:00
Blues Night V: King of the World
Het Bolwerk, Sneek
Benjamin Herman / Daniel von Piekartz
LantarenVenster, Rotterdam
12:00
opROER
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
Benny Rodrigues
Groene Engel, Oss
15:00
Blues Festival the Lane
The Lane, Oostburg
00:00
Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
The Silverfaces
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Bacchus, Leiden
18:30
SEIZOENSOPENING DAG 2: HARD 'N HEAVY
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Bodyfarm / Grand Supreme Blood Court / Yaotzin
Manifesto, Hoorn
20:00
tech.fabrik
Duycker, Hoofddorp
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Metropool, Hengelo
20:30
Abba Gold
Metropool, Hengelo
20:00
Jazzfestival
Estrado, Harderwijk
20:30
023 uur Haarlemse Cultuur
Patronaat, Haarlem
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ronald Goedemondt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Johnny Cash Memorial Show by Def Americans
Steentjeskerk, Eindhoven
21:00
Tuxedomoon
N9, Eeklo
23:00
Major Lazer Giocatori / Wantigga
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sinas
Paard, Den Haag
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Paard, Den Haag
21:00
Clockwork Radio / Number Nine
Paardcafe, Den Haag
20:00
Thrashbangers Night: Villainy
Mezz, Breda
22:00
Berlin Nights: Don Williams (DE) + Marcelus (FR) + T.I.M & Rotek
Mezz, Breda
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Frédérique Spigt
Taverne, Bergen
20:00
Carve / Skintrade
Gigant, Apeldoorn
19:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Trix, Antwerpen
20:00
Bertolf
Nijend 24, Anderen
16:00
white shadow
Concerto, Amsterdam
16:00
white shadow
Concerto, Amsterdam