PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 3
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 dec
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Simplon
Groningen
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Paard van Troje
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Grote kerk
Alkmaar
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:15
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Pul
Uden
1
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
De Oosterpoort
Groningen
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
BREStheater
Brielle
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
1
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
RASA
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Westelijk Handelsterrein
Rotterdam
20:30
SEM Cafe
Velp
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
N9
Eeklo
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Jazzpodium DJS
Dordrecht
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Artishock
Soest
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
21:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Mezz
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
P60
Amstelveen
23:30
Paradiso
Amsterdam
zo 11 dec
SplotsZ
Roelofarendsveen
Chassé Theater
Breda
Café Buckshot
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
11:00
Winterland Schiedam
Schiedam

zaterdag 10 december 2016

20:00
POW Ensemble plays STEIN PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
De Andersons Dassenakker Live, Houten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
ABC De Vorstin, Hilversum
20:00
State-X New Forms Paard van Troje, Den Haag
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mala Vita Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Fifty Foot Combo De Kreun, Kortrijk
20:00
The Sunshine Boys Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Conflict Iduna, Drachten
Foto Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’ Ahoy, Rotterdam
20:00
Edwin Schimscheimer Nijend 24, Anderen
20:00
HARP4 / Ilja De Neve & His International Bluesband De Casino, Sint-Niklaas
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti Spirit of 66, Verviers
20:00
Je Veux Flâner - 21ième édition North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Dulce Pontes Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Simon Joyner De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:15
Chippendales - Break The Rules 2016 RAI Theater, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Arto Theater, Schoonhoven
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Tuin, Leusden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater De Veste, Delft
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
JP & The Seeger Session Band - The Freedom Express Tour Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie) Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Eendracht, Gemert
20:15
Ernst Jansz & Band De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater Hof 88, Almelo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
The Dutch Eagles De Harmonie, Leeuwarden
Foto K-otic
K-otic Heineken Music Hall, Amsterdam
2
20:30
André Manuel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Welkom bij de Fresku Show ATLAS Theater, Emmen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 BREStheater, Brielle
1
20:30
Smutfish - Smetvis Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Kattendans, Bergeijk
20:30
Woodie Smalls EKKO, Utrecht
20:30
Windbroke Cultureel Centrum Fidei Et Arti, Oudenbosch
20:30
Zhenya Strigalev's Never Group LantarenVenster, Rotterdam
1
20:30
Leeways 't Ukien, Kampen
20:30
Boris Dzaneck Molen De Ster, Utrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Tabanka - Feestelijke muziek uit Kaapverdië RASA, Utrecht
20:30
Theo Mackaay TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Candy Dulfer Together Tour Groene Engel, Oss
20:30
Wekelijkse stand-up comedy De Kargadoor, Utrecht
20:30
Katie Kruel Westelijk Handelsterrein, Rotterdam
20:30
Okesweer SEM Cafe, Velp
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:00
Archie Lee Hooker / Carl Wyatt & The Delta Voodoo N9, Eeklo
21:00
Grote Prijs van de Bollenstreek - halve finale Duycker, Hoofddorp
21:00
It It Anita Altstadt, Eindhoven
21:00
DEF HANK PRESENTS: De Felicianos & Hillbilly Hayride Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Jazz & beyond: Killer B3 session Jazzpodium DJS, Dordrecht
21:00
Trouble No More Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Onno Govaert / Reinier Baas & Joris Roelofs Artishock, Soest
21:30
Bon Scotch / The DC Denims Café ‘t Spektakel, Asten
21:30
Gare Du Nord ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
DRU Beats DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Delete P60, Amstelveen

zondag 11 december 2016

Jasper van Kuijk - Onder de streep SplotsZ, Roelofarendsveen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Chassé Theater, Breda
Yellow Grass Café Buckshot, Groningen
Vrienten, Kooymans en De Groot - Vreemde Kostgangers De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
3J'S - Acoustic Christmas Markant Uden, Uden
11:00
Kizzy Winterland Schiedam, Schiedam
Pagina 3