PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 3
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 03 mrt
Het Kielzog
Hoogezand
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Posttheater
Arnhem
P60
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
12:15
't Getouw
Mol
13:00
Veluvine
Nunspeet
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Concerto
Amsterdam
18:00
Q-bus
Leiden
19:00
Annabel
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
1
3
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paard van Troje
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Hedon
Zwolle
2
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Metropool
Hengelo
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
Vera
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paradox
Tilburg
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Dolhuis
Dordrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Winston
Amsterdam
Boerderij Beekbergen
Beekbergen
20:00
NiX Podium
Enschede
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
1
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Effenaar
Eindhoven
1
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
ACU
Utrecht
1
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Atak
Enschede
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Roepaen
Ottersum
Hedon
Zwolle
1
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
So What!
Gouda

vrijdag 03 maart 2017

Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Het Kielzog, Hoogezand
Matroesjka - Brainwash Kennemer Theater, Beverwijk
George van Houts - Kom Plot Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
André Manuel - De Onzen Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf J.C. Pardoes, Hoogwoud
3JS - U2, The Joshua Tree De Harmonie, Leeuwarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniel Lohues - Moi Spant!, Bussum
Pater Moeskroen - Fiesta! Schouwburg de Lawei, Drachten
12:15
Alex Roeka 't Getouw, Mol
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Veluvine, Nunspeet
15:00
Mathilde Santing Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
AN EVENING WITH MINK Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Jeanne Rouwendaal Concerto, Amsterdam
18:00
Pyrolysis / The Royal Spuds Q-bus, Leiden
19:00
SFB Annabel, Rotterdam
Foto Two Door Cinema Club
Two Door Cinema Club Paradiso, Amsterdam
1
3
20:00
Wende Snijders Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!! De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Soundos - Geboren met ervaring De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
LOS - VAST Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Pink Project Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater De Tuin, Leusden
20:00
The Soul of Spanish Harlem De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Typhoon - Moro Lobi TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto The Weeknd
The Weeknd Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Drive Like Maria Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Kik Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Fake No More Farewell Show DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Yuri Honing Paradox, Tilburg
20:00
Bottles of Love Dolhuis, Dordrecht
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Hardsell Little Devil, Tilburg
20:00
MICH Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
New Bliss / February Moon / Madlife Winston, Amsterdam
Bökkers Boerderij Beekbergen, Beekbergen
20:00
josh hoyer & soul colossal NiX Podium, Enschede
20:00
Ghost Years / Hibakusha / Transient State Volta, Amsterdam
20:15
Philippe Geubels Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
1
20:15
Watskeburt?! - de musical Spant!, Bussum
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater Carrousel, Ommen
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Dialoog, Ermelo
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Tangarine Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Karsu Figi Theater, Zeist
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Waylon Doornroosje, Nijmegen
20:15
Tigre Blanco Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
The Delta Saints Luxor Live, Arnhem
20:30
Welkom bij de Fresku Show Meervaart, Amsterdam
20:30
Play it Again, Fred! Splendor, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Make-up Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Werftheater, Utrecht
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Oldenosborn - #Life Jan van Besouw, Goirle
20:30
Hanneke Laura Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Pinegrove ACU, Utrecht
1
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Sandra St. Victor, Lo van Gorp, B North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Trumpertparty Bigband o.l.v Wayne Bergeron LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017 Zaantheater, Zaandam
21:00
JW Roy & Band Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Depeche Mode Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
The Jerry Hormone Ego Trip So What!, Gouda
Pagina 3