PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 3
 
DATUM
NAAM
sorteer op naam oplopend
sorteer op naam aflopend
PODIUM
sorteer op podium oplopend
gesorteerd op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
sorteer op plaats aflopend
INFO
wo 23 apr
20:30
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
20:00
Orangerie Botanique
Brussel
20:15
Odeon de Spiegel Theaters
Zwolle
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
2
Martiniplaza
Groningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Uitverkocht concert
2
21:00
Dizzy
Rotterdam
Gratis concert
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Gratis concert
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
do 24 apr
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
Winston
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
1
21:00
Tivoli
Utrecht
1
Tivoli
Utrecht
4
1
20:15
Tivoli
Utrecht
3
20:00
Theater Markant
Uden
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
Rotown
Rotterdam
2
1
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
21:00
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
Paard van Troje
Den Haag
Uitverkocht concert
2
1
19:30
P60
Amstelveen
1
20:00
Mezz
Breda
Gratis concert
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
19:00
Iduna
Drachten
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:15
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
1
Duycker
Hoofddorp
20:15
Dr. Anton Philipszaal
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Uitverkocht concert
1
20:00
Diligentia
Den Haag
21:30
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Cul de Sac
Tilburg
19:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
16:30
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
20:00
CinéPalace
Kortrijk
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Gratis concert
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
BIRD
Rotterdam
Gratis concert
Agnietenhof
Tiel
1
013
Tilburg
1
vr 25 apr
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
W2 Poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Vera
Groningen
1
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Markant
Uden
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem

woensdag 23 april 2014

20:30
Haarlemse Popscene: Aina / Gyo Kretz Patronaat, Haarlem
Gratis concert
Live From Buena Vista Parkstad Limburg Theaters - Heerlen, Heerlen
22:00
Geppetto & The Whales Paradiso, Amsterdam
20:00
Novastar Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
20:00
Kaiser Chiefs Orangerie Botanique, Brussel
20:15
Wende Snijders Odeon de Spiegel Theaters, Zwolle
20:00
Gozu Musicon, Den Haag
20:00
K-Ci & Jojo Melkweg, Amsterdam
Foto Everlast
Everlast Melkweg, Amsterdam
1
2
Foto 3J'S
3J'S Martiniplaza, Groningen
20:00
Micha Wertheim Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Roos van Nijmegen: In Orbit + Merchants of Moments + These People Doornroosje, Nijmegen
Foto Michael Prins
Michael Prins Doornroosje, Nijmegen
Uitverkocht concert
2
21:00
Ben van den Dungen Kwartet Dizzy, Rotterdam
Gratis concert
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Cristina Branco - Alegria De Oosterpoort, Groningen
20:00
Erik van Muiswinkel De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dinerconcert Hermine Deuloo/ Rembrandt Frerichs De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Wink Burchman Burgerweeshuis, Deventer
Gratis concert
21:00
James Walsh Bitterzoet, Amsterdam

donderdag 24 april 2014

20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Zaantheater, Zaandam
21:00
Indian Askin / The Afterveins Winston, Amsterdam
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
John Paul Keith Vera, Groningen
1
21:00
James Walsh Tivoli, Utrecht
1
Foto Novastar
Novastar Tivoli, Utrecht
4
1
20:15
Scott Stapp Tivoli, Utrecht
3
20:00
Martijn Koning Theater Markant, Uden
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:30
Celine Cairo Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Piepschuim Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Pater Moeskroen - Karavaan Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Micha Wertheim Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dolf Jansen Schouwburg de Kampanje, Den Helder
Foto traumahelikopter + Afterpartees
traumahelikopter + Afterpartees Rotown, Rotterdam
2
1
20:30
Miguel Rodriguez RASA, Utrecht
20:00
ROMEIN XL: KATIE MELUA Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Podium Vlieland, Vlieland
21:00
Patro Doc: Michael Prins presenteert Patronaat, Haarlem
Gratis concert
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Paard van Troje, Den Haag
Uitverkocht concert
2
1
19:30
Adams P60, Amstelveen
1
20:00
Klub Bulk: GVRens + THIS X THAT + MIXMONSTER OORWORM! Mezz, Breda
Gratis concert
20:00
Kris Berry & Perquisite + Rita Zipora Mezz, Breda
Foto IQ
IQ Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Alain Clark Luxor Live, Arnhem
20:00
Erik van Muiswinkel Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kypski & The Mantangi String Quartet LantarenVenster, Rotterdam
Glennis Grace Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Dinosaur Truckers J.C. De Bunker, Gemert
19:00
Pestilence + Supports Iduna, Drachten
Foto Racoon
Racoon Heineken Music Hall, Amsterdam
2
Ampline Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tribute2 BobMarley by Rootsriders Gebouw T, Bergen op Zoom
20:15
Clash of the Titans - halve finale #2 EKKO, Utrecht
Foto Kraantje Pappie
Kraantje Pappie Effenaar, Eindhoven
1
Bløf Duycker, Hoofddorp
20:15
Karsu Dönmez Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
23:00
Abstract / Be Charm'D / Odin Doornroosje, Nijmegen
Foto Jacqueline Govaert
Jacqueline Govaert Doornroosje, Nijmegen
Uitverkocht concert
1
20:00
Murth Mossel Diligentia, Den Haag
21:30
Fischer-Z De Vorstin, Hilversum
20:00
Katinka Polderman De Molenberg, Delfzijl
Live From Buena Vista De Maaspoort, Venlo
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katie Melua De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dinerconcert met Njambi De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Chris van der Ende - Gek Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Incubated Music: Boring Pop / De Koning Der Dieren / Naive Set Cul de Sac, Tilburg
19:00
Jungle By Night Concerto, Amsterdam
Gratis concert
16:30
Melanie De Biasio Concerto, Amsterdam
Gratis concert
20:00
House of Cosy Cushions CinéPalace, Kortrijk
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with The Munchies CC Muziekcafé, Amsterdam
20:15
Dan Bern C.C. Breughelzaal, Bree
21:30
Stuurbaard Bakkebaard Burgerweeshuis, Deventer
Gratis concert
Foto Green Lizard
Green Lizard Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Savoy Room BIRD, Rotterdam
Gratis concert
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Agnietenhof, Tiel
1
Foto Bade / Sunday Sun
Bade / Sunday Sun 013, Tilburg
1

vrijdag 25 april 2014

20:00
Martijn Koning Zaantheater, Zaandam
20:00
Dodgy W2 Poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Castle / Conan / The Graviators Vera, Groningen
1
23:00
Abstract Division / Chris Liebing / Jackmaster / Nina Kraviz / Point G TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Marissa Nadler Tivoli, Utrecht
20:00
Incubated Music: Sir Richard Bishop Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Lenette van Dongen Theater Sneek, Sneek
20:15
The Flower Kings Theater Markant, Uden
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Willem, Papendrecht
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tribute 2 Bob Marley Simplon, Groningen
20:00
Cabarestafette Schouwburg Lochem, Lochem
 
Pagina 3