Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:30
Theater Naat Piek
Uden
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
dB's
Utrecht
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
16:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Pul
Uden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
17:00
Irish Pub Home
Eibergen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Goffertpark
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Woodstock69
Bloemendaal
Patronaat
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Kargadoor
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Splinter
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
18:00
De Spot
Middelburg
19:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
013
Tilburg
Paleis Soestdijk
Baarn
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:30
Volta
Amsterdam
StudioGonz
Gouda
Burgerweeshuis
Deventer
Paleis Soestdijk
Baarn
16:30
Ahoy
Rotterdam
18:00
PopEi
Eindhoven
18:30
Grounds
Rotterdam
Vrijthof
Maastricht
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Todo
Best
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
15:45
Paradiso
Amsterdam
16:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
16:30
Ahoy
Rotterdam
17:00
Muzykkafee DeVille
Hieslum
18:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
De Flux
Zaandam
Dynamo
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Vrijthof
Maastricht
Ahoy
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
14:00
Cultuurkwartier
Apeldoorn
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Cacaofabriek
Helmond
zondag 02 juli 2017
14:00
Dans de zomer in met Blaaskwintet Zuiderwind & sopraan Cynthia Knoch
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:30
Dear Ernest / Vinyl
Theater Naat Piek, Uden
Lady Dandelion
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Mayra Orchestra
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Beyond Creation
dB's, Utrecht
16:30
Maybe June
't Rozenknopje, Eindhoven
16:45
Shirma Rouse - Shirma sings Aretha
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Anthrax
De Pul, Uden
20:00
The Dirty Nil
Paradiso, Amsterdam
20:00
Apa
Gigant, Apeldoorn
maandag 03 juli 2017
Kurt Vile & The Violators
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Brian Wilson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
20:00
Martha Wainwright
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Peaking Lights Acid Test
Simplon, Groningen
dinsdag 04 juli 2017
17:00
Shawn James & The Shapeshifters
Irish Pub Home, Eibergen
19:30
Residente
Melkweg, Amsterdam
Robbie Williams
Goffertpark, Nijmegen
20:00
Brian Wilson
Kursaal Oostende, Oostende
Jeremy Loops
Woodstock69, Bloemendaal
Animals as Leaders
Patronaat, Haarlem
Grandaddy
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Phoebe Bridgers
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Ali Farka Toure Band / Terakaft
Paradiso, Amsterdam
woensdag 05 juli 2017
19:30
American Young
Melkweg, Amsterdam
19:30
Thailo
De Kargadoor, Utrecht
Tyler The Creator
Paradiso, Amsterdam
20:00
Coely
BIRD, Rotterdam
20:00
The Insect Surfers / The TomorrowMen
De Splinter, Venlo
Grandaddy
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Brian Wilson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Shivas
Stathe, Utrecht
donderdag 06 juli 2017
18:00
Isabel Provoost
De Spot, Middelburg
19:15
Johnny Moped
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeremy Loops
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mike Portnoy's Shattered Fortress
013, Tilburg
Bløf
Paleis Soestdijk, Baarn
Ludovico Einaudi
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
The Shivas
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Basokin
Vera, Groningen
20:00
Uneven Structure
Little Devil, Tilburg
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
vrijdag 07 juli 2017
Jason Waterfalls
StudioGonz, Gouda
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
Doe Maar
Paleis Soestdijk, Baarn
16:30
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
18:00
ROCK 'N GRILL - The Maraboos
PopEi, Eindhoven
18:30
Benefietavond “Je suis Rif”
Grounds, Rotterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
SING IT! Live
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Suicidal Angels
Little Devil, Tilburg
20:00
– BLACK ACID INVITES _
Volta, Amsterdam
20:00
Continental Ceili Band
De Kargadoor, Utrecht
The Levellers
Doornroosje, Nijmegen
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Steffen Morrison, Melissa Roos
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
The Common Linnets
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Reverend Bart and The Shepherds of Blues
Bibelot, Dordrecht
20:30
Disquiet / Grim Ordeal / X-Tinxion
Vorstin, Hilversum
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
A Tribute to Chris Cornell
Fluor, Amersfoort
20:30
Zwelbastard
Todo, Best
21:00
Zeke
Vera, Groningen
21:00
Sean Koch Trio
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Shivas
V11, Rotterdam
21:00
Braindrive / Super Star Gods
LOLA050, Groningen
21:00
Stöma & Doktor Schnitt play Beastie Boys
Rotown, Rotterdam
23:00
BLOND:ISH
Patronaat, Haarlem
23:30
Hashashin / Phobia / Ringo live
Sugar Factory, Amsterdam
zaterdag 08 juli 2017
15:45
Clash of the Coverbands - Finale
Paradiso, Amsterdam
16:00
Yann Tiersen
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
16:30
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
17:00
Dwayne Verheyden
Muzykkafee DeVille, Hieslum
18:00
Wavefest
Baroeg, Rotterdam
19:30
Jeannine La Rose
De Flux, Zaandam
Death Angel + Vicious Rumors + Razend + Disquiet
Dynamo, Eindhoven
Jeangu Macrooy
Concertgebouw, Amsterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Van Morrison
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Ludovico Einaudi
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Podium Victorie, Alkmaar
Metropool Open Air met Jett Rebel
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
The Queers
Patronaat, Haarlem
20:00
Yann Tiersen
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
The Common Linnets
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Mirage / The Fortunate Sons
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
an other dimension
P60, Amstelveen
20:30
The Pilgrims
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Urban Voodoo Machine
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Archie and the Bunkers
Cacaofabriek, Helmond
20:30
James Oesi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Infinity
Little Devil, Tilburg
zondag 09 juli 2017
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
14:00
Blow Trio
Cultuurkwartier, Apeldoorn
15:00
Singer-songwriter Grandler
PopEi, Eindhoven
15:00
The Cactus Blossoms
Cacaofabriek, Helmond