PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 3
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 apr
21:00
dB`s
Utrecht
21:00
Sugarfactory
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Atak
Enschede
22:00
Charlatan
Gent
V11
Rotterdam
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
vr 03 apr
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
De Pul
Uden
1
LantarenVenster
Rotterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
4
1
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Volt
Sittard
20:00
Hedon
Zwolle
4
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
20:00
Bibelot
Dordrecht
2
20:00
't Zwaantje
Deest
1
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
013
Tilburg
2
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Onder de Molen
Vorden
20:00
Musis Sacrum / Schouwburg Arnhem
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Paardcafe
Den Haag
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Paard van Troje
Den Haag
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Veste
Delft
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
De Oosterpoort
Groningen
2
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
013
Tilburg
20:30
Underground
Lelystad
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:45
De Kargadoor
Utrecht
21:00
N9
Eeklo
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Paradiso
Amsterdam

donderdag 02 april 2015

21:00
Useless Eaters dB`s, Utrecht
21:00
SF10: Sevdaliza Sugarfactory, Amsterdam
22:00
Feis Merleyn, Nijmegen
22:00
My Baby Atak, Enschede
22:00
Roselien Charlatan, Gent
Foto July Talk
July Talk V11, Rotterdam
1
23:00
San Soda / Tama Sumo Doornroosje, Nijmegen

vrijdag 03 april 2015

Bløf Theaterhotel Almelo, Almelo
Comedy Kitchen - Fresh Meat Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Carte Blanche Diligentia, Den Haag
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Joris Linssen & caramba Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Buitenstaanders Theater Sneek, Sneek
Ganglion De Pul, Uden
1
The Gospel Sessions LantarenVenster, Rotterdam
17:00
Sazz Leonore Concerto, Amsterdam
Foto While She Sleeps
While She Sleeps Melkweg, Amsterdam
4
1
19:00
Gutter Demons Baroeg, Rotterdam
19:30
Popa Chubby Metropool, Hengelo
19:30
Weerstand Volt, Sittard
20:00
The Gentle Storm Hedon, Zwolle
4
Foto Therapy?
Therapy? TivoliVredenburg, Utrecht
3
1
20:00
Obey The Brave Bibelot, Dordrecht
2
20:00
Rhino's Revenge 't Zwaantje, Deest
1
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Golden Earring
Golden Earring 013, Tilburg
2
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Oeloek - Prille Roest Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Wilminktheater, Enschede
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Schouwburg Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Matt Schofield P60, Amstelveen
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Intgeniep - Op en haar Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Mon-O-Phone / Sue the Night Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Onder de Molen, Vorden
20:00
Frank Boeijen Musis Sacrum / Schouwburg Arnhem, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
July Talk Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Lucas Hamming / Sunday Sun Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Zion Train M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Edwin Evers Band theatershow Schouwburg de Kampanje, Den Helder
20:00
Boris McCutcheon De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:00
Paulusma Luxor Live, Arnhem
20:00
Mother's Finest Patronaat, Haarlem
20:00
Hats off to Led Zeppelin - support Purple Strangers ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Antwon Q-Factory, Amsterdam
zZz Vera, Groningen
20:00
Tiltan Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Soul Radio presents: BO SARIS - Support: JARED & THE INNOVATED SOULS De Vorstin, Hilversum
20:00
Skyharbor / SleepMakesWaves / Tides From Nebula Willemeen, Arnhem
20:00
The girl who cried wolf Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Sir James Paardcafe, Den Haag
20:00
Dead Sexy Club Duycker, Hoofddorp
20:00
Mon-O-Phone / Sue the Night Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
AAPNOOTMIES / Sir James Paard van Troje, Den Haag
20:00
Alkmaar Metal Meeting: Bleed / Dystopia / ECOCIDE / Illusionless / Mut Victorie, Alkmaar
20:15
3J'S Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Harry Sacksioni - 65 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater Achterom, Hilversum
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Roos Blufpand Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Max van den Burg - Amok Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. De Werft, Geel
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig De Veste, Delft
20:15
The B-Movie Orchestra Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Paladins Doornroosje, Nijmegen
20:30
Nick Mulvey Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
Orgel Vreten De Oosterpoort, Groningen
2
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar Theater Ludens, Voorburg
20:30
Cameretten Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Pearl Jozefzoon, Jan Rot & Tango Extremo | De Mattheus Passie Meervaart, Amsterdam
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Diggy Dex & Reazun Luxor Live, Arnhem
20:30
Sheila E. Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Cool Quest Simplon, Groningen
20:30
John Coffey / Wallace Vanborn Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Jaimi Faulkner 013, Tilburg
20:30
Mark Wonder Underground, Lelystad
20:30
Raven Cacaofabriek, Helmond
20:30
Kicks 'n Bokoesam + Stepherd & Skinto Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Gia Koka, Ruud Breuls e.a. North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:45
KargaLive: Vanessa Peters De Kargadoor, Utrecht
21:00
Mister and Mississippi (NL) N9, Eeklo
21:00
Rusty Nuts blues-rock Little Devil, Tilburg
21:00
Cirque Valentin Mezz, Breda
21:00
The Cure by Professor Nomad Gigant, Apeldoorn
21:00
Pine Needle Miners Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Clash - Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Instant Karma Curated By The Van Jets De Zwerver, Oostende
22:00
The Silverfaces Paradiso, Amsterdam
Pagina 3