PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 3
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 05 okt
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Vera
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
EKKO
Utrecht
do 06 okt
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
2
Paard van Troje
Den Haag
1
Theater de Speeldoos
Baarn
TheAtriuM
Mechelen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Cardo
Groesbeek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Paard van Troje
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
HAN Campustheater
Nijmegen
18:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Werftheater
Utrecht
20:15
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
vr 07 okt
Annabel
Rotterdam
6
1
Effenaar
Eindhoven
2
1
Melkweg
Amsterdam
1
Paard van Troje
Den Haag
1
Paradiso
Amsterdam
1
2
20:00
dB`s
Utrecht
1
2
De Maaspoort
Venlo
Grenslandhallen
Hasselt
Het Klooster
Woerden
Odeon de Spiegel Theaters
Zwolle
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg het Park
Hoorn
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
Metropool
Hengelo
Handelsbeurs
Gent
1
Theater Idea
Soest
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Paradiso
Amsterdam
De Kunstlinie
Almere
De Kroeg
Arnhem
C.C. Palethe
Overpelt

woensdag 05 oktober 2016

20:00
Conan dB`s, Utrecht
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind De Nieuwe Kolk, Assen
Nynke Laverman - Wachter De Oosterpoort, Groningen
20:15
Bruut! / Wilfried de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
257ers Doornroosje, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Freakwater + Flowerbox + Drunken Prayer Vera, Groningen
20:30
Meshell N'Dgeocello LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater De Omval, Diemen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt De Speeldoos, Vught
21:00
Aestrid (album release) EKKO, Utrecht

donderdag 06 oktober 2016

Paul de Munnik Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Agnew - Unfinished Business TheAtriuM, Mechelen
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Cardo, Groesbeek
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart! Het Veur Theater, Leidschendam
View for a Day Paard van Troje, Den Haag
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Podium Boxtel, Boxtel
Henry van Loon - Sleutelmoment HAN Campustheater, Nijmegen
18:00
Soweto Soul! Concerto, Amsterdam
19:30
Shawn James & The Shapeshifters Iduna, Drachten
19:30
ZODIAC Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Justin Bieber
Justin Bieber Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Zuco 103 + Nadia Mezz, Breda
20:00
Arno Luxor Live, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
My Baby Fluor, Amersfoort
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct Bibelot, Dordrecht
20:00
Carl Verheyen P60, Amstelveen
20:00
NIET BEVESTIGD John Garcia De Vorstin, Hilversum
20:00
Wovenhand Het Depot, Leuven
20:00
Kanipchen-Fit Neushoorn, Leeuwarden
20:00
NUHR De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Mackaay Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kelly God / Marcel Reijans / Rene van Kooten / Rotterdams Philharmonis De Doelen, Rotterdam
20:15
Oscar Arnold Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Nederlands Kamerkoor De Oosterpoort, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Werftheater, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Welkom bij de Fresku show Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Beards Doornroosje, Nijmegen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Witte Theater, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Kamperman / Valentin Clastrier RASA, Utrecht
21:00
Walking Skies Cul de Sac, Tilburg
21:00
Dope D.O.D. Hedon, Zwolle
22:00
Maya Christina BIRD, Rotterdam

vrijdag 07 oktober 2016

20:00
Greenleaf dB`s, Utrecht
1
2
Paul de Munnik De Maaspoort, Venlo
Alex Agnew - Unfinished Business Grenslandhallen, Hasselt
Micha Wertheim - Ergens Anders Het Klooster, Woerden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Odeon de Spiegel Theaters, Zwolle
Maaike Ouboter C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Clifton Braam - De Eerste Keer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart! De Weijer, Boxmeer
Foto Wovenhand
Wovenhand Handelsbeurs, Gent
1
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Idea, Soest
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Het Postkantoor, Bovenkarspel
Brace Theater de Kom, Nieuwegein
Vrienten, Kooymans en De Groot - Vreemde Kostgangers De Kunstlinie, Almere
Martha Jane & The Talisman De Kroeg, Arnhem
Band of Friends C.C. Palethe, Overpelt
Pagina 3