Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Magasin 4
Brussel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
C-Mine
Genk
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
013
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Q-bus
Leiden
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Engelse Kerk
Middelburg
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Trouw
Amsterdam
20:00
Trouw
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Tivoli
Utrecht
Tivoli
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Spant!
Bussum
21:00
So What!
Gouda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
19:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
21:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P3
Purmerend
woensdag 30 april 2014
Handsome Family
Paradiso, Amsterdam
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette van Dongen
Musis, Arnhem
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Melkweg, Amsterdam
18:00
Aborted
Magasin 4, Brussel
Tim Knol
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Golden Earring
De Velinx, Tongeren
20:00
ComedyKings
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Moss
De Helling, Utrecht
20:00
Dinerconcert met Hernan Ruiz
De Badcuyp, Amsterdam
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:15
Diablo BLVD
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Novastar
C-Mine, Genk
21:30
Salisbury + Villa Zeno
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Victor Wooten Band
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Painted Palms
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
UB40
Bibelot, Dordrecht
Stef Bos
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Epica
013, Tilburg
donderdag 01 mei 2014
21:00
INVSN
Winston, Amsterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Wilminktheater, Enschede
20:30
Claude Hay
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Alain Clark
Vorstin, Hilversum
Minor Alps
Vera, Groningen
20:30
The Kik
Tolhuistuin, Amsterdam
DeWolff
Tivoli, Utrecht
20:30
ComedyKings
Theater PePijn, Den Haag
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Edsilia Rombley
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Justin Timberlake
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dana Fuchs
Schaaf City Theater, Leeuwarden
Jacqueline Govaert
Rotown, Rotterdam
20:00
Wim Helsen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Wood Brothers
Q-bus, Leiden
21:30
Geertruida Presents: Mannheim / Mountain Bike (B)
Patronaat, Haarlem
20:00
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Patrick Sweany
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cris Cab
Paradiso, Amsterdam
22:00
Lebanon Hanover
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bromley / MXRCXL
Paard, Den Haag
Tim Knol
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Heeren van Oranje
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Victor Wooten
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Ian Siegal (UK) + List & Leenders
Mezz, Breda
20:00
Rigby
Merleyn, Nijmegen
19:30
Stream of Passion
Melkweg, Amsterdam
Schoolboy Q
Melkweg, Amsterdam
20:00
DAAU
Luxor Live, Arnhem
20:00
Noctem
Little Devil, Tilburg
20:00
Glenn Miller Orchestra
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ben Harper
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
Wink Burcham
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Lenette van Dongen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
UB40
Hedon, Zwolle
20:00
Gabriel Rios
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Marike Jager
Engelse Kerk, Middelburg
¡Pendejo! - album release party
Effenaar, Eindhoven
20:00
Sven Duijf
Duycker, Hoofddorp
23:00
Johnny: Alex Jansen + Bootycall e.a.
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rootsriders Bob Marley
De Helling, Utrecht
20:00
Savoy Room
De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Amarildo
De Badcuyp, Amsterdam
Epica
Concerto, Amsterdam
19:00
Souk: Carole Samaha / Fnaïre / Het Nationale Ballet / Holland Symfonia
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Jammin' @ Thursday Tunes with NAT SOUL BAND
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
Handsome Family
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Emilio Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Marc Ford
Bitterzoet, Amsterdam
Golden Earring
013, Tilburg
vrijdag 02 mei 2014
Miley Cyrus
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Fratsen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Bintangs (unplugged)
Vorstin, Hilversum
20:00
Dana Fuchs
Victorie, Alkmaar
20:00
Four Tet / Jamie XX
Trouw, Amsterdam
20:00
Jungle By Night
Trouw, Amsterdam
20:15
Ben Harper
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Alain Clark
Tivoli, Utrecht
Bed Rugs
Tivoli, Utrecht
20:15
Ti-an-guis met Traces
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jeroen Leenders
Theater Ludens, Voorburg
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Willeke Alberti
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - V
Spant!, Bussum
21:00
Stuurbaard Bakkebaard & Tigre Blanco
So What!, Gouda
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ernst van der Pasch - Beter
Posttheater, Arnhem
19:00
B-Brave - De Eerste Date
Poppodium Romein, Leeuwarden
21:30
Novack
Patronaat, Haarlem
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
22:30
Markus Mann
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lisa & The Lips
Paard, Den Haag
20:30
Chasing Faith & Medicine Jet
P3, Purmerend